انشا درباره بهترین کتاب که خوانده ام کلاس ششم، هفتم و هشتم

در این بخش از سایت مینویسم می توانید انشاهای زیبا با موضوع بهترین کتابی که خوانده ام را بخوانید.

اگر می خواهید یک انشا زیبا و جالب با موضوع بهترین کتابی که خوانده ام را بنویسید. می توانید از انشاهایی که در ادامه این مطلب نوشته شده است ایده بگیرید. انشا درباره بهترین کتابی که خوانده ام برای کلاس ششم، هفتم و هشتم همراه با مقدمه، بدنه اصلی انشا و نتیجه گیری

انشا زیبا درباره بهترین کتابی که خوانده ام کلاس ششم

مقدمه:

کتاب خواندن بهترین تفریحی است که می توانید داشته باشید.

بدنه اصلی انشا:

کتاب خواندن یکی از بهترین و لذت بخش ترین کارهایی است که من در اوقات بیکاری انجام می دهم. اگر بخواهم بگویم بهترین کتابی که تا به امروز خوانده ام چه کتابی بوده خیلی سخت است زیرا تمام کتاب هایی که خوانده ام را دوست دارم و هر کدام چیز تازه و جدیدی را به من آموخته است. اما یکی از بهترین آنها کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد می باشد.

این کتاب یک داستان کوتاه و بسیار جذاب دارد که برای هر محدوده سنی خواندن آن مفید است. این کتاب در مورد برخورد با مشکلات زندگی است و یک کتاب روانشناسی و آموزشی بسیار خواندنی می باشد.

نتیجه گیری:

شاید از نظر من بهترین کتاب یه چیز باشد اما شخص دیگر آن را بهترین نداند. در کل بر اساس خواسته ها و سلیقه افراد است که هر کسی در این زمینه یک کتاب را بهترین می داند.

انشا جالب درباره بهترین کتابی که خوانده ام کلاس هفتم

مقدمه:

مطالعه، یگانه راهی است برای آشنایی و گفتگو با بزرگان روزگار که قرن‌ها پیش در دنیا به سر برده و اکنون در زیر خاک منزل دارند.

متن انشا:

اگر بخواهم در مورد بهترین کتابی که خوانده ام بگویم راستش انتخاب آن خیلی برایم سخت است. من عاشق کتاب خواندن هستم و کتاب های زیادی هم میخرم اما یک روز که داشتم به خانه میرفتم. دختری را دیدم که در گوشه ای مشغول به فروختن کتاب است گفتم بروم ببینم چه کتاب هایی دارد. او کتابی به نام کیمیاگر را به من معرفی کرد و من هم آن را خریدم. وقتی کتاب کیمیاگر را خواندم واقعا چیزهای زیادی از آن یاد گرفتم و دیدم به زندگی نیز تغییر پیدا کرد.

کیمیاگر یکی از بهترین کتاب هایی بود که تا به امروز خوانده ام. زیرا در این کتاب یاد گرفتم که باید از لحظه لحظه زندگی لذت برد و درس گرفت و هیچ وقت نباید چیزهای کوچکی که در اطراف وجود دارد را نایده گرفت.

نتیجه گیری:

کتاب کیمیاگر کتابی است که به نظرم همه باید آن را بخوانند و داستانی که دارد شبیه داستان همه ما در زندگی می تواند باشد.

انشا درباره بهترین کتابی که خواندم کلاس هشتم

مقدمه:

کتاب راستگوترین، بی‌توقع‌ترین، مفیدترین و همیشگی‌ترین رفیق برای هر انسان است.

بدنه اصلی انشا:

کسانی که کتاب زیاد می خوانند و در مورد داستان آن به خوبی فکر می کنند انسان های دانا و حکیمی هستند. خیلی وقت های در برخورد با این آدم ها متوجه رفتار خاص و خوبشان می شویم. بهترین کتابی که من خوانده ام کتاب قله ها و دره ها می باشد. این کتاب به ما می گوید که در زندگی هم قله وجود دارد که به معنی آسانی است و دره که به معنی چالش ها و سختی ها زندگی می باشد. باید با تمام اینها با ملایمت برخورد کنیم و حالمان را بخاطر هیچ اتفاق بدی خراب نکنیم و تلاش کنیم تا بتوانیم برمشکلات پیروز شویم.

نتیجه گیری:

هر کتابی که می خوانید که علم و دانش به وجود شما اضافه می کند. به نظرم همه کتاب ها بهترین هستند و هر کتابی هم که تا به امروز خوانده ام برایم بهترین بوده است زیرا تمام آنها به من چیز تازه ای آموخته است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.