خانه های ترسناک و قدیمی در آمریکا + ماجرا و عکس های مخوف

در این پست جذاب در خدمت شما هستیم با معرفی خانه های ترسناک و قدیمی در آمریکا به همراه شرح ماجرا و عکس های مخوف این خانه ها.

همه داستان های ترسناک خوب را دوست دارند! فرقی ندارد این داستان ها در مورد جنایت های واقعی باشند یا حتی فعالیت فرازمینی ها و برخورد با شیاطین و روح های تسخیر شده؛ داستان ترسناکی که خوب تعریف شده باشد حس خوبی در شنونده ایجاد می کند. البته مگر اینکه فرد تجربه کننده اصلی داستان خودِ شما بوده باشید. تجربه بودن در خانه های ترسناک و تسخیر شده یکی از بهترین راه ها برای تجربه چنین ترسی بدون هیچ خطری است. در آمریکا چنین خانه هایی زیاد پیدا می شود. برخی از این خانه ها واقعا قدیمی بوده و نفرین شده هستند، مابقی هم حاصل داستان سازی ذهن های خلاقی است که به دنبال ایجاد ترس و حس لذت پس از آن هستند. در ادامه این مطلب خانه های ترسناک و قدیمی در آمریکا را به همراه ماجرا و عکس های مخوف آن با شما به اشتراک می گذاریم تا پایان این مطلب جذاب با ما همراه باشید.

مطالب پیشنهادی: ترسناک ترین کشور ها برای زندگی

10 تا از ترسناک ترین خانه قدیمی در آمریکا

بیشتر این خانه ها در حال حاضر تخریب و به ساختمان های نو تبدیل شده اند. اما خیلی از آنها به عنوان مقصدی برای بازدید همچنان سرپا هستند. اگر می خواهید در مورد این خانه ها بیشتر بدانید ادامه این پست را مطالعه کنید.

10. منزل مسکونی مک کامی، هانتس ویل، آلاباما

منزل مسکونی مک کامی به عنوان ترسناک ترین خانه در آمریکا شناخته می شود. جالب است بدانید که بازدید کنندگان این خانه باید تست بدهند و برای بازدید انتخاب شوند. پس هر کسی هم اجازه بازدید از این منزل را ندارد. چرا که ممکن است در حین بازدید شکنجه هم بشوید. در واقع تور این منزل مسکونی بیشتر چالش فیزیکی و روحی است تا بازدید! تنها کسی می تواند از این خانه بازدید کند که مراحل خاصی را گذرانده باشد؛ از جمله تماشای یک فیلم 2 ساعته، امضا کردن توافق نامه ای 30 صفحه ای، داشتن سن قانونی، و البته سلامت و وضعیت فیزیکی خوبِ بدنی. ورود و بازدید از این خانه رایگان است. اتفاقا بازدید کنندگانی که شجاع باشند 20000 دلار هم پاداش دریافت می کنند. اما داستان از این قرار است که هیچ کس تا به حال نتوانسته بازدید از این خانه را کامل کند و این پول را با خود به خانه ببرد!

9. منزل مسکونی لمپ، سنت لوییس در میسوری

منزل مسکونی لمپ، سنت لوییس، میسوری

از دیگر خانه های قدیمی ترسناک در آمریکا می توانیم به خانه لمپ، سنت لوییس در میسوری آمریکا اشاره کنیم. خانواده لمپ مالک این خانه و کمپانی تولید نوشیدنی لمپ، پیش از دوران ممنوعیت بوده است. سه نفر از اعضای این خانواده درون این خانه و بین سال های 1904 تا 1949 مرده اند. بعضی می گویند روح این سه نفر هنوز هم درون این خانه زندگی می کند. البته حالا خانه لمپ به عنوان رستوران و مسافر خانه استفاده می شود. ولی تنها آنهایی که خیلی شجاع هستند می توانند در تور روح که مالک این منزل مسکونی ترتیب داده شرکت کنند.

مطالب پیشنهادی: ترسناک ترین مکان های دینا

8. مزرعه بل ویچ، آدامز، تنسی

مزرعه بل ویچ، آدامز، تنسی

این مورد هم در مورد تصاحب زمین است. بیشتر ترس خانه های تسخیر شده از دیدن روح و سر و صداهای عجیبی است که در آن شنیده می شود اما در مورد این خانه همه چیز فرق دارد. ساکنین این خانه باید دیدن حیوانات عجیب و غریب و شکنجه های فیزیکی را تحمل کنند. چه حسی پیدا خواهید کرد اگر سگی با سر خرگوش به شما حمله کند؟

