متن تولدم مبارک برای استوری اینستاگرام و واتساپ

نمی‌ توان این واقعیت را انکار کرد که سن جدید نشانگر شروع یک مسیر خوشایند در زندگی است. مطمئن هستم که می‌ توانید به سال قبل نگاه کنید و برای سلامتی و ثروتی که در این یک سال به دست آورده‌اید، قدردان باشید. شما می‌ بایست خوشبختی را در روز تولدتان با کلمات مناسب ابراز کنید. با به اشتراک گذاشتن یک متن تولدم مبارک برای استوری دیگران را در خوشحالی خود سهیم کنید.

مردم می‌ توانند هرچه می‌ خواهند برایتان آرزو کنند، اما شما بهتر می‌ دانید که چه چیزی شما را به زیباترین شکل ممکن شاد می‌ کند و به همین دلیل است که من می‌ خواهم کلمات مناسب برای گفتن به خود در روز تولد را به شما یاد دهم!

اگر می‌ خواهید یک یا دو مورد از این تبریکات تولد تاثیرگذار را برای خود کپی کنید، شک نکنید و روز تولد خود را به بزرگترین روز ممکن تبدیل نمایید. مجموعه ای از جدیدترین و خاص ترین متن تبریک تولد به خودم برای استوری اینستاگرام و واتساپ را در ادامه بخوانید. از مقالات متن ادبی تبریک تولد خودم و کپشن تولدم مبارک نیز دیدن کنید.

متن کوتاه تبریک تولد به خودم برای استوری

چه کسی گفته است که دوست داشتن خود بهترین شکل از عشق نیست؟ خود را در جشن تولد بعدی با این پیام‌ های تبریک تولد به خودتان شاد کنید. کلماتی که به خود می‌ گویید، بسیار مهم هستند زیرا از صمیم قلب می‌ باشند و بهتر از کلماتی که دیگران به شما می‌ گویند، بر دل می‌ نشینند. وقت آن رسیده است که در این روز بزرگ، فرد خاصی باشید! در ادامه زیباترین متن کوتاه برای استوری تولد خودم تقدیمتان می شود.

تولد ها با خاطرات دوست‌ داشتنی و احساسات غریب همراه هستند. من به خاطر هدیه‌ داشتن یک سال جدید دیگر بسیار سپاسگزار هستم. تولدم مبارک!

وجود من بدون شک گواهی بر این است که فاتح بودن می‌ تواند چه معنایی داشته باشد. من بسیار خوشبخت هستم که توانسته‌ام وارد این سن جدید شوم. تولدم مبارک!

یک برنامه‌ بلندمدت کافی نیست، ثروت کافی نیست، شخصیت کافی نیست. تنها با شکوه و بزرگی است که من به کافی بودن می‌ رسم. تولدم مبارک!

با شادی بسیار زیاد، نعمت‌ هایی که امسال به من اعطا می‌ شوند را دریافت می‌ کنم. تولدم مبارک!

وقت آن رسیده است که نعمت‌ ها را یکی پس از دیگری شمارش کرد و برای تمام دستاوردهای بدست آمده تا به امروز شکرگزار بود. تولدم مبارک!


عکس‌ هایم نمی‌ توانند بیانگر درستی از سنم باشند. من همچنان از قدرت و نیرومندی لذت می‌برم. تولدم مبارک!

همچنین بخوانید: متن برای کپشن عکس خودم

قدردانی روشی برای ابراز سپاسگزاری صمیمانه است و برای تمام چیزهایی که دریافت کرده‌ام و قرار است دریافت کنم، سپاسگزار هستم! تولدم مبارک!

به عنوان یک انسان، ما خرد و ذهنیت خود را ازطریق نور زندگی ساطع می‌کنیم. امسال فرصتی برای دستاوردهای بزرگ‌تر است. تولدم مبارک!

من هرگز منتظر چیزهایی که زندگی می‌تواند به من بدهد، نمی‌مانم. من برای چیزهایی که می‌توانم به زندگی بدهم، زنده هستم. تولدم مبارک!

برای زندگی، دوستان و خانواده‌ام سپاسگزارم. تولدم مبارک!

همچنین ببینید: عکس نوشته تولدم مبارک

لازم به ذکر است سال‌هایی که گذشته‌اند، تاثیری گذاشته‌اند، اهدافی محقق شده‌اند و مهم‌تر از همه، سالی پیش رو است که باید کارهای بیشتری انجام داد. تولدم مبارک!

اکنون فرصت‌ دیگری برای تامل در مورد زندگی و اهمیت آن ایجاد شده است. تولدم مبارک!

نمی‌ توانم دست از به خاطر آوردن این سفر تا به این سن فوق العاده بردارم. خیلی خوش‌بخت هستم! تولدم مبارک!

به عنوان یک فرد، خود را شخصی جذاب با انرژی درست نسبت به زندگی می‌دانم و این همیشه نیروی حیات من بوده است. تولدم مبارک!

تعداد کلماتم زیاد نیستند. برای گذشته، برای حال و برای آینده سپاسگزارم. من واقعا قدردان هستم. تولدم مبارک!

با ملودی آهنگ‌ ها در قلبم و ستایش‌ ها بر روی لبانم، تنها می‌ توانم برای زندگی که تاکنون داشته‌ام سپاسگزار باشم. تولدم مبارک!

تولد، زمانی است برای نشان دادن عشق به جامعه، زمانی است برای جوانسازی خدمات یک فرد به بشریت که قرار است در سال جدید نیز بیشتر از پیش اتفاق بیفتد. تولدم مبارک!

در مسیر زندگی، من با افراد زیادی آشنا شده‌ام که سابقه‌ی خانوادگی، مذهب و قومیت متفاوتی داشته‌اند. به خاطر عشقی که به اشتراک گذاشته شده است و درس‌هایی که یاد گرفته‌ام، سپاسگزار هستم. تولدم مبارک!

با وجود خاطرات زیبا و قدردانی صادقانه، به جرات می‌توانم بگویم که محصول شکوه و بزرگی هستم. تولدم مبارک!

من خوب زندگی می‌کنم، نسبت به دیگران دلسوز هستم، همچنان از سهم خود برای توسعه‌ی جامعه و بهتر شدن آن استفاده می‌کنم. تولدم مبارک!

من به نفع بشریت زندگی می‌کنم. من برای اصلاح فساد جامعه زندگی می‌کنم. من برای خدمت‌گزاری به نژاد انسان زندگی می‌کنم. تولدم مبارک!


من از تمام کسانی که تا به امروز در زندگی به من کمک کرده‌اند، سپاسگزار هستم. من از تمام کسانی که تاثیر مثبتی بر زندگی من گذاشته‌اند، متشکر هستم. تولدم مبارک!


تولد مانند زمان دیگری برای نشان دادن عشق به دیگران صرف‌نظر از وضعیت کنونی است. زمانی برای نیکوکاری و سپاسگزاری است. تولدم مبارک!

متن طولانی برای استوری تولد خودم

تبریکات تولد برای خود از صمیم قلب هستند و احساسات بسیار زیادی را منتقل می‌کنند. این تبریکات تاثیرگذار تولد برای خود، با وجود طولانی بودن اما شامل کلمات مناسبی برای داشتن حسی که باید در روز تولدتان داشته باشید، هستند. مجموعه متن تبریک تولد طولانی برای تولد خودم را در ادامه بخوانید:

همانطور که تولدم را جشن می‌ گیرم، تنها آرزویی که دارم سلامتی و آرامش است. نمی‌توانم منکر این موضوع شوم که زندگی با من منصف بوده است و شکوه و بزرگی زیادی را دریافت کرده‌ام. من امسال آرزوی بیشتر از این‌ها را دارم. احساس می‌کنم که سال جدید قرار است عالی باشد زیرا معتقدم که هیچ چیز جلودار من نیست. تولدم مبارک!

من به دنبال عقل و خرد در سال جدید هستم. امسال قرار است طولانی باشد و اتفاقات عالی در مسیرم قرار گیرد. امسال قرار است سال فوق العاده‌ای باشد. دیگر نمی‌توانم برای تصدیق خوبی‌های خداوند در من در سال جدید صبر کنم. تولدم مبارک

با قلبی سرشار از قدردانی، آرزوی سال‌هایی پر از موفقیت، رویاهای محقق شده و شکوهی که بر زندگی افراد زیادی تاثیر می‌گذارد را دارم. تنها آرزوی دیدن شکوه و عظمت را دارم و مطمئن هستم که چنین خواهد شد. این سالی از لطف سرشار و آرامش انکارناپذیر است. تولدم مبارک!

من بابت وجود افرادی که مسیر زندگی سال گذشته‌ی مرا ارزشمند کرده‌اند، سپاسگزارم. اکنون تمام این احساسات مثبت را احساس می‌کنم و آرزوی بیشتر از آن را دارم. امیدوارم سال جدید را در کنار همگی شما برای تحقق اهداف و تبدیل جهان به مکانی بهتر برای زندگی همه بگذرانم. عشق بسیار زیادی در هوا موج می‌زند. تنها چیزی که می‌بینم، پیشرفت در جنبه‌های مختلف است. تولدم مبارک!

امیدوارم که فقط زندگی نکنم بلکه کاری کنم تا دنیا بتواند بیشتر زندگی کند. امیدورام عشق و خوبی را امسال و سال‌های بعد از آن منتشر کنم. این شروع یک فصل زیبا و جدید است. من منتظرم تا در آغوش عشق و آرامش زندگی کنم. امسال، سال زیبایی برای من است.

تنها آرزویی که دارم، داشتن یک زندگی شکوهمند؛ سرشار از عشق و ایجاد تفاوت‌ های بزرگ در جنبه‌های مختلف زندگی و جاودانه کردن نامم است. اهمیت زندگی در عشق است و امیدوارم که با عشق زندگی کنم. امسال هیچ چیزی نمی‌تواند مرا متوقف کند. تولدم مبارک!


نمی‌توانم شادی و عشق درونی خود را متصور شوم زیرا به هر چیزی که می‌ خواستم، دست پیدا کردم. دعاهایم مستجاب و رویاهایم محقق شدند. به هدفم دست پیدا کرده‌ام و به جرات می‌ توانم خود را یک فرد موفق و خوشبخت بخوانم. برای تمام این نعمت‌ ها از خداوند سپاسگزارم. تولدم مبارک!

همیشه گفته می‌ شود که هیچ دو نفری شبیه به هم نیستند. همیشه دوست داشتم به کسی که الان هستم، تبدیل شوم و بابت این موضوع شکرگزارم. من خود را در شاخه‌ های مختلف، متفاوت می‌بینم و شکرگزارم که بر اساس چیزی که بوده‌ام، زندگی را ادامه ندادم بلکه از هر فرصتی بیشترین استفاده را کردم. برای این از خداوند سپاسگزارم و خوشحالم که امروز هم می‌توانم این کار را انجام دهم. تولدم مبارک!


34. من هیچ لذتی در خودم ندارم، من هیچ لذتی در غرور زندگی ندارم، لذت من در آرزوهایی است که برآورده می‌شوند. خداوند مرا فراتر از کلمات مورد رحمت خود قرار داده است و کارهایی که من دوست دارم را انجام می‌دهد. مهم‌ترین بخش از روز، قدردانی بابت چیزهایی است که به دست آورده‌ام، نه با قدرت خود بلکه از طریق شکوه و بزرگی. امسال، سال نعمت‌های بی‌کران خداوند است. تولدم مبارک!

من تحت تاثیر منفی‌نگری که وجود دارد، نیستم اما شکوه انکارناپذیر در زندگی بر من تاثیر گذاشته است. من آرزوی شکوه مستمر با شروع سال جدید و قلبی شکرگزار برای نعمت‌هایی که هر روزه دریافت می‌کنم را دارم. من برای هدیه‌ی یک سال جدید دیگر بسیار سپاسگزارم. تولدم مبارک!


هرچه بزرگ‌تر می‌شوم، آرزو دارم تا تاثیر بیشتری بر روی هم‌سالانم داشته باشم، شجاعت ایستادگی برای حق را پیدا کنم، صدای افراد بی صدا باشم و به افراد ناامید، امید دهم. کارهایم عالی خواهند بود و بخشی از تغییری که کل دنیا خواهد دید، می‌شوم. تولدم مبارک!

برای سال بعد همین زمان، آرزوی تبدیل شدن به یک انسان بهتر، تغییر در جنبه‌های مختلف زندگی و انجام کارهایی که شادم می‌کند را دارم. من حامل نور هستم و می‌درخشم، نقاط تاریک جهان را روشن خواهم کرد در حالی که در شیرین‌ترین قسمت‌های زندگی بهتر می‌شوم. تولدم مبارک!

همیشه گفته می‌شود که زمان بیشتر از دلیل باعث تبدیل می‌شود. آرزوی اوقات خوب در این سال جدید، انجام کارهای بزرگ و شکستن موانع را دارم. هر چیزی در زمان خود زیبا می‌شود و اکنون موقع شکوفا شدن زیبایی است. خود را در حال رسیدن به دستاوردهای بسیار زیاد می‌بینم. تولدم مبارک!

برای جهان، من یک فرد عادی هستم اما دلم می‌خواهد دنیای یک فرد باشم. دلم می‌خواهد لبخند بر لبان دیگران بیاورم و بر آن‌ها تاثیر بگذارم، کارهای بزرگی انجام دهم که به روش‌های مختلفی مهم هستند. می‌دانم که رویاهایم محقق می‌شوند و نمی‌توانم برای دیدن دنیای تغییریافته‌ی درون خود صبر کنم. تولدم مبارک!


انرژی ذهن می‌تواند به عنوان ماهیت زندگی در نظر گرفته شود. آرزوی ذهنی با روشنی و قدرت احیا شده در یک سال شکوهمند دیگر را دارم. به منظور درک اصول زندگی و انتشار عشق و نور در هر جایی که خود را پیدا می‌کنم. این سالی برای انجام دادن کارهای بزرگ است و من برای دیدن شکوفایی آن خوشحال هستم. تولدم مبارک!

برای خودم یک جشن تولد فوق العاده و انگیزه‌ای برای رشد همراه با سلامتی، خرد و ثروت را آرزو دارم. من آرزوی موفقیت در هر کاری و خوشبختی طولانی مدت، آرامش و آسودگی دارم. امسال، بهترین سال برای من است و هیجان‌زده هستم چون قرار است آرزوهایم به واقعیت بپیوندند. تولدم مبارک!

من آرزوی زندگی طولانی دارم اما مهم‌تر از همه، می‌خواهم طوری زندگی کنم که انگار روز آخر عمرم است. امیدورام شکوه ابدی باشد در حالی که به اهداف دست پیدا می‌کنم. من بابت این هدیه‌ی زیبای داشتم سالی دیگر برای تاثیرگذاری و بزرگی قدردان هستم. جهان منتظر من است. تولدم مبارک!

دوست ارزان و دشمن گران است. آرزوی دوستانی در زندگی دارم که هرچه سنم بالاتر می‌رود، همراهم باشند، از مزایای زندگی لذت ببریم، با هم شاهد شیطنت‌های فرزندانمان باشیم و تلاش‌هایمان به نتیجه برسند. امسال سالی است که زندگی در کنار ذهن‌های زیبا اهمیت پیدا می‌کند. تولدم مبارک!

من آرزوی عشق بیشتر، زندگی بیشتر، انرژی بیشتر در سال جدید دارم. آرزوی سالی سرشار از نعمت‌های خداوند و پاداش نیکو را دارم. سالی که تمام نیازهایم برآورده می‌شوند و من تک تک روزها را با شادی زندگی می‌کنم. می‌دانم که خداوند تمام آرزوهایم را برآورده کرده است و اکنون می‌توانم زندگی کاملی داشته باشم. تولدم مبارک!

من اعتیاد پیدا کرده‌ام و امیدوارم که همگی ما این چنین شویم. این اعتیاد به عشق است. سن جدیدم را با عشق جشن می‌گیرم. آهنگ جدید من در سال جدید، عشق و علاقه است. امسال سال دیگری برای انتشار عشق و نور به اطرافیان است. تولدم مبارک!

امروز بهترین زمان از زندگیم است چون روز تولد من است. تنها چیزی که با نگاه کردن به گذشته می‌توانم ببینم، شکوه و مرحمت است. من در مسیر زندگی به کسب تجربه ادامه می‌دهم. زندگی مرا می‌آزماید و به من درس می‌دهد و من بابت شکست نخوردن در این آزمون شکرگزار هستم. تولدم مبارک!

آرزو دارم زندگی شکوهمندی برای نشان دادن شکوه خداوند در زندگی داشته باشم چنانچه سال دیگری سرشار از شکوه و رحمت را جشن می‌گیرم. برای تفواتی که شکوه در زندگی من ایجاد کرده است، شکرگزار هستم. تولدم مبارک!

بدون کوتاه کردن سخن، به جرات می‌توانم بگویم که در این سال‌ها به هر چیزی که دلم می‌خواست دست پیدا کرده‌ام. این غرور نیست بلکه تصدیقی از خوبی و بخشش خدواند نسبت به من در سال جدید است. من برای دستاوردهای مستمر در ابعاد بزرگ‌تر دعا می‌کنم. تولدم مبارک!

به این فکر می‌کنم که یک سال دیگر گذشت و به هر چیزی که در ابتدای سال آرزویش را داشتم، دست پیدا کرده‌ام. خداوند مرا خیلی دوست داشته است که نعمت‌هایش را به روش‌های غیرقابل تصور حتی در شرایط ناامیدی شامل حال من کرده است. من با قلبی شکرگزار آمده‌ام تا قدردانی خود را از خداوند بابت تمام کارهای فوق العاده‌ای که در این سال برایم انجام داده است، نشان دهم. تولدم مبارک!

آرزوی شادی بیشتر برای سال جدید را دارم. آرزوی روزهای بهتر، دستاوردهای بیشتر و نعمت‌های فراوان را دارم. می‌دانم که تمام این آرزوها محقق می‌شوند زیرا خدایی دارم که زندگی کسانی که دوستشان دارد را بهتر می‌کند. تولدم مبارک!

متن سنگین برای استوری تولد خودم

تولدتان نزدیک است و باید الهام‌بخش خود در این روز بزرگ باشید. امروز در مورد شما است و تمام کارهایی که باید در این روز انجام شوند، کارهایی هستند که شما را برای مرحله‌ی بعدی زندگیتان آماده می‌کنند. این مجموعه از نقل قول‌های الهام‌بخش تبریک تولد به خود به طور خاص برای شما تهیه شده‌اند تا در سال جدید به فرد بهتری تبدیل شوید و در عین حال، از جشن تولد زیبای خود رضایت داشته باشید.

اغلب گفته می‌شود که تاریخ را می‌توان از نگاه تاثیر مردان بزرگ توضیح داد، من برای ایجاد یک تاریخ خوب انگیزه پیدا کرده‌ام، تولدم مبارک!

من به طور کامل به مسیر انسانیت ملحق شده‌ام، منابع و زمانم برای پرورش این مسیر مورد استفاده قرار گرفته است. بسیار خوش شانس هستم که در این سن به چنین جایگاهی دست پیدا کرده‌ام. تولدم مبارک!

در تمام سال‌هایی که سپری کرده‌ام، ذهنم نه تنها بر روی مسائل این دنیا بلکه فراتر از آن متمرکز بوده است. من برای ایجاد میراثی از امید زندگی می‌کنم. تولدم مبارک!

من همچنان از تاثیر ایجاد شده در زمینه‌ی تغییر مقام عالی بودن در جامعه انگیزه می‌گیرم. از این که عضوی از این گروه مترقی هستم، بسیار خوش‌شانس هستم. تولدم مبارک!

در سنین پیری، ارزش بیشتر از هر چیزی اهمیت پیدا می‌کند. من به افزودن ارزش‌های درست به زندگیم ادامه می‌دهم. بسیار خوشحالم که در این واقعیت زندگی می‌کنم. تولدم مبارک!

موفقیت از طریق افراد، اهداف و عملکرد ایجاد می‌َشود. من از افرادی که در مسیر زندگی دیده‌ام، انگیزه می‌گیرم. تولدم مبارک!

پذیرش تغییرات نیازمند آن است که ما از منطقه‌ی آسایش خود فراتر رویم و کارهایی که هرگز پیش از این انجام نداده‌ایم را انجام دهیم. من برای این انگیزه که باعث می‌شود به سمت هدفم حرکت کنم، سپاسگزار هستم. تولدم مبارک!

در تجارت زندگی، تنوع یک مولفه‌ی مهم است. از خدا برای این که توانسته‌ام تفاوت انسان‌ها را بپذیرم و فرهنگ همکاری با دیگران برای دستیابی به یک هدف مشترک را به دست آورم، سپاسگزارم. انگیزه دارم تا به دستاوردهای بیشتری به عنوان یک تیم در طول زندگی دست پیدا کنم. تولدم مبارک!

من هرگز به کسی برچسب نزده‌ام، هرگز بر اساس رنگ پوست یا قومیت به کسی برچسب نزده‌ام. من بابت این عشق سپاسگزارم و برای انجام کارهای بیشتر با عشق انگیزه دارم. تولدم مبارک!

من برای داشتن فرصت ایجاد شده در طی این سال‌ها به منظور اصلاح خود و جامعه انگیزه دارم. تولدم مبارک!

من بابت ارتباطات ایجاد شده در مسیر زندگی خوشحال هستم. آن باعث شده است تا یک رابطه‌ی مثبت و قوی ایجاد کنم. بابت این موضوع بسیار خوش‌شانس هستم. تولدم مبارک!

تعهد من تبدیل شدن به انسان بهتر از دیروز، انگیزه‌ی من است. من برای دیدن نسخه‌ی بهتری از خود انگیزه دارم. تولدم مبارک

من متعهد هستم به آزاد کردن افراد و جامعه از شر فساد و زوال. من آن را به عنوان مسئولیتی برای آزاد کردن نسل آینده از این بدی‌ها می‌دانم و برای انجام این کار در زندگی بسیار انگیزه دارم. تولدم مبارک!

به عنوان یک فرد، من همیشه جوابگوی مردم بوده‌ام. این همیشه انگیزه‌ی من به سوی موفقیت بوده است. بسیار خوش‌شانس هستم. تولدم مبارک!

تعهدم به پیروز شدن همیشه مرا به جلو برده است و من بابت پیروزی‌هایم سپاسگزارم. تولدم مبارک!

آگاهی از نیازهای دیگران باعث شده است تا رویای از بین بردن فقر در جامعه را داشته باشم. من آن را نه به عنوان یک کار سخت بلکه شرافتمندانه می‌دانم. تولدم مبارک!

در اوایل زندگی، من با هدفم آشنا شدم اما هرچه بیشتر پیش رفتم، متوجه شدم که تجربه‌ی من در زندگی مرا به کشف ماموریتم در زمین هدایت می‌کند: این ماموریت، انگیزه دادن به دیگران و عشق ورزیدن است. من به این ماموریت متعهد هستم و برای روشنی افکارم، خدا را شکر می‌کنم. تولدم مبارک!

بینش ازطریق نگاه کردن به آینده پیش از وقوع ایجاد می‌شود و من از این بینش انگیزه پیدا می‌کنم. من برای بینشم زندگی می‌کنم. من برای بینشم دعا می‌کنم. من از خداوند بابت داشتن این بینش سپاسگزارم. تولدم مبارک!

اجرایی شدن برنامه‌هایم در زندگی تحت تاثیر اخلاقیات است، انجام کار درست زیرا این کار درستی است. من برای ایجاد یک شهرت خوب ازطریق شیوه‌ی زندگیم انگیزه دارم. تولدم مبارک!

طرز فکر، طرز صحبت کردن، طرز برقراری ارتباط با دیگران تحت تاثیر ارزش‌هاست. آن تبدیل به مولفه‌ای از وجدان شده است. من از این ارزش انگیزه می‌یابم. تولدم مبارک!

گفته می‌شود که روزها سرشار از وسوسه‌های شیطانی و زندگی پر از چالش‌هاست. تعهد من برای پیروزی در هر شرایطی، انگیزه‌ی من بوده است. من پیروز هستم نه قربانی. تولدم مبارک!

توانایی مواجه با واقعیت باعث ایجاد نگرش مثبت و پیروزمندانه شده است. من برای انجام کارهایم بیشتر انگیزه دارم. تولدم مبارک!

در میانه‌ی زندگی، اکثر چالش‌های غیرممکنی که با آن‌ها روبرو شده‌ام، به من امید داده‌اند. من می‌خواهم مردم زندگی را با امید ببینند. این همیشه نیروی محرکه‌ی من بوده است.

ماندگاری و پشتکار باعث شده است تا در مسیر دستیابی به اهدافم ثابت قدم باشم. من بابت این پرهیزگاری بسیار خوش‌شانس و متعهد هستم. تولدم مبارک!

مهارتم برای کار تیمی باعث شده است تا به فرد منطقی و موفق تبدیل شوم. خوش‌شانس بوده‌ام که به این مهارت مجهز شده‌ام و متعهد به کار کردن به عنوان یک تیم برای دستیابی به موفقیت هستم. تولدم مبارک!

استوری تبریک تولد به خودم طنز

تولد تو، روز دیگری برای لذت بردن از تمام لذت‌های باقیمانده از سال پیش است. وقت آن رسیده است که از سن جدید خود لذت ببرید. از این تبریکات تولد بامزه لذت ببرید و باصدای بلند در روز تولد خود بخندید. حتما با من موافق هستید که بالا رفتن سن با پدید آمدن چین و چروک نیست و این تنها زمانی امکان‌پذیر است که از تمام لذت‌های موجود در اولین روز از سال جدید بهره‌مند شوید.

تولد من قدیمی مبارک، من همچنان نعمت‌هایم را می‌شمارم، نه سنم را زیرا این قطعا چین و چروک به چهره‌ام می‌آورد.

می‌خواهم مانند قدیم زیر باران بچرخم اما فکر می‌کنم که سن این اجازه را به من نمی‌دهد، اما خوشحالم که سنم خوشایند بالا می‌رود. تولدم مبارک!

من از بالا رفتن سن نمی‌ترسم. من فقط از چین و چروک صورتم می‌ترسم اما در مجموع، خوشحالم که ثروت و دانشم بیشتر می‌شود. تولدم مبارک!

ستارگان یادآور شب‌هایی هستند که آن‌ها را می‌شمردم. اکنون بهتر متوجه هستم که ستارگان برای خیره شدن هستند و نه شمردن. تولدم مبارک!

من یک شخصیت جدید در این سن جدید در خود می‌بینم که کارهایی که من اجازه‌ی انجامشان را ندارم، می‌کند. تولدم مبارک!

آیا می‌شد روزها کندتر سپری شوند، می‌خواهم دقایقی که روی زمین سپری کرده‌ام را بشمارم. تولدم مبارک!

