چطور از آزادی برم بیمارستان میلاد؟

از میدان آزادی می خوام برم بیمارستان میلاد تهران

یکی از بیمارستان های مهم در شهر تهران، بیمارستان میلاد می باشد که افراد زیادی از شهرستان ها به این بیمارستان مراجعه می کنند. شاید برایتان سوال باشد چطور از آزادی برم بیمارستان میلاد؟

یکی از معروف ترین بیمارستان های ایران، واقع در شهر تهران، که در سال 1380 تاسیس شده است، بیمارستان میلاد می باشد. بیمارستان میلاد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی را به مردم سراسر ایران ارائه می دهد. ممکن است مسیر رفتن به این بیمارستان در شلوغی ها و ترافیک تهران، برای افرادی که از شهرستان می آیند، کمی سخت و دشوار باشد. معمولا افرادی که از شهرستان می آیند، از میدان آزادی به مکان های مختلف تهران می روند. اما چطور از آزادی برم بیمارستان میلاد؟ در این پست مسیر رفتن به بیمارستان میلاد از میدان آزادی به شما ارائه می شود، با ما همراه باشید.

از میدان آزادی چطوری به بیمارستان میلاد برم؟

بیمارستان میلاد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به بیماران می باشد، از آن جایی که از همه شهرهای ایران به این بیمارستان مراجعه می کنند، در نزدیکی بیماستان میلاد اورژانس بیمارستان میلاد، داروخانه اورژانس بیمارستان میلاد، پارکینگ طبقاتی بیمارستان میلاد، نانوایی تافتون و خودپرداز قرار گرفته است.

چطور از آزادی برم بیمارستان میلاد؟

مسیر بیمارستان میلاد از بزرگراه همت به این صورت می باشد که در اتوبان همت غرب به شرق پس از تقاطع اتوبان شیخ فضل الله نوری و بعد از ورودی برج میلاد و قبل از اتوبان شهید چمران در سمت راست خود به در وردوری بیمارستان می رسید.

مسیر بیمارستان میلاد از بزرگراه حکیم به این صورت می باشد که در اتوبان حکیم شرق به غرب بعد از اتوبان چمران در سمت راست خود به درب ورودی بیمارستان می رسید.

مسیر رفتن از میدان آزادی به بیمارستان میلاد

از میدان آزادی تا بیمارستان میلاد حدود 6 کیلومتر فاصله است. در میدان آزادی هم تاکسی و هم اتوبوس برای رفتن به بیمارستان میلاد قرار دارد. برای این که راحت  و آسان به مقصد خود که بیمارستان میلاد می باشد، برسید بهتر است از وسایل تقلیه عمومی استفاده کنید تا گرفتاری ترافیک و شلوغی های تهران نشوید. کوتاه ترین مسیر برای رفتن به بیمارستان میلاد، مسیر زیر می باشد:

برای رفتن از میدان آزادی به بیمارستان میلاد، از میدان آزادی اتوبوس های ونک را سوار شوید و در ایستگاه بیمارستان میلاد پیاده شوید.

  • شماره تلفن بیمارستان میلاد: 982184090+

نقشه بیمارستان میلاد در گوگل مپ

بخوانید: 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.