از آزادی چطور برم میدان ونک؟

چطوری از میدان آزادی به میدان ونک بروم؟

یکی از محله های قدیمی تهران، میدان ونک می باشد. مسیر های مختلفی برای رفتن به میدان ونک وجود دارد که یکی از آن مسیر ها از میدان آزادی است. اما از آزادی چطور برم میدان ونک؟

از قدیمی ترین محله هایی که در تهران وجود دارد، می توان به میدان ونک اشاره کرد که در زمان های گذشته بیشتر باغ ها و زمین های کشاورزی در این منطقه واقع بودند. اما امروزه در میدان ونک مراکز تجاری و رفاهی زیادی ساخته شده است. یکی از کمبود های میدان ونک نبود مترو است، اما حمل و نقل عمومی مانند تاکسی و بی ار تی برای رفتن به میدان ونک وجود دارد. می توانید از مسیر های مختلفی مانند میدان آزادی به میدان ونک برسید. اما از آزادی چطور برم میدان ونک؟ در این پست به شما راهنمایی می کنیم که چگونه از میدان آزاد به مقصد میدان ونک بروید، با ما همراه باشید.

چگونه از آزادی به میدان ونک بروم؟

میدان ونک واقع در منطقه 3 شهرداری تهران، که دارای ساختمان های مسکونی و تجاری فراوانی می باشد. میدان ونک توسط مهترین خیابان تهران، خیابان ولیعصر قطع می شود.

میدان ونک از سمت شرق با بزرگراه حقانی و از سمت غرب با خیابان‌های ونک، ملاصدرا و برزیل مرتبط است. از سمت شمال میدان ونک در امتداد خیابان ولیعصر به سمت پارک وی و میدان تجریش و از سمت جنوب در امتداد خیابان ولیعصر به میدان ولیعصر مرتبط می‌شود.

مسیر آزادی به ونک روی نقشه

مسیر رفتن از میدان آزادی به میدان ونک 

برای این که از میدان آزادی به میدان ونک بروید باید از تاکسی یا بی ار تی استفاده کنید، زیرا در این مسیر مترو وجود ندارد. در زیر 3 مسیر آورده ایم که می توانید از یکی از آن های برای رفتن به میدان ونک استفاده کنید و به راحتی به میدان ونک برسید.

میدان ونک روی گوگل مپ

مسیر شماه 1: از میدان آزادی تاکسی سوار شوید و به راحتی به مقصد خود یعنی میدان ونک برسید.

مسیر شماره 2: از میدان آزادی بی ار تی سوار شوید و در ایستگاه چهاراه ولیعصر پیاده شوید، سپس از آن جا مجدد سوار بی ار تی های تجریش شده و در ایستگاه میدان ونک پیاده شوید.

مسیر شماره 3: از آزادی سوار بی ار تی شده و در ایستگاه تئاتر شهر پیاده شوید، سپس دوباره بی ار تی شوار شده و در ایتسگاه میدان ونک پیاده شوید.

بخوانید: 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.