وقت آن رسیده است که کل شهر را به رنگ قرمز نقاشی کنیم. به من نگویید نه چون امروز روز بزرگی برای من است! تولدم مبارک!

زمان، می‌گویند که برای کسی منتظر نمی‌ماند. اما فکر می‌کنم که منتظر من مانده است تا صحیح و سالم امروز را ببینم. تولدم مبارک!

هر وقت که برای شمارش سال‌های زندگیم وسوسه می‌شوم، ترجیح می‌دهم به جای آن ستاره‌ها را بشمارم زیرا این کار مرا خوشحال‌تر از دیدن بالا رفتن سنم می‌کند. تولدم مبارک!

وقت آن رسیده است که دوستان قدیمی یادآور سنم باشند. اما قبل از آن که این کار را بکنند، با خوشحالی خودم سنم را یادآور می‌شوم. تولدم مبارک!

اگر سن عدد نیست، پس چیست؟ می‌گویند که 40 سال دارم، این یک عدد است و من مطمئنم. تولدم مبارک!

اجازه دهید برای خود آرزوی یک جشن تولد فوق العاده بیش از هر فرد دیگری داشته باشم زیرا در هر کاری که می‌کنم اول هستم.

ترجیح می‌دهم کل روز را جشن بگیرم تا این که به بالا رفتن سنم فکر کنم. تولدم مبارک!

می‌توانم یک سال دیگر و حتی سال‌های بیشتر منتظر بمانم تا داستان‌ها و جوک‌هایم را کامل کنم. مطمئنم که شما هم مرا می‌خواهید. تولدم مبارک!

لازم است تا همگی شما خونسردیتان را حفظ کنید. امروز روز من است و همگی شما آرزوی بهترین‌ها را برایم دارید، اما لازم است تا ابتدا رازی را به شما بگویم. پس مرا دنبال کنید. تولدم مبارک!

می‌خواهم تمام شب جشن بگیرم، تمام شب آواز بخوانم و لذت ببرم. اما تبریکات تولد شما این اجازه را به من نمی‌دهد. تولدم مبارک!

دیدن من جدید و سن جدید خوب است. دیدن یک سال جدید شگفت‌انگیزتر است. تولدم مبارک!

حس می‌کنم که هر روز بزرگ‌تر می‌شوم چون به نظر می‌رسد که سال‌ها به سرعت سپری می‌شوند. تولدم مبارک!

من در فکر رقصیدن در تمام طول روز بودم، اما سن بالا این اجازه را به من نمی‌دهد. پس فقط دراز می‌کشم و اجازه می‌دهم تا هدایا روزم را شگفت‌انگیز کنند. تولدم مبارک!

اجازه ندهید ظاهر فریبتان بدهد. من مسن‌تر از چیزی که فکر می‌کنید هستم، اما خوشحالم که به همان اندازه که فکر می‌کنید صحیح و سالم هستم. تولدم مبارک!

نمی‌توانم به راهی بهتر برای جشن گرفتن این روز بزرگ فکر کنم. دلم می‌خواهد به تمام کسانی که فکر می‌کنند سنم بالا رفته است، بگویم خفه شوید! تولدم مبارک!

وقتی امشب زمان رقصیدن برسد، مطمئنم که همه را شکست خواهم داد. نه تنها به خاطر این که رقصنده‌ی خوبی هستم، بلکه چون روز تولدم است! تولدم مبارک!

تولدم در این روز بزرگ مبارک باشد. خدا را شکر که ظاهر خوبی برای تعریف کردن از آن دارم.

فکر نمی‌کنم لازم باشد بگویم که هدایای خود را قبل از تبریک تولد بفرستید. این هدایا اول می‌آیند و بعد از آن، تبریک تولد. تولدم مبارک!

من تمام شب برای ورود به سن جدید بیدار خواهم ماند اما اگر با این شب‌زنده‌داری خوابم ببرد، تبریک تولد خود را بفرستید. تولدم مبارک!

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.