انشا درباره مفاهیم آرامش و استرس (همراه با مقدمه و نتیجه گیری)

در این بخش از سایت می توانید چند انشا در رابطه با مفاهیم آرامش و استرس را بخوانید.

به نظرم یکی از قنشگ ترین چیزهایی که می توانید در زندگی داشته باشید احساس آرامش است، آن هم اگر این آرامش را در کنار افراد مهم زندگیمان بتوانیم داشته باشیم. در مقابل خدا نکند که فردی در زندگی دچار استرس شود، آن وقت است که تمام جان و روحش آسیب می بیند و امیدش به زندگی هر روز کمتر و کمتر می شود. در ادامه چند انشا زیبا و احساسی در مورد مفاهیم آرمش و اتسرس را همراه با مقدمه و نتیجه گیری آن نوشته ایم که می توانید بخوانید.

انشا زیبا درباره مفاهیم آرامش و استرس

مقدمه:

بعضی از استرس ها خوب است، اما خدانکند استرسی در جان ما ایجاد شود و نه تنها آرامش آدمی را بلکه جانمان را نیز بگیرد.

متن انشا:

استرس و آرامش حس هایی است که همه ما شاید هر روز آن ها را در زندگی خود تجربه کنیم. زمانی که استرس را تجریه می کنیم بیشتر قدر آرامش را می دانیم. استرس احساسی است که تمام سیستم بدن ما را از عملکرد اصلی خودش دور نگه می دارد. در این میان برخی از افراد هستند که همیشه احساس آرامش بیشتری دارند و در مقابل برخی دیگر همیشه استرس دارند و هیچ جوره نمیتوانند این حس را در وجود خود کنترل کنند.

نتیجه گیری:

تمام حس هایی که در ما انسان ها و حتی برخی از حیوانات در طول زندگی خود تجربه می کنند طبیعی است و بخشی از چرخه زندگی است. آرامش و استرس و دو حس در تضاد هستند که داشتن آن در زندگی بسیار طبیعی است.

انشا درباره تضاد مفاهیم آرامش و استرس

مقدمه:

از فکر کردن زیاد در مورد هر چیزی دست بردار، این جوری فقط قلب خودت رو میشکنی.

متن انشا:

دو مفهوم آرامش و استرس حتی در کلمه هم تضاد خود را نشان می دهند. به طوری که خود کلمه آرامش باعث ایجاد حس بهتری در وجود آدم می شود. اما این موضوع کاملا طبیعی است که ما در بعضی از روزها دچار حس استرس شویم و نتوانیم آن طور که باید آرامش خود را حفظ کنیم. آرامش و استرس حتی در برخی از حیوانات هم وجود دارد و آنها در موقعیت های حساس استرس بیشتری را تجربه می کنند.

نتیجه گیری:

چیزی که در فهمیدن دو واژه استرس و آرامش اهمیت دارد این است که بتوانیم هر دو احساس را در وجود خود مدیریت کنیم و اجازه ندهیم استرس جزوی از زندگی روزمره ما باشد و آرامشمان را بگیرد.

انشا در مورد مفاهیم آرامش و استرس

مقدمه:

به خودت میای می بینی
دیگه هرچی صبر بوده خرج کردی
هرچی اعصاب بوده خورد کردی
دیگه هیچی رو نمی تونی تحمل کنی، فقط یه
آرامش مطلق می خوای…!

متن انشا:

به نظرم مهم ترین چیزی که در زندگی مهم است و اولیت اصلی را در زندگی همه دارد آرامش است. آرامش احساسی است که هر جایی و کنار هر آدمی نمیتوان به دست آورد و اگر آرامشی نباشد نمیتوان معنای واقعی و قشنگ زندگی را به درستی درک کرد. بهتر است همیشه در هر زمانی که می خواهیم کاری را انجام بدهیم و یا تصمیمی بگیریم آرامش داشتن آن را در نظر بگیریم. استرس درست در مقابل آرامش قرار دارد. روح و جان آدم را ذره ذره می گیرد و انسان را از بین میبرد.

نتیجه گیری:

در بعضی از زمان ها بودن آرامش و نبودن استرس دست ما نیست و ممکن است اتفاقات و آدم های اطراف آن را برایمان ایجاد کند. اما باید یاد بگیریم که هر احساس منفی که در ما به وجود می آید به درستی مدیریت کنیم. در مقابل احساس های مثبت را در وجودمان حفظ کنیم.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.