چگونگی دسترسی به پیام های یاهو در جیمیل را یاد بگیرید

در این نوشته قصد داریم آموزش دهیم که اگر از یاهو میل و جی میل استفاده می کنید، پیام های یاهو میل خود را به محض رسیدن در هر دو حساب کاربری یاهو و جیمیل خود مشاهده کنید. شما حتی می توانید پیام ها را از طریق آدرس ایمیل یاهو از جیمیل با استفاده از یک سرویس خاص به نام Gmailify ارسال نمایید. Gmailify نیاز به عضویت در یاهو میل ندارد. پیش از راه اندازی Gmailify در سال 2016، شما نمی توانستید پیام های ایمیل یاهو را از طریق حساب کاربری جی میل خود بدون عضویت در سرویس پریمیوم یاهو ارسال یا دریافت کنید اما این ویژگی ها امروزه به صورت رایگان در دسترس می باشند.

آموزش دریافت ایمیل های یاهو در جیمیل

توجه: دستورالعمل ها در این مقاله برای نسخه های استاندارد یاهو میل و جی میل ارائه می شوند. تمامی مراحل در همه مرورگرها مشابه هستند.

چگونگی دسترسی به یاهو میل از طریق جیمیل

به منظور تنظیم کردن جی میل به گونه ای که پیام ها را از حساب ایمیل یاهو شما ارسال یا دریافت نماید، مراحل زیر را انجام دهید:

بیشتر بخوانید: بازیابی پسورد یاهو با روش آسان

1. برای انجام تنظیمات به جهت دسترسی به پیام های یاهو در جیمیل ابتدا در جیمیل، آیکون چرخ دنده را انتخاب کرده و به قسمت تنظیمات بروید.

دسترسی به پیام های یاهو در جیمیل2. حساب ها و ورود (Accounts and Import) را انتخاب کنید.

دسترسی به پیام های یاهو از طریق جیمیل3. در بخش چک کردن میل از حساب های دیگر، گزینه ی افزودن یک حساب میل جدید (Add a mail account) را انتخاب کنید.

اتصال ایمیل به جیمیل برای دسترسی به ایمیل از طریق جیمیل4. در نوار ابزار آدرس ایمیل، آدرس یاهو میل خود را وارد کرده و بعد را انتخاب کنید.

دسترسی به یاهو میل در جیمیل

5. برای اضافه کردن حساب کاربری امیل به جیمیل لینک کردن حساب ها با Gmailify را انتخاب کرده و بعد را بزنید.

دریافت ایمیل های یاهو در جیمیلمهم: گزینه ی دیگر پیام های شما از یاهو میل را پاک می کند. از Gmailify برای مدیریت حساب یاهو هم از یاهو میل و هم از جی میل استفاده کنید.

6. در صفحه ورود به میل یاهو، نام کاربری و گذرواژه ی خود را وارد کنید و مجوزها را تنظیم کرده و بر گزینه موافقت کلیک کنید.

خواندن به پیام های یاهو در جیمیل7. پنجره ی You’ve been Gmailified را ببندید.

دسترسی به پیام های یاهو بوسیله جیمیل8. در جی میل، به تنظیمات> حساب ها و ورود بروید تا تنظیمات انجام شده را تایید کنید.

توجه: به صورت پیشفرض، جی میل به تمامی پیام ها از آدرس جی میل شما پاسخ می دهد. برای تغییر این تنظیمات، به بخش “ارسال میل به صورت” رفته و “پاسخ از همان آدرسی که پیام فرستاده شده است” را انتخاب کنید.

9. در صورت نیاز، برای قطع لینک حساب میل یاهو خود به این صفحه بازگردید. وقتی قطع لینک در کنار آدرس میل یاهو را انتخاب کنید، شما می توانید ایمیل های دریافتی از حساب میل یاهو را نگه داشته یا حذف کنید.

دسترسی به پیام های یاهو از طریق جیمیل

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.