قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان در بهترین ایرلاین های دنیا چقدر است؟

سفر با هواپیما به اقصی نقاط دنیا یک روش معمول برای زودتر رسیدن به مقصد است. شاید در سفرهایی با مسافت کوتاه که مدت پرواز کم است امکانات و آپشن هایی که در طول سفر با هواپیما در اختیارتان قرار می گیرد خیلی با اهمیت نباشد اما این موضوع در پروازهای طولانی مهم است که ایرلاینی که با آن قصد مسافرت دارید تا چه اندازه به فکر رفاه و آسایش شماست. در این نوشته هواپیماهای لوکس جهان که متعلق به بهترین ایرلاین های دنیا هستند را معرفی می کنیم و قیمت بلیط هواپیماهای لوکس دنیا را به شکل تقریبی مقایسه می کنیم. با ما همراه باشید.

قیمت بلیط گرانترین ایرلاین های دنیا که لوکس ترین هواپیماها را دارند 

عوامل متعددی در قیمت بلیط هواپیما دخیل هستند. عوامل تعیین کننده قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان شامل نوع ایرلاین و اعتبار آن، تاریخ پرواز، آب و هوا و فصلی که در آن مسافرت می کنید، مسافت سفر و … می باشد. برای اینکه بدانید گرانترین بلیط های هواپیمایی متعلق به کدام ایرلاین ها هستند بهتر است با گرانترین ایرلاین های دنیا که لوکس ترین پروازها را دارند آشنا شوید. لیست ۱۰ شرکت هواپیمایی برتر دنیا را در ادامه مشاهده خواهید نمود.

۱٫ قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین قطر ایرویز (Qatar Airways)

قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین قطر ایرویز (Qatar Airways)یکی از لوکس ترین هواپیماهای دنیا که دارای لوکس ترین هواپیماهای فرست کلاس می باشد شرکت هواپیمایی قطر ایرویز است که پروازهای لوکسی ارائه می دهد. شرکت هواپیمایی قطر ایرویز یکی از گرانترین ایرلاین های دنیا است و قیمت بلیط آن در صدر گرانترین بلیط های هواپیماهای جهان قرار می گیرد. قطر ایرویز شرکت هواپیمایی کشور قطر است که دفتر مرکزی اش در شهر دوحه قرار دارد و بیش از ۱۸۰ هواپیمای مدرن و پیشرفته در ناوگان هواپیمایی اش دارد.

قطر ایرویز یکی از بهترین ایرلاین های عربی دنیا است که به دلیل خدمات برترش بارها جوایز متعددی دریافت نموده است. اگر قیمت بلیط هواپیما برای شما مهم نیست این هواپیمایی با امکانات بی نظیری که ارائه می دهد بهترین انتخاب است.
مطالعه بیشتر: بلیط چارتر چیست؟

۲٫ قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین کاتای پسیفیک (Cathay Pacific Airways)

قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین کاتای پسیفیک (Cathay Pacific Airways)این شرکت هواپیمایی متعلق به کشور هنگ کنگ است این ایرلاین یکی از بهترین ایرلاین های برتر دنیا است که دارای حدود ۱۵۰ هواپیما برای بیش از ۶۰ مقصد به سراسر دنیا می باشد. ایرلاین کاتای پسیفیک دارای لوکس ترین هواپیماهای جهان است و تاکنون ۴ بار به عنوان بهترین ایرلاین جهان انتخاب شده است و یکی از اعضای اتحاد جهانی شرکت های هواپیمایی به حساب می آید.

ایرلاین کاتای پسیفیک در سال ۲۰۱۸ عنوان بهترین پرواز پرمیوم اکونومی شناخته شد. هواپیماهای این شرکت امکانات ویژه و فضای منحصر به فردی دارند. قیمت بلیط پرواز نیویورک به هنگ کنگ در ایرلاین کاتای پاسیفیک ۳۰۰۰۰ دلار می باشد. این هواپیما دارای سوئیت اختصاصی و امکانات ویژه ای است که باعث شده سفر با آن بسیار لذت بخش باشد.

