۹ مدل مو برای باشگاه؛ راحت و در عین حال جذاب

9 مدل مو دخترانه برای باشگاه مناسب موهای کوتاه و بلند هنگام ورزش در سالن های ورزشی که ساده بوده و موها در حین تمرینات ورزشی به هم نمی ریزد.

حتما با این مواجه شده اید: شما تازه به نقطه اوج تمرینات ورزشی خود رسیده اید و ناگهان موهای شما همه چیز را به هم میزند؛ دم اسبی موهای شما باز شده و صورت شما با تار موهای خیس و عرق کرده پوشانده می شود؛ آیا این صحنه برای شما نیز آشناست؟ فکر می کنم اینطور باشد. هیچ چیز آزاردهنده تر از این نیست که وسط تمرینات ورزشی بایستید و مجبور شوید موهای خود را مرتب کنید.

برای این که به شما کمک کنیم که بدون وقفه در باشگاه ورزش کنید، 9 مدل مو مناسب باشگاه را به شما معرفی می کنیم که از پس شدیدترین تمزینات ورزشی نیز برمی آیند. و بهترین بخش آن؟ آن ها نه تنها بدون دردسر این تمرینات را پشت سر می گذارند، بلکه ظاهری زیبا به شما می بخشند که بعد از اتمام تمرین ورزشی نیز می توانید با همان مدل مو از باشگاه خارج شوید.

9 مدل مو مناسب باشگاه

به منظور آشنایی با بهترین مدل مو برای باشگاه که شدیدترین حرکات ورزشی نیز آن را به هم نمی زند، ادامه مطلب را بخوانید.

1. دم اسبی پایین (Low Ponytail)

مدل های ساده مو برای باشگاه

دم اسبی پایین بهترین مدل مو برای باشگاه است به خصوص برای وقتی که باید بلافاصله بعد از باشگاه موهای خود را باز کنید و همچنان مرتب و آراسته به نظر آید. اطمینان حاصل کنید که تمام تارهای مو افتاده روی صورتتان را جمع کنید تا بعد از باشگاه وز نشوند. دم اسبی را درست در پشت گردن خود ببندید و محکم کنید.

2. با یک هدبند موها را پشت سر ببندید (Tied Back With a Headband)

مدل مو برای باشگاه ورزشی

یکی از ساده ترین مدل های مو برای باشگاه، بستن آن در پشت سر و محکم کردن با یک هدبند است. این کار باعث می شود که بدون هیچ دردسری تمام طول تمرین موهایتان بسته باقی بماند و نیازی به مرتب کردن آن نداشته باشید.

3. مدل مو گوجه ای (Topknot)

مدل مو مناسب باشگاه

مدا مو گوجه ای یکی از بهترین مدل موها برای باشگاه و ورزش است. اگر موهای خود را به صورت گوجه ای در بالای سر ببندید، تارهای مو از صورت و گردن شما دور می شوند و می توانید تمام تمرکز خود را بر روی تمرین ورزشی معطوف کنید. برای ثابت نگه داشتن آن، نیمه بالایی موهای خود را به عقب بکشید و آن را به تاج سر خود سنجاق کنید، سپس بقیه موهای خود را به صورت یک دسته جمع کنید. از گیره مو برای سنجاق کردن موهای سرگردان زیر آن استفاده کنید تا گردنتان آزاد شود.

برای دیدن آموزش مدل مو گوجه ای کلیک کنید

4. گوجه ای نیمه باز (Half-Up Topknot)

مدل مو ساده برای باشگاه

این مدل مو برای باشگاه بسیار مناسب است زیرا موهای شما را از پخش شدن روی صورت دور نگه می دارد، اما همچنان می توانید از زیبایی حرکت موها در هنگام ورزش لذت ببرید. موها را به دو بخش تقسیم کنید، سپس قسمت بالایی را به صورت مدل گوجه ای درآورید. این مدل مو برای افرادی که موهای کوتاه دارند، ایده آل است.

5. مدل موی بافته (Braided Bun)

مدل مو بسته برای باشگاه

بافت در هر طرف سر می تواند باعث شود که حین ورزش مو سر جای خود ثابت بماند و بعد از ورزش و عرق کردن نیز به همان اندازه زیبا به نظر آید. موهای خود را به دو بخش تقسیم کنید، سپس هر دو طرف را به سمت پشت گردن به صورت بافت فرانسوی ببافید. با استفاده از یک کش مو هر دو طرف را به هم متصل کنید و آن را به صورت یک گوجه درآورید تا از ناحیه گردن که خیلی عرق می کند، دور باشد.

6. مدل مو دم اسبی ثابت (Stay-Put Ponytail)

مدل موی راحت برای سالن ورزشی

بافت مو در کناره های سر باعث می شود تا تارهای کوتاه مو از صورت شما دور نگه داشته شوند. قسمت بالایی موهای خود را جدا کنید، آن را به سمت عقب ببافید و ادامه آن را به صورت یک دم اسبی ببندید. اختیاری: اگر می خواهید آراسته تر به نظر آیید، بخشی از موهای خود را به دو کش مو بپیچید تا دیده نشود و ظاهری زیباتر داشته باشد.

7. دم اسبی بالای سر با یک هدبند (High Ponytail With a Headband)

مدا مو مناسب باشگاه

دلیلی وجود دارد که این مدل مو برای باشگاه بسیار محبوب است. این مدل مو بدون توجه به این که چقدر شدید ورزش کرده و عرق می کنید، موها را از صورت شما دور نگه می دارد و در عین حال بعد از ورزش ظاهری زیبا و مرتب خواهید داشت.

8. بافت دم اسبی (Ponytail Braid)

مدل مو برای باشگاه

موهای خود را به حالت دم اسبی ببندید، آن را با یک کش محکم کنید، سپس موهای دم اسبی را تا پایین ببافید. برای محکم کاری، از یک هدبند انعطاف پذیر استفاده کنید تا مطمئن شوید در طول ورزش موهایتان باز نمی شوند.

برای دیدن عکس های بیشتر از مدل مو دم اسبی کلیک کنید

9. بافت کناری پیچ خورده (Twisted Side Braid)

مدل مو شیک برای باشگاه

برای یک مدل مو باشگاهی زیبا که بدون دردسر است و تمام مدت ثابت باقی می ماند، بافت کناری پیچ خورده را امتحان کنید.

عکس های مدل موی مناسب برای سالن های ورزشی

مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
مدل مو برای باشگاه
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.