معرفی چند برنامه برای دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور بدون جیلبریک

معرفی چند برنامه برای دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور بدون جیلبریک

در این پست ما قصد داریم چند برنامه آیفون را به شما معرفی کنیم که با آن می توانید برنامه های پولی آیفون موجود در اپ استور App store را بصورت رایگان دانلود نمایید. کاربران آیفون و آیپد می دانند که جهت دسترسی به برنامه های آیفون نیاز به ساخت اپل آیدی (Apple ID) دارد و پس از ساخت آپل آیدی و ورود به آپ استور شما می توانید برخی از برنامه های آیفون را بصورت رایگان دانلود نمایید. اما با این برنامه هایی که در این مقاله با آن آشنا می شوید می توانید برنامه های پولی IOS را رایگان دانلو نمایید.

حتما بخوانید : چطور عکس رو از آیفون به ویندوز10 منتقل کنیم؟

دانلود و نصب رایگان برنامه های پولی اپ استور با استفاده از اپلیکیشن های مختلف

در این مقاله 11 نرم افزا و 2 سایتی که می توانید از آنها برنامه های اپ استور را بصورت رایگان دانلود نمایید را به شما عزیزان معرفی می نماییم.

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور بدون نیاز به جیلبریک با اپلیکیشن 25pp

یکی از بهترین برنامه هایی است که برنامه های پولی موجود در اپ استور را بصورت رایگان در اختییار کاربران گوشی های آیفون و آیپد قرار می دهد. از آنجای که چینی ها استاد دور زدن قوانین و همچنین مهندسی معکوس هستند ، برنامه 22pp را چینی ها تهیه نمودند و منوی آن به زبان چینی می باشد.

اما برنامه هایی که توسط اپلیکیشن 25pp ارائه می شود بسیار متنوع و گسترده بوده . درست است که منوی آن به زبان چینی بوده اما گزینه های آن بگونه ای بوده که درک بهتری می توان از برنامه های ارائه شده و نصب آن داشت.

دانلود برنامه های پولی اپ استور بدون نیاز به جیلبریک با اپلیکیشن 25pp

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور بدون نیاز به جیلبریک با برنامه vShare

دانلود برنامه های پولی اپ استور بدون جیلبریک با استفاده از برنامه vShare امکان پذی می باشد. این برنامه مشکل کسانی کسانی که گوشیشون جیلبریک نیست و نمی تواانستند برنامه ها و بازی های پولی رو دانلود کنند را حل کرده. استفاده از برنامه vShare ( نرم افراز دانلود رایگان برنامه های اپ استور ) هیچ خطری برای دیوایس شما ندارد.

دانلود برنامه های پولی اپ استور بدون نیاز به جیلبریک با برنامه vShareدانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور بدون نیاز به جیلبریک با نرم افزار برنامه Hipstore

خب دوستان قبل در این بخش از مقاله به معرفی برنامه Hipstore می پردازیم که به شما کمک می کند تا برنامه های پولی اپ استور را رایگان دانلود نمایید ، جالب است که بدانید دانلود این نرم افزار قبلا در اپ استور موجود بود اما متاسفانه بعد از از اینکه مشخص شد برنامه و بازی های پولی اپ استور را بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد اپل استور آن را از لیست برنامه های خود حذف کرد.

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور بدون جیلبریک از برنامه Aptoide

بهترین روش برای دانلود برنامه های پولی اپ استور نصب برنامه Aptoide می باشد. این نرم افزار توانسته نیاز بیشتر کاربران گوشی های اپل و آیپد را رفع کند زیرا تعداد برنامه های پولی که توسط آن ارائه می شود بسیار گسترده بود. و یکی از ویژگی های مثبت این نرم افزار نسبت به دیگر نرم افزار هایی ارائه دهند برنامه های پولی اپ استور بطور رایگان این است که تبلیغ کمتری در آن می شود.

دانلود برنامه های پولی اپ استور بدون جیلبریک از برنامه Aptoideدانلود رایگان اپلیکیشن های پولی اپ استور با جیلبریک با برنامه  AppAddict

برنامه AppAddict یکی از برنامه هایی است که لیستی تقریبا کامل از برنامه های پولی اپل را رایگان در اختیار کاربران آیفون و آیپد قرار می دهد. اما متاسفانه این برانامه بر خلاف برنامه های فوق برای آیفون و آیپد های جیلبریک شده طراحی شده بود. در نتیجه برای sign شدن این در اپلیکیشن های پولی که به صورت رایگان توسط AppAddict قابل دانلود می‌ باشند، نیاز به AppSync خواهید داشت.

