چگونه در واتس اپ تبلیغ کنیم؟!

در بین شبکه های اجتماعی، حضور در واتس اپ و استفاده از تبلیغات اینترنتی در این شبکه، یک راهکار بسیار عالی برای معرفی برند و همچنین بازاریابی اینترنتی خواهد بود. ما در این مطلب روش های تبلیغات در واتس اپ را برای شما توضیح خواهیم داد. پس پیشنهاد می کنیم با ما در این مطلب همراه باشید.

بهترین روش های تبلیغاتی در واتس اپ

آگاهی از روش های تبلیغ در واتس اپ این امکان را فراهم می‌ کند که صاحبان سرمایه بهتر بتوانند از این شبکه اجتماعی در راستای برندسازی و بازاریابی اینترنتی خود استفاده کنند. راهکارهای موثر، در این مسیر عبارتند از:

1- ارسال انبوه واتساپ

اولین و بهترین روش برای تبلیغات واتس اپ این است که ما پیام انبوهی را به چت خصوصی افراد ارسال کنیم. شما می توانید یک متن تبلیغاتی آماده کرده و آن را به لیست کانتکت هایی که در اختیار دارید ارسال نمایید. حتما این چالش برای شما شکل می گیرد که ارسال پیام انبوه واتساپ واقعاً زمان بر خواهد بود.

اما چند راهکار به شما پیشنهاد می دهیم که در این زمینه به شما کمک خواهند کرد:

برودکست واتس اپ

–         استفاده از برودکست

شما می توانید لیستی از تمامی کانتکت های خود آماده کرده و پیام تبلیغاتی را در این لیست ارسال کنید. در نتیجه با یک بار ارسال پیام، مطمئن خواهید بود که تمامی کانتکت ها، متن تبلیغاتی شما را دریافت کرده‌ اند.

 

2- ارسال انبوه واتساپ به صورت خودکار

دومین راهکار برای ارسال انبوه واتساپ استفاده، از ربات هایی است که به صورت اتوماتیک این کار را انجام می دهند.

در واقع می ‌توان گفت که ارسال انبوه به صورت خودکار راهکار بسیار ایده آل برای تبلیغات واتس اپ شناخته شده است.

سایت فالوجت در این زمینه شما را همراهی می کند. می توانید به سایت فالوجت مراجعه کرده متن تبلیغاتی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از کارشناسان ما بخواهید که ارسال پیام انبوه واتساپ به صورت خودکار را برای شما انجام دهند.

ارسال انبوه واتساپ

 

3- تبلیغات در استاتوس واتس اپ

دومین روش تبلیغات در واتس اپ، استفاده از قابلیت وضعیت یا استاتوس است. وقتی شما متن تبلیغاتی خود را در استاتوس واتس اپ قرار می دهید به احتمال بیشتری این متن توسط کانتکت های شما ملاحظه خواهد شد.

بنابراین توصیه می کنیم  به هیچ عنوان از استاتوس خود غافل نشده و هر روز از طریق پست گذاری در استاتوس، تعامل بیشتری با کاربران داشته باشید. در صورتی که خدمات جدیدی را به لیست کاری خود اضافه کردید حتما این موضوع را در استاتوس به اطلاع کاربران برسانید.

ترفند: برای این که این روش بازدهی خوبی به شما بدهد بهتر است قبل از قرار دادن استاتوس مد نظر خود، اقدام به ارسال پیام انبوه واتس آپ کنید و همزمان با ان استاتوس مد نظرتان را منتشر کنید تا بازخورد بهتری از تبلیغات تان بگیرید.

تبلیغات در واتس اپ

4- راه اندازی گروه در واتس اپ

شما می توانید یک گروه از تمامی لیست کاربران و مخاطبان خود آماده کنید و در واقع این گروه را یک راه و یا یک پل ارتباطی با مردم قرار دهید.

در این گروه علاوه بر اینکه شما می توانید به سوالات کاربران پاسخ داده و با آن ها در تعامل باشید، می ‌توانید تبلیغاتی برای کسب و کار خود نیز داشته باشید.

از آنجایی که کاربران در گروه حضور دارند، بنابراین بعد از ارسال پست ها و متن های تبلیغاتی شما، در صورتی که سوالی داشته باشند، در گروه مطرح خواهند کرد.

تبلیغات در واتس اپ

 

آیا ارسال پیام انبوه به چت خصوصی افراد ناآشنا کار عاقلانه ای است؟

توجه داشته باشید که اگر شما ارسال انبوه واتساپ را برای مخاطبین ناشناس خود انجام دهید، قطعا عمده آن ها شما را در لیست اسپم قرار می‌دهند و در این زمان است که واتس اپ حساب کاربری شما را غیر فعال می کند.

بنابراین پیشنهاد ما این است به جای اینکه بر روی مخاطبین ناشناس تمرکز کنید، مخاطبین هدف خود را شناسایی کرده و تمام تمرکز خود را بر روی آن ها قرار دهید چرا که به نتیجه بهتری خواهید رسید. به طور کلی بهتر است تنها با افرادی در ارتباط باشید که جزء مشتریان وفادار شما بوده و یا اینکه قبلاً با شما در ارتباط بوده ‌اند.

 

جمع بندی نهایی

در این مطلب ما راهکارهای تبلیغات در واتس اپ را برای شما عزیزان توضیح دادیم. همانگونه که متوجه شدید، بهترین روش تبلیغاتی، ارسال پیام انبوه واتس اپ است. اگر می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید می توانید از تیم فالوجت کمک بگیرید تا ارسال انبوه واتس اپ به صورت خودکار برای شما انجام گیرد.

در پایان از شما عزیزان درخواست می ‌کنیم نظرات و انتقادات خود را در مورد این متن با ما و سایر همراهان در میان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.