چگونه جذابیت زنانه داشته باشیم؟ مواردی که شاید به آن بی توجه بودید

چگونه یک زن جذاب باشیم؟ چه ویژگی هایی در زنان باعث جذابیت آن ها می شود؟ جذابیت زنانه مربوط به چه آیتم هایی می شود، آیا فقط ویژگی های ظاهری باعث افزایش جذابیت در زنان می گردد؟ چه ویژگی هایی وجود دارد که داشتن آن ها باعث جذاب تر شدن زن ها می شود؟ این ها سوالاتی است که برای خیلی ها بوجود می آید و پاسخ آن همیشه یکسان نیست. اما یک قانون کلی درباره جذابیت زنانه وجود دارد که در مورد بیشتر خانم ها صادق است.

البته که زیبایی برای همه جذاب است و یک عامل مهم برای جذابیت است اما در مورد همه این طور نیست و خیلی از مردان فقط شیفته ظاهر و سر رو روی زیبا و تناسب اندام یک خانوم قرار نمی گیرند.

مواردی که در ادامه گفته می شود ممکن است برای کل جمعیت دنیا صادق نباشد اما بر اساس تحقیقات و نظرسنجی ها داشتن این ویژگی ها باعث می شود جذابیت زنانه داشته باشیم.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: رموز جذابیت زنان از دید مردان چیست؟

ویژگی هایی که باعث می شوند جذابیت زنانه داشته باشیم

جذابیت زنانه به چه معناست؟ برخی ها جذابیت را با لوندی و داشتن رفتارهای اغوا کننده اشتباه می گیرند اما این طور نیست یک زن جذاب در عین اینکه اجازه نمی دهد دیگران نگاه آلوده ای نسبت به آن ها داشته باشند دارای رفتارها و ویژگی های ظاهری هستند که باعث می شود دیگران شیفته آن ها شوند.

جذاب بودن به معنای انجام عمل های زیبایی متعدد یا حتی استفاده از مرطوب کننده و یا خرید لباس های گران قیمت نیست گاهی عوامل پیش پا افتاده ای وجود دارند که از آن ها غافل می شویم. خیلی ها از عواملی که باعث می شوند ما از دید دیگران جذاب باشیم دست خود ما نیست و مربوط به ژنتیک و ارث ما است ولی مواردی وجود دارند که می توانیم با رعایت آن ها جذابیت زنانه داشته باشیم. در ادامه هر دو این موارد را بررسی می کنیم.

ویژگی های ظاهری که باعث می شوند جذابیت زنانه داشته باشیم

اگر به دنبال جواب این سوال که “چگونه جذابیت زنانه داشته باشیم؟” هستید موارد زیر را بخوانید و تا آنجا که می توانید سعی کنید جذابیت زنانه خود را افزایش دهید.

ویژگی های ظاهری که باعث می شوند جذابیت زنانه داشته باشیمنسبت دور کمر به دور باسن 7:10

طبق تحقیقات یکی از فاکتورهای ظاهری که باعث افزایش جذابیت در زنان می شود داشتن نسبت دور کمر به باسن 7:10 است داشتن چننی استایلی به طور ناخودآگاه خوشایند است. دلیل آن این است که نشان دهنده سلامتی و باروری است.

موهای سالم

داشتن موهای براق، پر و بلند بسیار جذاب است.

دندان های سفید

تحقیقات نشان داده اند که لبخند زدن یکی از فاکتورهای جذابیت در زنان است اما برای اینکه جذابیت زنانه داشته باشیم بهتر است دندان های سفیدی هم داشته باشیم.

آرایش کم

ممکن است فکر کنید که لایه های سایه چشم و لب شما را زیباتر می کند، اما به نظر می رسد، ظاهر طبیعی برای آقایان جذاب تر است. آقایان خانم هایی را انتخاب می كنند كه 40٪ كمتر از مواد آرایشی استفاده می كنند.

پوشیدن رنگ قرمز

یک دلیل برای اینکه رنگ قرمز باعث جذابیت می شود وجود دارد و آن این است که قرمز با شهوت همراه است. دانشمندان ثابت کرده اند که پوشیدن قرمز باعث جذابیت می شود.

موهای تیره

برخلاف چیزی که اکثریت فکر می کنند مردان موی بور را ترجیح نمی دهند و اکثر مردان موهای تیره و طبیعی را می پسندند.

پاهای متناسب

درست است که زنان بلندتر جذاب تر هستند اما در مطالعه ای که روی بسیاری از مردان صورت گرفته به این نتیجه رسیدند که داشتن پاهای متناسب با طول قد از قد بلند جذاب تر است و مردان چنین زنانی را ترجیح می دهند.

بوی خوش و پاکیزگی

مصلما بوی خوش یک زن می تواند هر مردی را مجذوی و مدهوش خود کند پس سعی کنید همواره لباس های پاکیزه بپوشید و خوشبو باشید.

ویژگی های رفتاری که باعث می شود جذابیت زنانه داشته باشیم

ویژگی های رفتاری که باعث می شوند جذابیت زنانه داشته باشیمهمان طور که گفتیم موارد مهم تری از زیبایی هم وجود دارند که مربوط به شخصیت است و داشتن آن ها باعث می شود جذاب تر باشید. در ادامه ویژگی های رفتاری زنان جذاب را بررسی می کنیم:

مهربانی و جذابیت فرشته گونه

این ممکن است کمی کلیشه به نظر برسد، اما مهربانی واقعی این روزها نادر است. شما می توانید فقط با لبخند زدن به آدم ها، روز کسی را شادتر کنید. ارزش آن را دارد که اغلب از آن استفاده کنید، همچنین در نظر مردان جذاب تر شوید. مطالعات دانشگاه بریتیش کلمبیا نشان می دهد که مردان جذب لبخند می شوند. یک لبخند طبیعی پیامهایی مانند خوش بینی و ثبات را منتقل می کند که قطعاً خصوصیاتی هستند که برای همسر آینده مورد نظر هستند.

حس شوخ طبعی

یکی از مهمترین موارد در هر رابطه ای توانایی ایجاد یک زمان عالی و خوشایند برای طرفین است. مراقبت از بهداشت عاطفی و خلق و خوی خوب باید در اولویت شما باشد. فقط در این صورت شما می توانید زندگی مثبت، سبک و با یک دوز نسبتاً طنز را به دست آورید. مردان عاشق زنانی هستند که شاد هستند و زندگی پر شور و نشاطی را برای خودشان و آن ها رقم می زنند.

اعتماد به نفس

“هیچ چیز زیباتر از یک زن با اعتماد به نفس نیست که وانمود نمی کند کسی است که نیست.”

همه دوست دارند در اطراف افرادی باشند که از اینکه خودشان هستند خوشحالند. داشتن اعتماد به نفس باعث می شود که جذابیت زنانه داشته باشیم و در دید دیگران فرد مورد قبولی به نظر برسیم.

قاطع بودن

“یک دختر باید دو چیز باشد: چه کسی و چه چیزی را می خواهد.”

افرادی که نمی دانند چه می خواهند و نمی توانند مسئولیت تصمیمات خودشان را بر عهده بگیرند برای هیچ فردی جذاب نیستند. یکی از مواردی که باعث می شود جذابیت زنانه داشته باشیم این است که در تصمیم گیری قاطع باشیم و در هر لحظه بدانیم که دقیقا چه چیزی می خواهیم و چه خواسته ای داریم.

سبک و روش زندگی منحصر به فرد

مردان بسیار موجودات بصری هستند. چیزی که آن ها در یک زن دوست دارند داشتن یک سبک منحصر به فرد است. زنی که به روش خودش زندگی می کند و باورها و عقاید خودش را دارد و دنباله رو دیگران نیست برای همه جذاب است.

قدرت ریسک بالا

زوج هایی که به فعالیت های هیجان انگیز می پردازند، از تجربه های لذت بخش و رضایت بیشتری در رابطه خود برخوردار هستند. زنانی که دارای قدرت ریسک کردن هستند و از هیجان استقبال می کنند معمولا جذاب تر هستند.

از خودشان انتقاد نمی کنند

وقتی نسبت به خود انتقاد می کنید، اساساً به دیگران می گویید: من را دوست نداشته باشید. همچنین، وقتی کسی از شما تعریف و تمجید می کند آن را بپذیرید. وقتی کسی می گوید زیبا به نظر می رسید، نگویید “امروز باید عینک خود را بپوشید.” تعارف را بپذیرید، پذیرفتن تعریف های مثبت دیگران باعث می شود آن ها احساس خوبی نسبت به شما داشته باشند.

برای داشتن جذابیت زنانه موارد زیر را نیز رعایت کنید

 • نظافت شخصی خود را در اولویت قرار دهید
 • ارتباط چشمی با دیگران برقرار کنید
 • صاف بایستید
 • همیشه دارای ظاهر مرتب و آراسته باشید
 • در حد معمول آرایش داشته باشید
 • از عطر استفاده کنید
 • کفش پاشنه بلند را فراموش نکنید
 • دیگران را دوست داشته باشید
 • با خودتان گفتگوی مثبت داشته باشید
 • از پوستتان به خوبی مراقبت کنید
 • تغذیه سالمی داشته باشید
 • ورزش کنید
 • استرس را از خودتان دور کنید

در این نوشته چند ویژگی زنان جذاب را برشمردیم که براساس مطالعات و تحقیقات صورت گرفته باعث جذابیت زنان می شوند. این ویژگی ها شامل ویژگی های ظاهری و ویژگی های رفتاری بود.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.