دانلود برنامه های پولی اپ استور با جیلبریک با برنامه  AppAddict

دانلود رایگان نرم افزارهای پولی اپ استور با جیلبریک با برنامه Apptracker

یکی از نرم افزر هایی که دانلود برنامه های اپ استور را رایگان ارائه می دهد برنامه Apptracker می باشد اما متاسفانه برای گوشی های جیلبریک شده قابل استفاده است.

دانلود نرم افزارهای پولی اپ استور با جیلبریک با برنامه Apptrackerدانلود رایگان نرم افزارهای پولی اپ استور با جیلبریک با نرم افزار iPASTORE

در این بخش از مقاله به معرفی یکی دیگر از نرم افزار های ارائه دهنده برنامه های اپ استور به نام نرم افزار iPASTORE را با شما به اشتراک می گذاریم دلیل اینکه نام این برنامه را “iPASTORE” گذاشته اند این است که فروشگاه فایل های با فرمت .ipa است. اما جهت استفاده از این اپلیکیشن باید یک بار مبلغ ناچیزی را پرداخت و عضویت برنامه iPASTORE را خریداری کنند در غیر این صورت قادر به دانلود تمامی برنامه های آن نخواهید بود.

دانلود نرم افزارهای پولی اپ استور با جیلبریک با نرم افزار iPASTOREدانلود رایگان نرم افزارهای پولی اپ استور بدون جیلبریک با نرم افزار Kuaiyong

Kuaiyong یک نرم افزار چینی است که دانلود برنامه های پولی اپ استور را رایگان ارائه می دهد. و تنها ضعف این برنامه این است که منوی آن به زبان چینی می باشد!! اما شما با استفاده از قابلیت تبدیل زبانی که توسط گوگل ارائه می‌شود قادر به تغییر زبان سایت به انگلیسی خواهید بود و می‌توانید تعامل بهتری با آن برقرار سازید.

دانلود نرم افزارهای پولی اپ استور بدون جیلبریک با نرم افزار Kuaiyong

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور با برنامه AppCake

یکی از بهترین نرم افزارهای دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور AppCake است که کاربری بسیار آسانی داشته اما متاسفانه برای گوشی های جلبریک شده می باشد

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور با جیلبریک با برنامه AppCake

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور با برنامه Zeusmos

برنامه  Zeusmos همچون برنامه iPASTORE فقط به کاربرانی اجازه دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور را می‌دهد که با پرداخت هزینه ناچیزی در آن ثبت نام به کرده باشند. کاربران گوشی های شرکت اپل حتما برنامه Zeusmos  را امتحان نمایند زیرا مجموعه وسیعی از اپلیکیشن های پولی اپ استور را به صورت رایگان عرضه کرده و مختص گوشی های جیلبریک شده می باشد.

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور با جیلبریک با برنامه Zeusmos

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور با برنامه iTongPush

با استفاده از اپلیکیشن iTongPush می توانید برنامه های پولی اپ استور را بصورت رایگان دانلود نمایید و ویژگی های مثبت این برنامه سرعت بالای دانلود نسبت به نرم افزارهای دیگر است و دسترسی آسان به برنامه های مورد نیاز شما است.

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور با برنامه iTongPush

معرفی سایت های ارائه دهند دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور از سایت Mevvy

کابران گوش های آپل و آیپد با مراجعه به سایت Mevvy می توانند به دانلود رایگان مجموعه خوبی از برنامه های پولی برتر موجود در اپ استور دست یابند. دانلود برنامه های اپ استور از سایت Mevvy  بسیار اسان بوده و این ویژگی منحصر به فرد این سایت است.

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور از سایت Mevvy

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور از سایت Mob.org

خب دوستان در بخش انتهایی مقاله به معرفی سایت Mob.org می پردازیم ، این سایت مجموعه ای از دانلود برنامه های پولی اپ استور را در اختیار شما کاربران قرار می دهد. اما به دلیل تحریم ها کاربران ایران برا ورود به این سایت باید مجهز به فیلتر شکن و vpn باشند تا بتوانند برنامه های رایگان اپ استور را دانلود نمایند.

دانلود رایگان برنامه های پولی اپ استور از سایت Mob.org

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Arad می گوید

    عالی