برای مخ زنی مجازی در اینستا و تلگرام چه جملاتی بگوییم؟

در این نوشته خواهیم گفت برای زدن مخ دیگران در فضای مجازی (مخ زنی مجازی) و چت اینستا تلگرام واتساپ به خصوص دخترها از چه جملاتی برای دایرکت استفاه کنیم و چگونه سر صحبت را باز کنیم.

مخ زنی اصطلاحی است که برای دل بردن از دیگران استفاده می شود. ممکن است برای زدن مخ دختر یا پسر مورد علاقه خود بخواهید از جملات مخ زنی مخصوص فضای مجازی استفاده کنید تا بتوانید با ارسال آن ها سر صحبت با شخص مورد نظر را باز کنید. چندین جمله باحال، خنده دار و جدید برای مخ زنی مجازی در اینستا و تلگرام آورده شده است که می توانید آن ها را امتحان کنید.

جملات مخ زنی مجازی در چت

توپم افتاده تو دایرکتتون میتونم بیام برش دارم؟

نمی دونم چرا هرچی سرچ میزنم توی گوگل “زیبایی های آفرینش” آیدی شما بالا میاد برام

شماره کفشت و میدی شبا زنگ بزنم دلبری کنم

شنیدم یه بی اف مدل …. کم کارکرده می خوای. درسته؟

ایموجی سگ یا گربه بفرستید و بنویسید: لوسی بیا اینجا مزاحم این خانوم زیبا نشو

یه اتفاقی افتاده، پدافند چشمات قلب منو کروز تشخیص داده زده ترکونده

چند تا سوال ریاض داشتم میشه بپرسم

چند دقیقه به من وقت میدی مخت رو بزنم

مداد داری؟ بده می خوام یه آینده مشترک برای هر دومون بنویسم

همچنین بخوانید: بهترین جمله برای شروع چت با دختر

برای مخ زنی مجازی چه بگوییم؟

برای اینکه مخ شخصی را بزنید و او را دلبسته خود کنید باید روش ایده آل خود را انتخاب کنید و بر اساس آن پیش بروید. برای اینکه روش صحیح مخ زنی در فضای مجازی را انتخاب کنید لازم است طرف مقابل خود را به درستی بشناسید و بدانید که او از چه سبک آدم هایی خوشش می آید اما به هر حال بهتر است خود واقعی تان باشید تا بتوانید تاثیر بیشتری بگذارید. مثلا اگر آدم شوخ طبعی نباشید و بخواهید او را بخندانید این کار شما مصنوعی خواهد بود و تاثیر لازم را نمی گذارد. بنابراین از نقاط قوت خود استفاده کنید اگر شوخ طبع هستید از جملات مخ زنی خنده دار برای باز کردن سر صحبت در فضای مجازی و چت استفاده کنید یا اگر آدم جدی هستید سعی کنید از جملات جدی تاثیرگذار برای مخ زنی در چت اینستا و تلگرام استفاده کنید.

مخ زنی مجازی به سبک با شخصیت

اگر طرف مقابل شما آدم جدی ای است یا از آدم های جدی خوشش می آید سعی کنید از این در وارد شوید و با جملات مخ زنی باکلاس سعی کنید دل او را بدست بیاورید. این نکته رو در نظر بگیرید که خیلی از خود واقعی تان دور نشوید زیرا اگر باب آشنایی فراهم شود بعدها به مشکل می خورید.

مخ زنی مجازی مخصوص افراد خوش گذران

در این روش به شکلی حرف می زنید که انگار دور و بر شما پر از آدم هایی است که می توانید وقت خود را با آن ها پر کنید و نیازی به دختر/پسر جدیدی ندارید. باید به شکلی حرف بزنید که فرق شوخی و جدی در صحبت های شما به خوبی مشخص نباشد. مخ زنی به این روش یک مزیت مهم دارد و آن این است که طرف مقابل شما جبهه نمی گیرد و نمی تواند فکر کند که قصد شما مخ زنی است. در واقع همیشه این ابهام برای او وجود دارد که چرا شما به او پیام می دهید و هدفتان چیست.

مخ زنی در چت به سبک افراد عاشق پیشه

برای اینکه دل طرف مقابل را بدست بیاورید می توانید عشق واقعی خود را به او نشان دهید. این روش می تواند در همان ابتدا با بن بست مواجه شود و طرف شما بلافاصله بعد از اینکه بفهمد شما واقعا عاشقش هستید حالت تدافعی گرفته و رابطه را تمام کند و از طرفی بعد از جدایی ممکن است آثار روانی بیشتری بر جای بگذارد.

چند روش برای مخ زنی در اینستاگرام

راجب عکس پروفایل او نظر بدهید

در مورد مکانی که عکس پروفایل در انجا گرفته شده سوال بپرسید و خیلی معمولی این کار را انجام دهید. یا درباره چهره او و اینکه شبیه به فلان بازیگر است نظر بدهید. در این روش باید خیلی محتاط باشید زیرا تقریبا یک روش قدیمی برای مخ زدن است و ممکن است دستتان رو شود و او بفهمد که این سوال واقعی شما نیست.

عکس های قدیمی او را لایک کنید

هر چند وقت یک بار یکی از عکس های او را لایک کنید تا بفهمد به او توجه دارید. به خصوص عکس های تک نفره او را لایک کنید تا بداند که توجه شما تنها روی شماست نه اطرافیان شما.

از ایموجی های خاص استفاده کنید

هر چقدر از ایموجی های خاص خودتان استفاده کنید منحصر به فرد تر به نظر می آیید. سعی کنید متفاوت باشید و ابتکار عمل داشته باشید. دانستن معنی ایموجی های دست و معنی ایموجی های صورت ها به شما کمک می کند.

با ادب باشید

حتی اگر می خواهید از در شوخی وارد شوید هم نباید از کلمات بی ادبانه و گستاخانه استفاده کنید چون هیچ کس دوست ندارد با چنین آدمی وارد رابطه شود.

کم محالی کنید

خیلی به او توجه نشان ندهید و سعی کنید کاری کنید که او فکر کند سرتان خیلی شلوغ است و فرصت چت کردن طولانی را ندارید. وسط چت بروید و بعدا عذرخواهی کنید این کار شما او را سرگردان می کند و باعث می شود بیشتر به شما فکر کند.

به علایق او توجه نشان دهید

با دیدن پست ها و مطالبی که به اشتراک می گذارد و حتی شخصیت شناسی عکس پروفایل او می توانید اطلاعات نسبی خوبی در مورد او بدست بیاورید و درباره آن ها از او سوال بپرسید و سعی کنید شنونده خوبی باشید. اما هیچ وقت وارد جزئیات نشوید و سوالات خیلی شخصی نپرسید.

بر کیفیت تمرکز کنید نه کمیت

اگر زمان بیشتری را صرف پیام دادن به دخترانی کنید که برای شما مناسب هستند، احتمالاً متوجه خواهید شد که این کار بسیار مفیدتر است. به دنبال دخترانی با علایق مشترک، باورهای مشترک و اهداف مشابه باشید. آن دختران به احتمال زیاد به شما پاسخ می دهند زیرا شما مناسب آن ها هستید.

به جای تعریف از ظاهر از علایق مشترک صحبت کنید

دخترها از دریافت پیام از پسرهایی که از ظاهر آن ها تعریف می کنند خسته شده اند، این پیام‌ ها سطحی و بی‌ معنی هستند. بهترین پیام‌ های اولیه در چت آن هایی هستند که به علایق مشترک اشاره می کنند نه تعریف از ظاهر.

سوالی بپرسید که نتیجه اش یک مکالمه طولانی باشد

پرسیدن یک سوال دنباله دار باعث می شود مکالمه شما طولانی تر شود و احتمال اینکه بتوانید مخ او را بزنید و دلش را بدست بیاورید بیشتر شود.

همچنین بخوانید:

چگونه دوست دختر پیدا کنیم

جملات مخ زنی انگلیسی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.