۳٫ قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین سنگاپور ایرلاینز (Singapore Airlines)

این ایرلاین سنگاپوری یکی از لوکس ترین پروازهای جهان را به خود اختصاص داده است. این ایرلاین دارای هواپیمای ایرباس A380، بوئینگ ۷۸۷-۱۰ و ایرباس A350-900 می باشد. اگر به دنبال قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان هستید با چک کردن قیمت بلیط هواپیماهای این ایرلاین می توانید جواب سوال خود را بیابید. شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز تا کنون عناوین متعددی مانند بهترین پرواز فرست کلاس آسیا، بهترین مهمانداران هواپیما، بهترین ایرلاین جهان و … را بدست آورده و یکی از گرانترین بلیط های هواپیمایی را به خود اختصاص داده است.

قیمت سوئیت فرست کلاس پروازهای ایرلاین سنگاپور حدود ۲۰۰۰۰ دلار می باشد.

۴٫ قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین امارات (Amirates Airways)

قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین امارات (Amirates Airways)این شرکت یکی از بهترین ایرلاین هایی است که در خاورمیانه قرار دارد و متعلق به شرکت امارات متحده عربی می باشد. مقصد اصلی این پرواز دبی است. بخش عمده ای از پروازهای دبی را این شرکت هواپیمایی انجام می دهد. این ایرلاین با بیش از ۳۶۰۰ پرواز در هفته بزرگ ترین شرکت هواپیمایی خاورمیانه است و به دلیل امکانات لوکس و مجلل و خدمات رفاهی فوق العاده خود دارای گرانترین بلیط های هواپیما در جهان می باشد. به عنوان مثال قیمت بلیط پرواز لس آنجلس به دبی در هواپیمایی امارات حدود ۴۰۰۰۰ دلار می باشد.

امکانات لوکسی که در این پرواز ارائه می شود شامل حمام، منوی غذای تشریفاتی، صندلی های تخت خواب شو و … می باشد.

۵٫ قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines)

قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines)ایرلاین ترکیش ایرلاینز یکی از ثروتمندترین شرکت های هواپیمایی جهان است که متعلق به کشور ترکیه است. این ایرلاین از نظر تعداد مقاصد پروازی بزرگترین ایرلاین دنیا است و بلیط های این پرواز جزو گرانترین بلیط های دنیا است. دفتر اصلی این ایرلاین در شهر استانبول و فرودگاه بین المللی آتاترک قرار دارد. فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن هم یکی دیگر از مراکز اصلی فعالیت های این ایرلاین محسوب می شود.

۶. قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین الاتحاد (Etihad Airways)

یکی دیگر از ایرلاین های ارائه دهنده هواپماهای لوکس جهان، هواپیمایی الاتحاد متعلق به کشور امارات متحده عربی است که یکی دیگر از ثروتمندترین ایرلاین های دنیا است. این ایرلاین بیش از ۱۲۶ هواپیما در ناوگان هواپیمایی اش دارد و با ارائه بیش از ۱۰۰۰ پرواز در طول هفته تبدیل به یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های هواپیمایی دنیا تبدیل شده و امکاات رفاهی فوق العاده ای که ارائه می دهد باعث شده قیمت بلیط پروازهای لوکس این شرکت جزو گرانترین بلیط ها باشد.

به عنوان مثال قیمت بلیط پرواز لس آنجلس به ابوظبی در هواپیمایی الاتحاد، حدود ۳۰۰۰۰ دلار می باشد. و یک انتخاب عالی برای آن هایی است که به دنبال پروازهای مدرن و گران هستند. بلیط هواپیمای فرست کلاس پرواز لس آنجلس به ابوظبی در پروازهای ایرلاین الاتحاد حدود ۲۹۰۰۰ دلار می باشد.

۷٫ قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین لوفت هانزا (Lufthansa)

قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین لوفت هانزا (Lufthansa)هواپیمایی لوفت هانزا، از نظر ظرفیت جابجایی مسافر در آلمان و اروپا بزرگ ترین شرکت هواپیمایی است و پروازهای این ایرلاین جزو گرانترین پروازهای دنیا هستند به عنوان مثال قیمت بلیط پروازنیویورک به هنگ کنگ این ایرلاین حدود ۴۴۰۰۰ دلار می باشد. لوفت هانزا با کیفیت ترین پروازها به سراسر دنیا را ارائه می دهد.

قیمت بلیط پرواز نیویورک به هنگ کنگ با پرواز لوفت هانزا حدود ۴۴۰۰۰ دلار هزینه به همراه دارد و جزو گرانترین بلیط های هواپیما در جهان است. از جمله امکانات این پرواز تهویه هوای فوق العاده، کیت های آرایشی مخصوص، امکانات استراحتی کامل و … است که باعث شده این پرواز انتخاب ثروتمندان باشد.

۸. قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: ایرلاین اِوا ایر (Eva Air)

شرکت هواپیمایی اوا ایر متعلق به کشور تایوان است و دفتر مرکزی این ایرلاین در تایپه و فرودگاه بین المللی تائویوان تایپه قرار دارد . این  یک ایرلاین ۵ ستاره و لوکس در لیست ثروتمندترین ایرلاین های دنیا قرار دارد. این ایرلاین دارای هواپیماهای مدرن و پیشرفته ایرباس و بوئینگ است. قیمت بلیط پروازهای بیزنس کلاس این ایرلاین بالا است و جزو گرانترین بلیط ها قرار می گیرد.

۹. قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: گارودا ایندونزیا (Garuda Indonesia)

قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: گارودا ایندونزیا (Garuda Indonesia)گارودا ایندونزیا، شرکت هواپیمایی ملی کشور اندونزی است که پس از پشت سر گذاشتن سال های بحرانی خود توانسته به یکی از گرانترین ایرلاین های دنیا تبدیل شود. این ایرلاین ۵ ستاره توانسته به یکی از بهترین ایرلاین های ۵ ستاره دنیا تبدیل شود. جوایز متعددی که این ایرلاین به دلیل ارائه خدمات برتر خود دریافت نموده است دلیلی برای اثبات این موضوع است که این شرکت یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی دنیا است. مقر اصلی هواپیمایی گارودا ایندونزیا در نزدیکی جاکارتا و در فرودگاه بین المللی سوئکارنو هاتا قرار دارد و این فرودگاه به عنوان قطب اصلی این ایرلاین فعالیت می کند.

قیمت بلیط های این هواپیمایی به دلیل خدمات لوکسی که ارائه می دهد جزو گرانترین بلیط های هواپیما در دنیا هستند.

۱۰. قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان: کانتاس (Qantas)

شرکت هواپیمایی کانتاس یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های هواپمایی دنیاست که متعلق به کشور استرالیا است که دفتر مرکزی آن در شهر سیدنی استرالیا واقع شده است. قیمت بلیط هواپیما در این ایرلاین جزو گرانترین بلیط های هواپیمایی جهان است. جوایز متعددی توسط این ایرلاین دریافت شده و باعث شده این شرکت هواپیمایی یکی از معتبرترین ایرلاین های دنیا باشد که دارای گرانترین بلیط ها می باشد. قیمت بلیط پرواز فرست کلاس لس آنجلس به ملبورن این هواپیمایی حدود ۱۴۰۰۰ دلار می باشد.

قیمت بلیط هواپیماهای لوکس جهان به عواملی مانند مسافت، نوع کلاس پروازی و … بستگی دارد و با داشتن این اطلاعات می توان گفت که قیمت بلیط های لوکس جهان چقدر است. ۱۰ تا از گرانترین و بهترین ایرلاین های دنیا را به شما معرفی کردیم که قیمت بلیط آها در لیست گرانترین بلیط های هواپیمایی قرار دارند و خدمات رفاهی و تشریفاتی که در آن ها ارائه می شود باعث شده این پرواز ها جزو لوکس ترین پروازها در جهان باشد.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید