سلبریتی هایی که طلاق گرفتن، هنرمندان خارجی که سال ۲۰۲۲ از همسر خود جدا شدن

در ادامه این مطلب لیستی از سلبریتی هایی که طلاق گرفتن، هنرمندان خارجی که سال ۲۰۲۲ از همسر خود جدا شدن (کانیه وست، امبر رایلی، هالک هوگان، بسی گاتو و..) را با شما به اشتراک می گذاریم.

جدا شدن در بین سلبریتی ها خیلی رایج است. اما خب دنیای داغ و پر هیایوی آنها هیچ وقت به دیدن این همه جدایی عادت نمی کند. برای مثال شانل ایمان و استرلینگ شپرد یکی از کسانی بودند که خبر جدایی شان در صدر تیتر اتفاقات سال 2022 قرار گرفت. در ادامه این مطلب لیستی از سلبریتی هایی که طلاق گرفتن، هنرمندان خارجی که سال ۲۰۲۲ از همسر خود جدا شدن را با شما به اشتراک می گذاریم.

فهرست مطالب

سلبریتی ها و بازیگران خارجی که از همسرشون جدا شدن

ژانویه همین ماه خبر های داغی به دستمان رسید مبنی بر اینکه این زوج ستاره NFL و مدل های پر کار صنعت مدلینگ از هم جدا شده اند. البته این جدایی خیلی دوستانه و بدون دردسر بوده است.

علاوه بر این، شانل و استرلینگ گفته اند که ما از دسامبر 2020 با هم اختلاف داشتیم. اختلاف یعنی تفاوت داشتن! و همین تفاوت ها در نهایت موجب شد که رابطه ازدواجی این دو به هم بخورد و در حال حاضر هم جدا از هم زندگی می کنند. این زوج ستاره دنیای سلبریتی ها درخواست طلاقشان را در ژوئن 2021 پر کرده و مدعی شده اند که با وجود بیش از 6 ماه اختلاف امکان ندارد که دوباره به هم بازگردند.

استرلینگ و شانل دو فرزند دارند. دختری به نام کالی که در آگوست سال 2018  به دنیا آمده و دختر دیگری به نام کسی که در دسامبر 2019 متولد شده است. شانل گفته است که از زمان تولد اولین فرزندشان بالانس رابطه زناشویی و نقشش به عنوان یکی از والدین بچه ها برایش خیلی سخت بوده و در نهایت همین موجب جدایی شده است.

البته واقعا زندگی کردن با وجود بچه ها خیلی سخت است؛ چون پیدا کردن زمانی برای خلوت والدین با هم خیلی سخت می شود و همه تمرکزها به سمت فرزندان می رود. به گفته شانل شلوغی برنامه های هر دو موجب می شد زمان کافی برای هم نداشته باشند.

مطالب پیشنهادی: سلبریتی های چپ دست

1. جو و بسی گاتو

جو و بسی گاتو

یکی دیگر از جدایی های خبرساز سلبریتی های خارجی در 2022، بین بسی و جو گاتو بوده و به صورت رسمی در دسامبر 2021 اعلام شده است. کمدین معروف دنیای سلبریتی ها خبر این جدایی را در اینستاگرام اعلام کرد و بلافاصله از برنامه «Impractical jokers» کناره گیری کرد.

جو در ادامه گفته: من و دوستانم بیش از یک دهه زحمت کشیدیم تا این برنامه را در عین جذابیت سرپا نگه داریم. خیلی به بودن در این برنامه افتخارمی کنم. اما خب بع علت مشکلات شخصی که در زندگی ام به وجود آمده باید کنار بکشم. من و بسی تصمیم گرفتیم جدا شویم و من باید برای فرزندانم پدری خوب باشم. پس تمرکزم را بر پدری خوب شدن برای دو فرزندم خواهم گذاشت.

بسی هم در پیج اینستاگرام خودش خبر این جدایی را منتشر کرد و نوشت: من و جو تصمیم گرفتیم در عین صمیمت و احترام جدا از هم زندگی کنیم. البته که از این به بعد زوج نیستیم اما هر دو تصمیم داریم در کنار فرزندانمان خانواده ای شاد و زیبا داشته باشیم. و همه تلاشمان را می کنیم که مادر و پدری مسئولیت پذیر باشیم. از همه طرفداران خواهش می کنم به زندگی شخصی مان احترام بگذارند و اجازه دهند تا این فصل از زندگی مان هم بگذرد. البته از این به بعد هم در نجات حیوانات، به خصوص سگ های بی خانمان فعال خواهیم بود. چون کاری است که هر دو عاشق انجام دادنش هستیم.

2. جانا کرامر و ایان شینلی

جانا کرامر و ایان شینلی

کرامر در طی مصاحبه ای با کیت هوور و اسکات ایوانز در 22 آوریل با Access Daily’s Kit Hoover و Scott Evans قبل از ارائه توصیه هایی به بینندگانی که ممکن است جدایی را نیز تجربه کنند، گفت: “من در حال حاضر به نوعی در حال جدایی هستم.” “من فکر می کنم زمان چیز زیبایی است که فقط بدانید که خدا برنامه های بزرگتری برای شما در نظر گرفته است.”

مطالب مرتبط: پرطرفدار ترین سلبریتی های اینستاگرام

3. اشلی داربی و مایکل داربی

اشلی داربی و مایکل داربی

مجله Us در 19 آوریل 2022 تأیید کرد که ستارگان Real Housewives of Potomac پس از هشت سال زندگی مشترک، از هم جدا شدند. هیچ دلیلی برای جدایی این زوج مشخص نشده است.

4. ناتاشا لیون و فرد آرمیسن

ناتاشا لیون و فرد آرمیسن

از دیگر هنرمندانی که در 2022 از هم جدا شدند می توان به ناتاشا لیون و فرد آرمیسن اشاره کرد. ستاره Russion Doll در تاریخ 15 آوریل 2022 مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر داشت و همان جا اعلام کرد که از فرد جدا شده است. ناتاشا در ادامه گفته: من تمام مدت همه گیری کرونا را با فرد در لس آنجلس بودم و واقعا فکر می کنم دلیل جدایی ما این است که فردی استخر دوست ندارد. ما هم چنان همدیگر را دوست داریم و من خیلی اوقات با او حرف می زنم اما واقعا اینکه فرد استخر و شنا کردن را دوست ندارد علت جدایی مان شده است. خب ممکن است در این روزهای سخت کرونایی چنین علتی برای جدایی خیلی پش افتاده به نظر برسد اما دلیل واقعی جدایی مان همین است.

5. امبر رایلی و دیشان بلک

امبر رایلی و دیشان بلک

تک ستاره سیاه پوست دنیای سلبریتی ها سال قبل، درست در نوامبر ،2020 اعلام کرده بود که نامزد کرده. اما درست یکسال بعد، خبر جدایی شان همه جا را پر کرد. رایلی در پادکست ماه مارچِ خود « Nice & Neat» اعلام کرد که آرزوی بهترین ها را برای دیشان دارد و هیچ چیز بد و ترسناکی در مورد زندگی اش با دیشان وجود ندارد که بخواهد برای طرفداران توضیح دهد.

6. اندرو گارفیلد و آلیسیا میلر

اندرو گارفیلد و آلیسیا میلر
اندرو گارفیلد و آلیسیا میلر

اندرو گارفیلد و آلیسیا میلر از دیگر سلبریتی هایی بودند که در سال 2022 از هم جدا شدند. این بازیگر خوش نام و مدل حرفه ای دنیای هالییود ماه قبل در کنار هم روی فرش قرمز SAG اواردز دیده شدند. حالا منبعی نزدیک به این زوج به مجله US اعلام کرده که از هم جدا شده اند. بر اساس گفته های این منبع فیلم برداری و فاصله ای که بین زوج افتاده است دلیل جدایی شان بوده.

7. آنتونی اندرسون و آلوینا استوارت

آنتونی اندرسون و آلوینا استوارت

آنتونی اندرسون و آلوینا استوارت نیز در امسال (2022) از هم جدا شدند. همسر آنتونی اندرسون در تاریخ 25 مارچ و پس از 20 سال زندگی مشترک درخواست طلاق داده است. به گفته خودش تفاوت های فاحش میان این زوج علت جدایی بوده است.

8. کیتی مالونی و تام شوارتز

ستاره Vanderpump Rules در تاریخ 15 مارچ به صورت رسمی در پیج اینستاگرامش اعلام کرد که به پایان دوران ازدواجش رسیده. این زوج در سال 2016 با هم ازدواج کردند و پیج شان پر از عکس و جمله های عاشقانه است. شوارتز در ادامه اعلام کرده که این جدایی خواسته مالونی است. شوارتز گفته: من به خواسته کیتی احترام می گذارم. ما در این مورد گفت و گوی منطقی و سازنده زیادی داشتیم. ماندن ما در کنار هم بیش از آنکه خوشی داشته باشد غم و ناراحتی خواهد داشت.

9. روسانا آرکوییت و تاد مورگان

سانا آرکوییت و تاد مورگان

مورگان در سال 2013 پیشنهاد ازدواج با این بازیگر را داد و حالا خودش درخواست طلاق داده است. بر اساس مستنداتی که به دست مجله US رسیده است این دو در تاریخ 1 ژانویه 2021 به صورت رسمی از هم جدا شدند.

10. پرنس رویس و امرائود توبیا

پرنس رویس و امرائود توبیا

ستاره و موزیسین مشهور «El Clavo» و توبیا، پس از سه سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. این زوج بیانیه مشترکی در تاریخ 9 مارچ 2022 و در Billboard منتشر کردند مبنی بر اینکه: پایان زندگی مشترک هیچ وقت آسان نیست. اما ما به تصمیم مشترک، زندگی مشترک و تمام دوست داشتن های 10 سال گذشته خود احترام گذشته و در صمیمت از هم جدا می شویم. از همین تریبون به همه طرفداران، دوستان و خوانواده مان اعلام می کنیم که در این تصمیمِ سخت در کنار هم هستیم و نیازی نیست هیچ کس از ما طرفداری کند. از حمایت های شما برای شروع فصلی جدید از زندگی مان ممنونیم و آرزو داریم در آینده بهترین اتفاق ها برای شما و هر کدام از ما محقق شود. ممنونیم از اینکه به حقوق و زندگی خصوصی مان احترام می گذارید و در این زمان سخت یاری مان می کنید.

11. دانیکا پاتریک و کارتر کامستاک

کا پاتریک و کارتر کامستاک

دانیکا پاتریک و کارتر کامستاک نیز در لیست هنرمندانی که در سال 2022 طلاق گرفتند، قرار میگیرند. ریسر سابق NASCAR در تاریخ 4 مارچ و به مجله People اینطور اعلام کرده که: ما برای مدتی در کنار هم بودیم اما متاسفانه این کنار هم بودن دیگر خوشحال مان نمی کند. البته این به آن معنا نیست که لحظات خوبی را در کنار هم نداشتیم. چرا که واقعا خوش بودیم و جالب ترین اتفاقات در آن زمان برایمان افتاد. جدایی ما به این معنا نیست که یکی از ما مشکل خاصی دارد. مسئله فقط پیدا کردن بهترین نفر برای داشتن بهترین روزها در درازمدت است.

مطالب مرتبط: بازیگران خارجی که دیپلم هم ندارند

12. کریس پاین و آنابل والیس

 آنابل والیس

مجله US به صورت رسمی اعلام کرده که ستاره سری فیلم های استار ترک و ستاره سریال پیکی بلایندر پس از آن همه عشق و عاشقی در سال 2018، حالا خیلی مخفیانه و در سکوت از هم جدا شده اند. یکی از منابع نزدیک به این زوج اعلام کرده که کریس و آنابل 2022 از هم جدا شده اند و مدتی است جدا از هم زندگی می کنند.

13. هالک هوگان و جنیفر مک دانیل

هالک هوگان و جنیفر مک دانیل
هالک هوگان و جنیفر مک دانیل

هوگان در تاریخ 4 فوریه این طور توییت کرده که: پست های فیسبوک و اینستاگرامم عکس های من و دوست دخترم اسکای است. ببخشید! تا به حال فکر می کردم همه طرفداران می دانند که من و جنیفر از هم جدا شده ایم.

14. مورگان والن و پیج لورنزه

مورگان والن و پیج لورنزه

مورگان والن و پیج لورنزه، از دیگر هنرمندانی هستند که جدایی آنها در 2022 به ثبت رسید. مجله US در اواخر فوریه امسال به صورت رسمی اعلام کرد که خواننده سبک کانتری و مدل مشهور پس از 6 ماه زندگی مشترک از هم جدا شده اند. یکی از منابع نزدیک به این زوج اعلام کرده است که پیج رابطه اش را با مورگان تمام کرده است. پیج خواهان پایان ارتباطش با مورگان و هر چیزی است که به او ربط داشته باشد.

