۵ ویژگی پرفروش ترین پیج های اینستاگرامی ایران

ویژگی های پیج های موفق و پرفروش اینستاگرام در ایران

همه ی پیج های موفق و پر فروش در اینستاگرام، ویژگی های خاصی دارند که توانسته اند به یک پیج جذاب و پرفروش تبدیل شوند. در این مقاله 5 ویژگی پرفروش ترین پیج های اینستاگرامی ایران را بررسی می کنیم.

همه ی پیج های پرفروش در چند ویژگی با هم مشترک هستند، یادگیری و درک این ویژگی ها به شما کمک می کند تا کسب و کار آنلاین یا پیج فروشگاهی بهتری داشته باشید. در این پست 5 ویژگی پرفروش ترین پیج های اینستاگرامی ایران به شما ارائه می شود، با ما همراه باشید. اگر پیج شما این ویژگی ها را داشته باشد قطعا به یک پیج موفق و پرفروش تبدیل می شود.

ویژگی های پیج های بیزینسی و پرفروش اینستاگرام

روش های مختلفی برای بالا بردن بازدید پیج و تبدیل آن به یک پیج پرفروش وجود دارد. برخی به برنامه های افزایش فالوور روی می آورند اما با هوشمنرتر شدن اینستاگرام ممکن است این روش ها همیشه جواب ندهد.

برای تبدیل شدن به یک پیج بیزینسی خوب نکات مهمتری وجود دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم. همه ی کسب و کار های مجازی در قدم اول باید اعتماد سازی کنند تا بتوانند فروش بهتری داشته باشند و چون مشتری نمی تواند جنس را ببنید و لمس کند، اعتماد سازی کمی سخت می شود. بنابراین با ایجاد تعامل و استفاده از تکنیک های محتلف باید تلاش کنند که مخاطب احساس کند در پشت این پیچ، شخص حقیقی وجود دارد و نه یک ماشین و ربات، در این صورت راحت تر ارتباط برقرار می کنند.

در قدم دوم تمام این کسب و کار ها صاحبانی با نگرش کشاورزی دارند، یعنی به این موضوع اعتقاد دارند که کسب و کار مانند کشاورزی است و باید ذره ذره از دانه ای که کاشته می شود، مراقبت کرد و به آن آب و غذای مناسب رساند تا رشد کند و به درختی تنومند تبدیل شود تا میوه های ارزشمندی داشته باشد.

برای این که تبدیل به یکی از پرفروش ترین پیج های اینستاگرام ایران شوید باید این 5 ویژگی را داشته باشید.

1. زمان گذاشتن 

ویژگی اول تمام پیج های پر فروش این است که پیچ را به عنوان شغل اصلی خود در نظر می گیرند، و پذیرفتند که داشتن پیج و فروشگاه اینترنتی آنلاین مانند داشتن مغازه می باشد، به همان مقدار باید برای پیج زمان بگذارند و تلاش کنند، فقط نوع و مدل کاری که انجام می دهند متفاوت است، وگرنه زمانی که برای پیج می کذارند باید به اندازه زمانی باشد که برای کاری حضوری در مغازه گذاشته می شود.

2. استمرار داشتن

ویژگی دوم تمام پیج های پرفروش استمرار داشتن می باشد. در مسیری که قرار گرفته اند، به این صورت نمی باشد که یک روز محتوا، پست و استوری گذاشته شود و چند روز فعالیتی در پیج نداشته باشند. بلکه پیج های پرفروش در کار خود بسیار استمرار دارند و به صورت مرتب و منظم کار خود را پیش می برند. همانطور که فردی مغازه دارد هر صبح باید مغازه خود را باز کند و در هنگام شب مغازه خود را ببنند، در پیج هم باید صبح بخیر و شب بخیر گفته شود و همیشه در پیج حضور داشته باشید.

3. با برقراری تعامل

اینستاگرام بر پایه تعامل و ارتباطات ساخته شده است، و پیج های پرفروش قطعا تعامل بسیار بالایی دارند. اگر می خواهید در این فضا و در اینستاگرام به یکی فروشگاه آنلاین موفق تبدیل شوید، باید بتوانید با مخاطبان خود تعامل خوبی برقرار کنید.

4. تبلیغات

یکی از نکاتی که پرفروش ترین پیج های اینستاگرام روی آن سرمایه گذاری می کنند، تبلیغات است. حتی بزرگترین کمپانی ها و شرکت های موفق دنیا هم برای تبلیغات سرمایه گذاری می کنند و از تبلیغات محصولات خود غافل نمی شوند. مهم نیست در چه جایگاهی قرار گرفته اید، مهم نیست چه درآمدی دارید، به محض این که تبلیغات را کنار بگذارید، رقیب ها جایگزین شما می شوند.

5. دوری از تکرار 

تمام پیج های موفق و پر فروش از تکرار دوری می کنند، از این خودشان را تکرار کنند، سعی می کنند فاصله بگیرند. تمام تلاش خود را می کنند تا هر روز نوآوری داشته باشند و محصولات و خدمات جدید ارائه دهند. بنابراین همیشه از تکرار دوری می کنند تا مشتری های خود را از دست ندهند.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.