چگونه به یک فروشگاه خوب لباس زنانه تبدیل شویم؟

فروشگاه خوب لباس زنانه

در ادامه عواملی را که به شما در داشتن یک فروشگاه خوب زنانه کمک میکند بررسی میکنیم.

زنان در هر سنی برای اهداف و مناسبت های مختلف لباس می خرند. از لباس های تمرینی گرفته تا لباس های مشکی کوچک ، زنان به فروشگاه های خرده فروشی مراجعه می کنند تا انواع پوشاک متناسب با سبک فردی خود را خریداری کنند. با داشتن دانش گسترده در زمینه مد و فروش زنان ، شروع یک فروشگاه خوب لباس زنانه را در نظر بگیرید. قبل از شروع کسب و کار خود ، با ایجاد یک طرح تجاری که اصول اولیه کسب و کار شما را شامل می شود ، از جمله بودجه راه اندازی و پیش بینی فروش شما برای حداقل دو سال آینده ، شروع کنید.

راه اندازی یک فروشگاه خوب لباس زنانه

اگر می خواهید فروشگاه لباس شما جزء بهترین ها باشد، باید به نیازهای مشتریان شما پاسخ دهد، و از رقبا متمایز شود. هر فروشگاه نیازهای خاصی دارد که با توجه به مکان و بازار مشتری هدف شما متفاوت است. با این حال ، می توانید برای داشتن داشتن یک فروشگاه خوب زنانه الگوهای مختلفی را مورد بررسی قرار دهید. عوامل مختلفی برای این کار میتواند به شما کمک کند.

  •  نوع چیدمان و دکور فروشگاه را بررسی کنید. چرا که نحوه شکل دهی به فروشگاه ، برای ایجاد یک تجربه خرید، که مشتریان شما را به تأخیر و خرید ترغیب می کند و هم فروش و هم سود را افزایش می دهد.
  • بازار هدف خود را مشخص کنید زیرا مشاغل خرده فروشی پوشاک زنانه می تواند طیف وسیعی از مشتریان را پوشش دهد. تعیین بازار هدف فروشگاه شما می تواند به شما کمک کند تا انواع پوشاکی را که در فروشگاه خود بفروشید و محل تبلیغات را بهتر تشخیص دهید. فروشگاه خرده فروشی پوشاک زنانه شما ممکن است لباس مهمانی ، لباس بارداری یا لباس های تجاری ارائه دهد.
  • تامین کنندگان یا طراحان پوشاک را پیدا کنید که پوشاک را با قیمت عمده به شما پیشنهاد دهند. مارک های متعددی را انتخاب کنید تا به زنانی که از فروشگاه لباس زنانه شما خرید می کنند تنوع بیشتری بدهید. فقط اقلامی را خریداری کنید که متناسب با بازار هدف شما و ارزش فروشگاه لباس زنانه شما باشد.

چگونه به یک فروشگاه خوب لباس زنانه تبدیل شویم؟

  • تصمیم بگیرید که آیا می خواهید فروشگاه خرده فروشی زنان خود را بصورت آنلاین به عنوان یک عملیات آجر و ملات یا هر دو انجام دهید. درمورد محلی در منطقه ای که زنان به آنجا تردد می کنند تصمیم بگیرید. باید به راحتی در دسترس باشد ، با پارکینگ مناسب. در صورت انتخاب فروشگاه آنلاین ، از نام دامنه ای به یاد ماندنی برای مشاغل خرده فروشی پوشاک زنانه خود استفاده کنید
  • درباره جنبه های عملیاتی کسب و کار خود تصمیم بگیرید. ساعات کار خود را مشخص کنید و در چه روزهای هفته کسب و کار پوشاک زنانه شما برای خرید باز است. انواع پرداخت هایی را که از مشتریان دریافت می کنید تعیین کنید.
  • برای فروشگاه پوشاک زنانه خود یک طرح چیدمان ایجاد کنید که اقلام مورد نیاز شما را به میزان کافی نمایش دهد. برای قرار دادن لباس هایی که قصد فروش آنها را دارید ، قفسه ، چوب لباسی و قفسه لباس خریداری کنید.
  • یک تیم فروش نیمه وقت و تمام وقت حرفه ای برای کار در محل خرده فروشی زنان خود استخدام و آموزش دهید. کارکنان باید در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان ، بسته شدن فروش و پیشنهاد فروش مهارت داشته باشند.

معرفی فروشگاه آی بولک

فروشگاه لباس آی بولک یکی از موفق ترین فروشگاه های لباس در ایران می باشد این فروشگاه تمام محصولات خود را توسط کارگاه خود تولید میکند. این فروشگاه دارای پیج اینستاگرام با آدرس @ibolak با 1.2 میلیون دنبال کننده یکی از محبوبت ترین پیج ها در زمینه فروش پوشاک می باشد .

یکی از ویژگی های مهم این فروشگاه کیفیت بالای محصولات در عین حال پایین بودن قیمت های اجناس می باشد که باعث محبوبیت بالای این فروشگاه نزد بانوان ایرانی شده است . اینروزها اکثر بانوان این فروشگاه را می شناسند .

این فروشگاه اینترنتی ابتدا در سال 93 در قالب یک فروشگاه خرید حضوری کوچک در شهر گرگان فعالیت خودش را آغاز نمود .

آن طور که خانم آی بولک می گویند، ایشان می خواستند آی بولک فروشگاهی برای تمام افرادی باشد که می خواهند لباس هایی ارزشمندتر از قیمتی که برای آن می پردازند داشته باشند.
در طول فعالیت کم کم دامنه محصولات فروشگاه به حوزه های خرید مانتو و لباس خانگی، اسپرت، نیمه مجلسی، راحتی ، جوراب، کلاه و غیره رسید و سبد کاملی از پوشاک با همان هدف معین شده یعنی لباس هایی ارزشمندتر از قیمت پرداختی را شامل شد.
مراتب رشد و ترقی این فروشگاه به سرعت شروع شد و در طول سه سال، این فروشگاه بدل به برترین عرضه کننده انواع پوشاک مربوط به بانوان گردید و اکنون فروشگاه فیزیکی مجموعه در مجموعه تجاری رویال شهر گرگان قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.