15. پرنس لوییس از لوکزامبورگ و اسکارلت لارن سیرج

پرنس لوییس از لوکزامبورگ و اسکارلت لارن سیرج

این زوج در مصاحبه خبری در تاریخ 23 فوریه 2022 اعلام کردند که: ما تصمیم گرفتیم که این رابطه رمانتیک را بیش از این ادامه ندهیم. البته که برای همیشه دوستانی خوب و صمیمی باقی خواهیم ماند.

خانواده سلطنتی اروپایی تقریبا یک سال قبل یعنی در آوریل 2021 نامزدی این دو را اعلام کرده بود و حالا پس از گذشت یک سال این زوج سلطنتی در حال جدایی هستند. در ادامه این بیانیه مشترک گفته شده که: جدایی چیزی است که هر دوی ما خواهانش هستیم. چرا که به این نتیجه رسیدیم که دید ما به دنیا خیلی متفاوت است.

16. شریل برک و متیو لارنس

شریل برک و متیو لارنس

مجله US در تاریخ 23 فوریه 2022 اعلام کرد  که ستاره های برنامه Dancing With the Stars برگه های طلاق شان را پر کرده اند. بنا به گفته برک تاریخ دقیق جدایی شان 7 ژانویه است.

17. سم هانت و هانا لی فولر

سم هانت و هانا لی فولر

جدایی سم هانت و هانا لی فولراین دو سلبریتی نیز در ابتدای سال 2022 به ثبت رسید. هانا لی فولر درخواست طلاقش را از این خواننده کانتری در تاریخ 18 فوریه ثبت کرد. این زوج پس از 5 سال رابطه از هم جدا شده اند. فولر در حالیکه فرزند اولش را این ازوداج باردار است مدعی شده که هانت در رابطه زناشویی شان رفتارهای غیر قابل قبول داشته و در ادامه او را به خیانت هم متهم کرده است.

18. الکس گارناشلی و میشل کستلان

 الکس گارناشلی و میشل کستلان

داور برنامه Chopped  و سرآشپز هالیوودی مشهور در ژانویه 2020 نامزد کرده بودند. جدایی شان را هم در 19 فوریه 2022 اعلام کردند به عبارتی زندگی مشترک این دو هنرمند آنها کمتر از 2 سال به پایان رسید. کستلان در مصاحبه ای خصوصی در Closer Weekly اعلام کرده است که برای همسر سابقش آرزوی بهترین ها را دارد.

19. اُلیوای رودیگو و آدام فیز

اُلیوای رودیگو و آدام فیز

مجله US در تاریخ 18 فوریه 2022 اعلام کرد که نامزد گرمی و تولید کننده موسیقی از هم جدا شده اند. این در حالی است که زوج هالیوودی خبرساز کمتر از یک سال است که با هم هستند.

20. شایلین وودلی و آرون راجرز

شایلین وودلی و آرون راجرز

منابع موثقی اعلام کرده اند که این زوج در 16 فوریه 2022 از هم جدا شده اند. علاوه بر این Insider هم به صورت رسمی اعلام کرده که این زوج سرشناس دیگر با هم نیستند.

21. مت لی بلانک و آئورا مولیگان

مت لی بلانک و آئورا مولیگان

در فوریه 2022 اعلام شد که مت و آئورا دیگر با هم نیستند.

22. کوری بوکر و رزاریو داوسون

کوری بوکر و رزاریو داوسون
کوری بوکر و رزاریو داوسون

مجله US به صورت رسمی اعلام کرد که هنرمند نام آشنا Daredevil و سناتور نیوجرسی، پس از دو سال رابطه داشتن امسال از هم جدا شده اند. این زوج در مهمانی خیریه سیاسی در سال 2018 با هم ملاقات داشتند. این داوسون بود که در سال 2018 اعلام کرد که با بوکر رابطه داشته و با او وقت می گذارند.

23. جولیا فاکس و کانیه وست

جولیا فاکس و کانیه وست

رپر معروف، کانیه (همسر سابق کیم کارداشیان) و بازیگر Uncut Gems پس از گذشت کمتر از دو ماه از هم جدا شدند. نماینده جولیا در ادامه خاطر نشان کرده است که جولیا و کانیه همکار و دوست باقی می مانند اما دیگر با هم ارتباطی ندارند.

24. آنجلینا پیوارنیک و کریس لارانگیرا

آنجلینا پیوارنیک و کریس لارانگیرا

پیوارنیک سال گذشته از همسر سابقش جدا شده بود و با کریس لارانگیرا در ارتباط بود که این بار خبر رسیده که این زوج ستاره Jersy Shore: Family Vacation در عرض کمتر از یک سال از هم جدا شده اند.

25. هدا کاب و جول اسشیفمن

هدا کاب و جول اسشیفمن

مجری برنامه Today Show در اپیزود 31 ماه ژانویه اعلام کرد که او و نامزدش از هم جدا شده اند. خبر این جدایی شوکه کننده بود چرا که این زوج به تازگی و در نوامبر 2019 نامزدی خود را اعلام کردند. کاب در برنامه اینطور گفته که: ضرب المثلی هست که می گوید رابطه ها یا برای دلیلی شکل می گیرند، یا برای مدتی، یا برای تمام عمر! رابطه من برای مدتی پایدار بود.

26. پرنسس کریستینا از اسپانیا و ایناکی اوردانگارین

پرنسس کریستینا از اسپانیا و ایناکی اوردانگارین

این زوج جدایی شان را در تاریخ 24 ژانویه به صورت رسمی اعلام کردند. همچنین در بیانیه ای مشترک در مجله Times و پس از 24 سال زندگی در کنار هم اعلام کردند که: ما به صورت توافقی و با رضایت کامل هر دو طرف تصمیم گرفتیم که به این ازدواج پایان دهیم. البته مسئولیت و وظیفه ما نسبت به فرزندان مان هم چنان پا برجاست. از آنجاییکه این تصمیمی کاملا شخصی و مربوط به زندگی خصوصی ماست از همه دوست داران خواهش می کنیم به ما و خواسته مان احترام بگذارند.

تصویر اوردانگارین یک هفته قبل از اعلام خبر جدایی شان با زن دیگری دست در دست در جنوب فرانسه دیده شد. این زوج چهار فرزند مشترک دارند و خبر جدایی شان در صدر تیتر خبرهای روز بود.

27. مائوریسا گان و رایلی کریستین

مائوریسا گان و رایلی کریستین

زوج هنری Bachelor in Paradise که در فصل هفتم این سریال در سال 2021 با هم نامزد کرده بودند، جدایی شان را در تاریخ 24 ژانویه اعلام کردند.

28. اما رابرتز و گرت هدلوند

ما رابرتز و گرت هدلوند

مجله US در تاریخ 22 ژانویه به صورت رسمی اعلام که این زوج پس از سه سال زندگی در کنار هم و داشتن فزرند پسری به نام رادز از هم جدا شده اند.  

29. جیسون موموا و لیسا بونت

جیسون موموا و لیسا بونت

این زوج پس از چهار سال زندگی مشترک در بیانیه ای مشترک خبر جدایی شان را در تاریخ 12 ژانویه اعلام کردند. این بیانیه در اینستاگرام جیسون منتشر شده و محتوای آن این بود که: خبر جدایی مان را با شما به اشتراک می گذاریم نه به خاطر خبر ساز بودنش؛ که البته خبرساز هم خواهد شد، بلکه فقط و فقط به این خاطر که می خواهیم در زندگی با احترام و صداقت پیش برویم. عشق میان ما از بین نرفته، به راهش ادامه می دهد البته در مسیری متفاوت. ما یکدیگر را آزاد کرده ایم تا هر کدام در مسیری که دوست داریم قدم برداریم. البته مانند همیشه عاشقانه، زندگی و بچه هایمان را دوست خواهیم داشت.

30. دلیلا بلی هاملین و ایال بوکر

دلیلا بلی هاملین و ایال بوکر

مجله US در خبری رسمی اعلام کرد که این زوج در 10 ژانویه و قبل از شروع سال نو از هم جدا شده اند. ستارگان این زندگی مشترک از سال 2018 با هم در ارتباط بودند.

31. لیندزی مندز و فیلیپ ویک فیلد

لیندزی مندز و فیلیپ ویک فیلد

ستاره Broadway درخواست طلاقش را در تاریخ 6 ژانویه پر کرد. لیندزی پس از پنج سال رابطه مشترک در تاریخ 23 دسامبر سال 2021 به صورت رسمی از فیلیپ جدا شد.

32. شانل ایمان و استرلینگ شپرد

شانل ایمان و استرلینگ شپرد

این خبر جنجالی را مجله US  در تاریخ 5 ژانویه اعلام کرد. این زوج پس از سه سال زندگی مشترک از هم جدا شده اند. البته این شپرد بوده که در ژانویه 2021 درخواست طلاق داده است.  

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.