7. خانه و مزرعه فِری در ساحل ویرجینیا

 این خانه زیبای مسکونی به سبک فدرال، یکی از جاذبه های منطقه و البته یکی از قدیمی ترین مزرعه های ویرجینیا است. درون این ملک وسیع یک دفتر پستی، مدرسه، مهمانسرا و حتی یک دادگاه هم وجود دارد. داستان این خانه هم از این قرار است که زنی که گفته شده جادوگر بوده اینجا می میرد. پس از مرگ او شایعه شده که روحش خانه و زمین های این ملک را تسخیر کرده است. بازدید کنندگان با دیدن این منزل حس زندگی در اواسط سال 1600 را تجربه خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی: حقایق ترسناک در مورد فضا

6. خانه تسخیر شده لیزی بوردن، فال ریور، ماساچوست

در این قسمت از مقاله میخواهم شما را با یک خانه عجیب و غریب در آمریکا آشنا کنم. این خانه نامش را از مالک بد نامش، لیزی بوردن به ارث برده است. لیزی بوردن، زنی بود که در سال 1982 در این منزل اقامت داشته و به قتل پدر و مادرش متهم شده است. گفته شده که روح لیزی و پدر و مادرش این خانه را تسخیر کرده است. سال ها بعد از این خانه به عنوان موزه و مهمانسرا استفاده شد. البته در خانه لیزی و پدر و مادرش دوربین های مخصوصی کار گذاشته شده تا هر گونه فعالیت فراطبیعی ثبت شود.

5. خانه مرگ، نیویورک سیتی در نیویورک

خانه مرگ، نیویورک سیتی، نیویورک

خانه مرگ؛ خانه ای ترسناک در آمریکا است. ای خانه درون روستای زیبای گرین ویچ قرار دارد. بازدید کنندگان از این خانه به سفر زمانی می روند که هر کسی شانس تجربه کردنش را ندارد. می توان با بازدید از این خانه به دورانی رفت که مارک تواین در آن زندگی می کرد. البته زمانی که مارک تواین در این خانه ساکن شد هم این خانه جزو منازل تسخیر شده به حساب می آمد. بنابراین روح این نویسنده تنها یکی از ارواحی است که دائما به این خانه سر می زند.

گفته می شود که به جز مارک تواین حداقل 20 روح دیگر دائما به این منزل سر می زنند. این روزها بازدیدکنندگان دیگر اجازه ورود به خانه را ندارند.

4. خانه وینچستر، سن جوز در کالیفرنیا

خانه وینچستر، سن جوز، کالیفرنیا

خانه وینچستر، سن جوز در کالیفرنیا؛ یکی از خانه های قدیمی در آمریکا است. این خانه در مورد اسلحه وینچستر است! برخی معتقدند افرادی که از این نوع سلاح استفاده می کردند روح این خانه را تسخیر کرده اند. البته این خانه با معماری ویکتوریایی واقعا زیباست. بازدید کنندگان شجاع هم می توانند از دورن خانه همراه با تور بازدید کنند. البته ار واقعا دل و جرات رو به رو شدن با روح های ساکن در آن را داشته باشند.

3. خانه سالی، اتکیسون در تکزاس

خانه سالی، اتکیسون در تکزاس

ماجرای این خانه واقعا درد آور است از این رو منطقی است در لیست ترسناک ترین خانه های آمریکا قرار بگیرد. برنامه ها و مستندهای زیادی در مورد خانه سالی ساخته شده است. افسانه و واقعیت را نمی دانم؛ اما داستان از این قرار است که دختر کوچکی به نام سالی به این خانه آمده تا آپاندیس خود را بردارد. اما دکتر بدون بیهوشی کامل جراحی را شروع می کند. سالی بیچاره هم در طول جراحی فوت می کند. در واقع سالی در طول جراحی همه چیز را حس می کرده و به این نتیجه می رسد که دکتر در حال عذاب دادنش است. بازدید کنندگان خانه بارها و بارها ادعا کرده اند که صدای جیغ های دخترک را شنیده اند.

مطالب پیشنهادی: ماجرای جزیره ترسناک عروسک ها در مکزیک

2. خانه ویلیسکا در آیوا

خانه ویلیسکا در آیوا

خانه ویلیسکا که با نام «خانه قتل با تبر ویلیسکا» هم شناخته می شود یکی از سخت ترین و غیر قابل حل ترین پرونده های جنایی سال 1912 تا به امروز بوده است. داستان هم از این قرار است که در یکی از غروب های آرام این شهر کوچک اعضای خانواده ای با تبر به قتل می رسند. دوست داران خانه های تسخیر شده می توانند با پرداخت مبلغ 400 دلار یک شب در آن اقامت کنند.

1. وایت هاوس، واشنگتون، منطقه کلمبیا

وایت هاوس، واشنگتون، منطقه کلمبیا

چه کسی فکرش را می کرد روزی خانه یک رئیس جمهور تسخیر شود؟ البته که می شود. ساکنین و مهمانان وایت هاوس بارها و بارها اعلام کرده اند که روح آبراهام لینکولن را دیده اند!  

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.