کادو برای جشن تعیین جنسیت
کادو برای جشن تعیین جنسیت

زمانی که به جشن تعیین جنسیت دعوت میشوید چه کادویی باید ببرید؟ کادوی مناسب جشن تعیین جنسیت چیست؟ آیا کادو جنش تعیین جنسیت باید برای مادر باشد یا کودک؟ اصلا برای جشن تعیین جنسیت کادو میبرن؟ و …

این ها سوالاتی هستند که برای هر فردی که به جشن تعیین جنسیت دعوت میشود در ذهنش نقش می بندد و همین موضوع میتواند واقعا شخص را آزرده خاطر کند و به عبارتی نتواند تصمیم درست را بگیرد. همین احساس سر درگمی و گیجی میتواند تاثیر زیادی روی انتخاب اشتباه ما در خرید کادو جشن تعیین جنسیت داشته باشد. نگران نباشید چرا که در این قسمت قصد داریم کادو های برای جشن تعیین جنسیت را برایتان معرفی کنیم و بگوییم که اگر به یک جشن تعیین جنسیت دعوت شده اید چه کادو و هدیه ایی مناسب است؟

کادو مناسب برای جشن تعیین جنسیت

همانطور که مشخص است هنوز بچه به دنیا نیامده است و تنها هدف از این جشن مشخص شدن جنسیت کودک است که به واسطه آن وسایل و سیسمونی مناسب جنسیت کودک را خریداری کنند. خب اگر به یک جشن تعیین جنسیت دعوت شدیم باید کادو ببریم اما سوال اینجاست که این کادو را باید برای مادر بخریم یا فرزندی که هنوز به دنیا نیامده است؟؟؟

خب برای جشن تعیین جنسیت میتوانید کادو های بسیاری را خریداری کنید و تنها کافی است که این مطلب را تا آخر بخوانید و متوجه بشوید که انتخاب بهترین هدیه برای جشن تعیین جنسیت کار چندان سختی نبوده است.

برای جشن تعیین جنسیت میتوانید هم برای کودک کادو تهیه کنید و هم میتوانید برای مادر یا پدر کودک کادو خریداری کنید. خب تکلیف پدر یا مادر مشخص است چرا که حداقل جنسیت آن ها را میدانید، اما در مورد کودک که نمیدانید جنسیت آن چیست باید کادویی تهیه کنید که برای هر دو جنسیت مناسب باشد.

برای جشن تعیین جنسیت چه کادویی بخریم؟

در این پست ما به صورت جداگانه هم کادوهایی که میتوانید برای والدین بخرید و هم برای کودک را بخرید از هم متمایز کرده ایم. در ادامه توضیحات کامل و معرفی لیستی از مناسب ترین کادوهایی که میتوانید برای کودک خریداری کنید را ارائه خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

کادو برای جشن تعیین جنسیت
کادو برای جشن تعیین جنسیت

ایده برای کیک تعیین جنسیت (۳۰ مدل عکس کیک تعیین جنسیت نوزاد)

کادو برای مادر در جشن تعیین جنسیت

اگر قصد خرید کادو و هدیه در جشن تعیین جنسیت برای مادر را دارید میتوانید چیز های زیادی بخرید چرا که با این دوران حاملگی آشنا هستید و برای گذراندن آسوده تر دوران حاملگی محصولات زیادی وجود دارد به طور مثال:

 • کرم های تسکین دهنده درد 

معمولا در ماه های آخر بارداری بسیاری از مادران دچار کمر درد، پا درد و … میشوند و شما با هدیه دادن پکیجی از کرم های تسکین دهنده درد واقعا کمک شایانی به مادر کرده اید و به عبارتی او را واقعا درک کرده اید.

 • لباس بارداری

بهترین كادو براي جشن تعيين جنسيت هدیه ای است که کاربردی باشد. کاملا طبیعی است که شکم مادر بزرگ تر میشود و برای ماه های بعدی حاملگی خود احتیاج به چند دست لباس بارداری دارد و شما دوستان عزیز میتوانید لباس بارداری در رنگ بندی و طرح های متنوع برای مادر تهیه کنید و در جشن تعیین جنسیت به او هدیه دهید.

