عکس کارتونی مدرسه
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

 

هدف ما در آموزش و پرورش این است که به هر کودک فرصتی دهیم که بطور همه جانبه رشد کند و از پتانسیل خود حداکثر استفاده کند.

یک مدرسه ی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

  • یک مدرسه خوب ، از دانش آموزان خود مراقبت می کند، نیازها، علایق و نقاط قوت دانش آموزان خود را بررسی می کند و می داند و آنها را برای یادگیری و رشد انگیزه می دهد.
  • یک مدرسه خوب تضمین می کند که همه دانش آموزان پایه های سوادی و عددی را بدست آورند و آنها را از لحاظ شخصیتی ، دانش و شایستگی های مهم، به صورت جامع و کامل توسعه دهند.
  • یک مدرسه خوب برای هر دانش آموز یک تجربه مثبت ایجاد می کند و او را به یک یادگیرنده با اعتماد به نفس و مادام العمر تبدیل می کند.
  • یک مدرسه خوب دارای معلمان دلسوز و شایسته ای است که در انجام ماموریت خود برای تأثیرگذاری بر زندگی ثابت قدم هستند. یک مدرسه خوب از والدین حمایت می کند و
  • یک مدرسه خوب بدون توجه به شرایط خانوادگی، از همه دانش آموزان مراقبت می کند و فرصت هایی را برای آنها فراهم می کند.

توسعه مدارس خوب

تأمین مدارس برای ارائه برنامه های ویژه

مدارس برای تهیه نیازهای دانش آموزان از ارائه برنامه های ویژه مانند ارزیابی كلی، ارزش های عمل و برنامه برای یادگیری فعال تامین شده اند. همچنین مدارس مختلف برنامه های متنوعی را برای توسعه علایق و توانایی های متنوع دانش آموزان خود ارائه می دهند.

بالا بردن استانداردهای حرفه ای معلمان در تمام سیستم

تدریس یک حرفه است. این در مورد لمس زندگی است. بسیاری از معلمان فراتر از وظیفه خود و بیش از حد مورد انتظار برای دانش آموزان وقت می گذراند.

اکنون ما حدود ۱ میلیون مأمور آموزش و پرورش داریم که از ۵ سال گذشته ۳۰۰ هزار نفر افزایش یافته است ، داریم.

تشویق به یادگیری و نوآوری در تمام مدارس

مدارس ما بهترین روش ها را از طریق بسترهای زیادی به اشتراک می گذارند. مربیان و کارمندان مدارس گرد هم می آیند تا در مورد بسیاری از تلاش ها و نوآوری های خوب در مدارس ما بیاموزند و با یکدیگر برای توسعه برنامه هایی برای تسهیل در یادگیری دانش آموزان همکاری کنند.

ارتقاء مشارکت بین مدرسه و جامعه

والدین نقش مهمی در فراهم کردن محیط حمایتی برای یادگیری فرزندان ما دارند و جامعه از طریق فرصتهایی که در اختیارشان قرار می دهد، یادگیری را غنی تر می کند.

مشارکتهای بین مدرسه و جامعه، تلاشهای مدرسه را برای تأمین نیازهای رشد هر دانش آموز تکمیل می کند، به دانش آموزان کمک می کند احساس قوی تر از تعلق به جامعه داشته باشند و مسیر آموزشی فرزندان ما را شکل می دهند.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید