آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی یا استادیوم آزادی با مطمئن ترین روش

یکی از مشکلات طرفداران پر و پا قرص فوتبال که پای ثابت تماشاچیان بازی های انجام شده در ورزشگاه آزادی هستند خرید بلیط ورزشگاه آزادی است به خصوص برای بازی های مهم و پربیننده که معمولا برای خرید بلیط ورزشگاه آزادی خیلی ها مجبورند بلیط را از بازار سیاه و به قیمت غیرواقعی بخرند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این نوشته را به آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی و رزرو بلیط استادیوم آزادی با مطمئن ترین روش اختصاص دهیم تا فوتبالی های عزیز با روش خرید بلیط ورزشگاه آزادی آشنا شوند. با ما همراه باشید.

برای خرید بلیط ورزشگاه آزادی چه کنیم؟

بهترین و مطمئن ترین راه برای رزرو بلیط استادیوم آزادی یا خرید بلیط ورزشگاه آزادی خرید بلیط الکترونیکی با استفاده از کارت ملی و کارت عضویت الکترونیک است که به تازگی توسط فدراسیون فوتبال سامانه ای برای آن راه اندازی شده است که به تصویب شورای تأمین استان تهران رسیده است. برای خرید بلیط تمام جایگاه های ورزشگاه آزادی باید بلیط الکترونیکی خریداری نمود و تماشاگران بدون داشتن این بلیط نمی توانند وارد ورزشگاه شوند.

از این پس برای حضور و مشاهده بازی هایی که در داخل ورزشگاه آزادی برگزار می شود باید بلیط الکتریکی داشت و به هیچ وجه فروش بلیط در خود ورزشگاه آزادی انجام نمی شود. در ادامه دو سامانه خرید بلیط ورزشگاه آزادی و سایت معتبر و معروف برای خرید بلیط بازی های ورزشگاه آزادی به شما معرفی می کنیم.

خرید بلیط ورزشگاه آزادی از سامانه pin90.ir

یک راه مطمئن برای خرید بلیط ورزشگاه آزادی مراجعه به سایت www.pin90.ir می باشد. آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی از طریق سامانه خرید بلیط ورزشگاه آزادی»pin90.ir«را در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد:

1- آدرس سایت فروش بلیط ورزشگاه آزادی را (www.pin90.ir) در مرورگر خود وارد کنید. به قسمت ورود/ثبت نام رفته و ثبت نام خود را انجام دهید. اگر قبلا ثبت نام انجام داده اید با نام کاربری و گذرواژه تان به سایت وارد شوید.

توجه: بدون اینکه در سایت ثبت نام کنید قبه خرید بلیط نخواهید بود.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی از سایت

2- برای ثبت نام در این سامانه به قسمت ثبت‌نام وارد شوید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید. درصورت درست بودن اطلاعات وارد شده فیلد مربوطه به رنگ سبز درمی آید. بعد از کامل شدن گزینه ثبت نام را انتخاب کنید.

آموزش خرید بلیط الکترونیکی ورزشگاه آزادی

3. بعد از اینکه ثبت نام را انجام دادید می توانید با آدرس ایمیل به عنوان کد کاربری و رمز عبوری که در مرحله ثبت نام انتخاب کرده بودید از قسمت ورود به سایت وارد سایت شوید.

آموزش خرید بلیط الکترونیکی ورزشگاه آزادی4. بازی مورد نظر که قصد خرید بلیط برای آن را دارید را انتخاب کنید.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی از سایت5. در این قسمت می توانید جایگاه مورد نظر خود در ورزشگاه را انتخاب کنید که هر کدام قیمت خاصی دارند. وقتی روی جایگاه مورد نظر کلیک کنید صندلی های مربوط به آن قسمت برای شما نمایش داده می شود. به راهنمای سمت راست صفحه توجه کنید تا موقعیت مناسب خود را خریداری کنید. صندلی هایی که بنفش هستند قابل خریداری اند. صندلی های قرمز رنگ فروخته شده و صندلی های زرد رزرو شده اند ه تا 15 دقیقه در حالت رزرو هستند و اگر شخصی که آن را رزرو کرده خرید خود را قطعی نکند از حالت رزرو خارج می شود و می توانید آن را انتخاب کنید.

صندلی هایی هم وجود دارند که سفیدرنگ هستند و شما نمی توانید آن ها را انتخاب کنید چون غیرقابل خرید هستند.

 

6. پس از اینکه یکی از صندلی‌های بنفش را انتخاب کردید عبارت اضافه شد را بر روی صفحه ‌نمایش خود مشاهده خواهید کرد. سپس در پایین همین صفحه روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید.

بلیط الکتریکی ورزشگاه آزادی را چگونه بخریم؟7. در این قسمت باید ورود اطلاعات را انجام دهید و مشخصات افرادی که بلیط برای آن ها صادر می شود را به درستی وارد نمایید. بعد از وارد کردن اطلاعات گزینه بررسی را انتخاب کنید تا اطلاعات شما تأیید شوند.

روش خرید بلیط ورزشگاه آزادی8. نوبت به پرداخت هزینه بلیط می رسد. روی قسمت پرداخت که در پایین صفحه کلیک کنید. در مرحله بعد به صفحه درگاه بانک هدایت می شوید که برای انجام آن نیاز به کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم دارید. اطلاعات کارت خود را وارد کنید و فرایند پرداخت وجه را تکمیل کنید.

نحوه خرید بلیط ورزشگاه آزادیآموزش خرید بلیط های ورزشگاه آزادی

خرید بلیط الکترونیکی برای ورزشگاه آزادی انجام شد. برای ورود به ورزشگاه باید کارت ملی خود را همراه داشته باشید. کافی است هنگام عبور از گیت های ورزشگاه آزادی کارت ملی خود را در قسمت های مشخص شده قرار دهید. در صورتی که خرید بلیط را به درستی انجام داده باشید بوق کوتاهی می شنوید و تیک روی مانیتور سبز می شود.

خرید بلیط ورزشگاه آزادی از سایت رسمی فدراسیون فوتبال (www.footballeticket.ir)

سازمان لیگ فوتبال سامانه ای با نام www.footballeticket.ir راه اندازی نموده است که برای خرید بلیط استادیوم آزادی از طریق این سامانه می توانید به دو صورت عمل کنید:

  • تهیه بلیط از طریق کارت عضویت
  • تهیه بلیط از طریق کارت ملی

آموزش روش خرید بلیط های مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی:

به سامانه خرید بلیط ورزشگاه آزادی »www.footballeticket.ir« مراجعه و سپس به منوی خرید بلیط وارد شوید و بازی مورد نظر را انتخاب کنید (مسابقاتي که بليط فروشي آنها فعال شده است، در اين صفحه قابل مشاهده اند).

در مرحله بعد موقعیت خود در ورزشگاه را انتخاب می کنید. روی موقعيت مورد نظر خود کليک کنيد و اطلاعات مورد نیاز مانند: نام موقعيت، قيمت بليت با کارت عضويت و کارت ملي و همچنين تعداد بليت باقي مانده براي فروش در اين موقعيت را شماهده کنید.

روی دکمه خريد بليت کليک کنيد.

در این مرحله لازم است که با نام کاربری و کلمه عبور وارد سایت شوید. اگر قبلا در این سامانه ثبت نام نکرده اید باید این کار را انجام دهید تا فرایند خرید بلیط ورزشگاه آزادی برای بازی مورد نظر خود را تکمیل کنید.

بعد از ورود با کلمه عبور و نام کاربری اطلاعات بازی و موقعیت انتخابی شما در این صفحه نمایش داده می شود. باید تعداد بليت مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه رزرو بليت را بزنید. صندلی هایی که رزرو می شوند به رنگ زرد در می آیند. يک پيغام با این عنوان برای شما نمایش داده می شود: “خريد شما کامل نشده است و شما 15 دقيقه فرصت داريد به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمي کارت عضويت (درج شده بر روي کارت عضويت) و يا شماره‌ي ملي وارد کنيد و پرداخت خود را از طريق درگاه بانکي تکميل نماييد” .

بعد از تکمیل اطلاعات مربوط به پرداخت بهای بلیط به تعداد بليت انتخابي باکس ورود اطلاعات به شما نمايش داده مي شود. در قسمت ورود اطلاعات به دو روش می توانید بلیط خود را خریداری کنید یا کد کارت عضویت خود که یک شماره 16رقمی است را وارد کنید و یا کد ملی خود را در این قسمت وارد کنید.

اگر دارای کارت عضویت نیستید می توانید به راحتی درخواست کارت عضویت دهید و خرید بلیط ورزشگاه آزادی را بوسیله ی آن انجام دهید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که اگر با کارت عضویت اقدام به خرید بلیط ورزشگاه آزادی نموده باشید هنگام ورود به ورزشگاه باید کارت عضویت خود را همراه داشته باشید وگرنه بلیط شما باطل خواهد شد. ولی اگر کارت عضویت برای شما صادر نشده است با کارت ملی خود ثبت نام کنید.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی از سایت گیشه 3 (http://gishe3.com)

  1. به آدرس gishe3.com بروید. از لیست بازی هایی که خرید بلیط برای آن ها فعال شده است بازی مورد نظر خود را پیدا کنید و بر روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. در صورتی که بلیت فروشی مسابقه آغاز نشده باشد، زمان شروع بلیت فروشی و در غیر این صورت زمان باقیمانده تا پایان بلیت فروشی مشخص شده است.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی

2. موقعیت خود در ورزشگاه را انتخاب کنید. در صورتی که نتوانید بلیتی را انتخاب کنید به این معنی است که ظرفیت اختصاص یافته به آن موقعیت پر شده است.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی

3. تعداد بلیت درخواستی خود را انتخاب کنید. سپس کد ملی افراد را در فیلدهای مربوط به کد ملی وارد کنید. و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی از طریق سایت گیشه 3

4. قیمت بلیط های خریداری شده برای شما نمایش داده می شود.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی

5. اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب خود که دارای رمز دوم می باشد رادر این مرحله وارد کنید و پرداخت را انجام دهید.

اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب خود که دارای رمز دوم می باشد رادر این مرحله وارد کنید و پرداخت را انجام دهید.

آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی

7. در صورت موفقیت آمیز بودن فرایند خرید کد پیگیری خود را مشاهده می کنید در صورتی که در هر یک از مراحل خرید، با خطا مواجه شدید، عکس خطا را به آدرس support@gishe3.com ارسال کنید.

آموزش خرید بلیط برای ورزشگاه آزادی

فروش بلیط های ورزشگاه آزادی دیگر به شکل حضوری انجام نمی شود و برای خرید بلیط های ورزشگاه آزادی باید بلیط های الکترونیکی تهیه کرد.

در این نوشته سعی کردیم آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزادی با مطمئن ترین روش را به شما آموزش دهیم. برای خرید بلیط ورزشگاه آزادی حتما به سایت های معتبری که فدراسیون فوتبال معرفی می کند مراجعه کنید و توجه کنید که سایت ها و ساانه های متقلب زیادی وجود دارند که قصدشان کلاهبرداری است. برای خرید بلیط بازی ها چند روز قبل به سایت رسمی تیم مورد نظر یا سایت فدراسیون فوتبال مراجعه کنید تا ببینید چه سامانه ای را برای خرید بلیط بازی ها به شما معرفی کرده اند. روش خرید از این سامانه ها ساده است و روند کلی آن به شکلی است که توضیح داده شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. علی می گوید

    پرسپولیس ببره

  2. محمد ناصر بنی خاوری می گوید

    سلام علیکم” بنده اتباع هستم دارای کارت اقامت . جهت اخذ بلیت کارت ملی وکد ملی می خواهد چطوری بلیت اخذ کنم ؟ با تشکر خاوری هستم ازتهران