 • کتاب های مربوط به بارداری
کادو برای نوزاد در جشن تعیین جنسیت
کادو برای نوزاد در جشن تعیین جنسیت

هدیه دادن کتاب در جشن تعیین جنسیت میتواند کمک شایانی با مادر و پدر قبل از به دنیا آمدن کودک کند. در کل هدیه دادن کتاب در هر شرایطی میتواند هدیه ایی ماندگار باشد که به فرد دانش و آگاهی خوبی میدهد.

 • ماگ و یا لیوان

برای انتخاب کادوی مناسب برای جشن تعیین جنسیت سخت نگیرید. هرچیزی که فکر میکنید پدر یا مادر نوزاد آینده به ان احتیاج دارند می تواند گزینه خوبی باشد. میتوانید ماگ و یا لیوان های مختلفی در جشن تعیین جنسیت کادو بدهید چرا که واقعا کاربردی هستند. تنوع ماگ ها بسیار زیاد است و میتوانید حتی طرح ماگ را سفارش دهید.

ایده های جالب برای بسته بندی کادو به مناسبت های مختلف

 • دستگاه ضربان قلب جنین

برای تمامی خانم هایی که باردار هستند یکی از استرس ها و تنش هایی که وجود دارد این است که اتفاقی برای جنین آن ها بیوفتد و آن ها با خبر نشوند و یا دیر با خبر شوند. شما با خریدن دستگاه ضربان قلب جنین کمک شایانی به والدین می کنید و نگرانی آن ها را کاهش خواهید داد. البته این کادویی ماندگار است که برای فرزندان بعدی هم میتوانند استفاده کنند.

 • گیاه

گل و گیاه بهترین هدیه هستند که در همه جا میتوانید هدیه بدهید. تنها کافی است که در گوگل جستجو کنید و یا از گل فروشان بپرسید که کدام گیاه برای آرامش مفید است؟

کادو برای نوزاد در جشن تعیین جنسیت

کادو های خاص در جشن تعیین جنسیت
کادو های خاص در جشن تعیین جنسیت
 • سرهمی و لباس

میتوانید در جشن تعیین جنسیت برای خود کودک هم لباس تهیه کنید اما دقت داشته باشید که لباس که تهیه می کنید مناسب برای هر دو جنس باشد.

 • کفش و جوراب

یکی دیگر از کادوهایی که میتوانید برای جشن تعیین جنسیت تهیه کنید این است که کفش یا جوراب خریداری کنید. یکی از چیز هایی که والدین برای کودک در راه خود میخرند کفش و یا جوراب است. بنابراین می تواند ایده خوبی برای کادوی جشن تعیین جنسیت باشد.

 • وسایل ضروری کودک
کادو های شیک برای نوزاد در جشن تعیین جنسیت
کادو های شیک برای نوزاد در جشن تعیین جنسیت

به طور کلی کادو جشن تعیین جنسیت برای نوزاد میتوانید پوشک، پستونک، پیشبند و … برای کودک باشد. این وسایل را تهیه کنید و مطمئن باشید که بسیار کاربردی خواهد بود.

 • کالسکه

هرچند که کمی قیمت کالسکه گران است اما کادویی بسیار کاربردی خواهد بود و حتی برای فرزندان بعدی هم میتوانند از آن استفاده کنند. البته اگر پدر و مادر قبلا آن را تهیه نکرده باشند.

 • روروئک
 • آویز های تخت خواب
 • عروسک های زیبا
 • صندلی نوزاد

فراموش نکنید که میتوانید برای پدر هم کادویی در جشن تعیین جنسیت فراهم کنید، چرا که این جشن برای پدر هم بسیار مهم است. اگر هدیه برای جشن تعیین جنسیت بهتری را فکر میکنید میتوانیم جایگزین موارد فوق کنیم برایمان در قسمت نظرات بنویسید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید