ویژگی های سال گاو (حیوان سال ۱۴۰۰)

در تقویم چینی هر سال به یک حیوان منتسب شده است و گاهی افراد برای اینکه پیش بینی کنند سال آینده چگونه سالی است به خصوصیات حیوان آن سال توجه می کنند به عنوان مثال معتقدند چون فلان حیوان پرفعالیت و پرجنب و جوش است سال آن حیوان پر از تحرک و نشاط خواهد بود. سال 1400 سال گاو است. حیوانی سخت کوش، آرام، صبور، خونسرد که کمی متفکر و تنها به نظر می آید. به توجه به ویژگی های گاو، سال گاو چگونه سالیست؟ اوضاع اقتصادی چگونه خواهد بود؟ آیا امسال سال خوبی است؟ آیا می توان بر اساس طالع بینی سال ها به پیش بینی سال گاو پرداخت؟ گرچه این موضوع کمی جنبه سرگرمی دارد اما چینی ها معتقدند نامگذاری سال ها براساس ویژگی های خاص طبیعت که در کنار هم قرار می گیرند انجام می شود بنابراین می خواهیم بر این اساس ویژگی های سال گاو را بررسی کنیم.

پیش بینی سال گاو ( سال گاو چگونه سالیست )

نام‌های حیوانی سال‌ها به ترتیب در شعر ابونصر فراهی:

موش و بقر و پلنگ و خرگوش شمار
زان چار چو بگذری نهنگ آید و مار
آنگاه به اسب و گوسفند است حساب
حمدونه و مرغ و سگ و خوک آخر کار

بنابراین گاو دومین مورد از دوازده علامت زودیاک است.

زمان دقیق تحویل سال ۱۴۰۰ + نماد سال ۱۴۰۰

برای پیش بینی سال گاو و اینکه بتوان گفت سال گاو چه ویژگی هایی دارد باید به خصوصیات حیوان گاو توجه کرد. از مهم ترین ویژگی های گاو به موارد زیر باید اشاره کرد:

 • آرام و کمی کند
 • صبور و بی خیال
 • متعادل
 • تنهایی را دوست دارد
 • پیگیر هدف هایش است تا جایی که شعار گاو “من پشتکار دارم” است.
 • به خودش اهمیتی نمی دهد
 • گاو حیوان پرمنفعتی است
 • از تغییر بیزار است

ویژگی های سال گاوگاوها حیوانات واقعا سودمندی هستند اگر به آفرینش گاوها نگاه کنید حتی ذره ای از اجزای آن ها بی استفاده نیست. گاوها در زمان زندگی و بعد از مرگ خود نیز بسیار پرفایده هستند. گاوها زندگی مسالمت آمیزی در کنار انسان ها دارند و حیوانات اهلی محسوب می شوند.

رنگ سال ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ شمسی چه رنگی است؟

تا اینجا هیچ نقطه منفی درباره گاو وجود ندارد به جز اینکه از تغییر بیزار است شاید گاوها کمی لجباز باشند. حیوانی بی آزار، پرفایده و تلاشگر. اگر از ویژگی های ذاتی گاو برای پیش بینی سال گاو استفاده کنیم به نظر می سد سالی پر از تلاش، بدون تنش و پر از موفقیت در پیش رو خواهیم داشت البته همه چیز مربوط به ویژگی های سال گاو نیست و در نهایت این ما هستیم که برای خود یک سال خوب یا بد می سازیم.

از آن جایی که وقتی اسم گاو به ذهنمان می رسد به یاد گاوآهن و کشاورزی می افتیم به نظر میرسد یکی از ویژگی های سال گاو پررونق بودن کشاورزی باشد.

روستاییان ویتنام معتقدند که گاو نماد ثروت برای خانواده است بنابراین امیدواریم سال گاو سالی پر از برکت و روزی برای همه مان باشد.

رنگ شانس سال گاو رنگ های سفید، زرد و سبز است.

گاو پشتکار دارد و تا به هدف خود نرسد دست از تلاش برنمیدارد اما امان از وقتی که گاو عصبانی باشد. حتما الان به یادمسابقات گاوبازی و گاوهای عصبانی آن افتاده اید.

گاوها در مهارت های ارتباطی ضعیف ترین هستند. آنها در برقراری ارتباط با دیگران مهارت ندارند و حتی فکر می کنند که مبادله ایده با دیگران ارزش ندارد. آنها لجباز هستند و به راه های خودشان پایبند هستند.

گاو در بین حبوانات از عمر نسبتا طولانی برخوردار است متوسط عمر گاو بین 18 تا 22 سال می باشد.

گاو قابل اعتماد است، برعکس چهره ساده ای که دارد بسیار باهوش است. گاوها کمی خجالتی هستند.

در مورد ویژگی های سال می توان به پول و ثرت، نعمت و رفاه خواهد بود. در سال گاو اگر سخت کوش باشید پاداش خوبی خواهید گرفت. در سال گاو شانس با کسانی یار است که دست از تلاش برنمی دارند.

امسال سال گاو فلزی است بنابراین استفاده از وسایل فلزی می تواند برای شما خوش یمن باشد. سال گاو از نظر اقتصاد جهانی سال خوبی خواهد بود و سال بدون جنگ و در مسالمتی پیش روی ما قرار دارد.

چه سال هایی سال گاو هستند؟

۱۲۸۰ – ۱۲۹۲ – ۱۳۰۴ – ۱۳۱۶ – ۱۳۲۸ – ۱۳۴۰ – ۱۳۵۲ – ۱۳۶۴ – ۱۳۷۶ – ۱۳۸۸ – ۱۴۰۰

خصوصیات متولدین سال گاو:

 • قابل اعتماد و قوی
 • لجوج و سرسخت
 • بهترین همسر: موش، مار، خروس
 • رنگ شانس: سرمه ای
 • سنگ تولد: لاجورد
 • فلز وجودی: مس

خصوصیات زنان و مردان متولیدن سال گاو:

زن متولد سال گاو، آشپز و کدبانو است. در انتخاب لباس خوش سلیقه است و حس زنانگی در او بسیار قوی است. لجبازی از خصوصیات زن متولد گاو است اما زن متولد سال گاو به شدت خانواده دوست است و حتی گاهی منافع خود را فدای منافع خانواده می کند. اما حرف شنوی ندارد و دیگر اعضای خانواده باید از او پیروی کنند. گاوها با وفا و فداکار هستند اما عشق را بر زبان نمی آورند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.