چگونه آپلود فیلم در اینستاگرام را متوقف کنیم؟

در این نوشته نکاتی برای رفع مشکل آپلود نشدن فیلم و عکس در استوری و پست اینستاگرام و روش كنسل كردن پست در حال ارسال در اينستاگرام آمده است.

اگر در وسط آپلود فیلم در اینستاگرام گیر افتاده اید، در اینجا نکاتی برای شما ارائه می دهیم تا بتوانید آن را برطرف کنید. ابتدا اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه از اپلیکیشن اینستاگرام را استفاده می کنید. نسخه های قدیمی تر اینستاگرام ممکن است به خوبی کار نکنند و نتوانند آپلود فیلم را متوقف کنند.

علاوه بر این، ممکن است هنگام آپلود فیلم در اینستاگرام نتوانید بین حساب های کاربری سوئیچ کنید، بنابراین اولین قدم این است که آخرین نسخه از اپلیکیشن اینستاگرام را داشته باشید. این کار آپلود و مشاهده ویدئوها بدون هیچ مشکلی را راحت تر می کند.

همچنین ممکن است بخواهید تغییر اتصال به شبکه، پاک کردن کش یا حافظه نهان و ری استارت گوشی خود را امتحان کنید. شما می توانید این کار را با فشار دادن طولانی مدت بر روی دکمه پاور گوشی خود انجام دهید. در صورتی که همچنان مشکل باقی بود، می توانید در این پست کامنت بگذارید و از دوستان اینستاگرامی خود کمک بگیرید.

اگر هرگونه پیشنهادی دارید، لطفا آن را با ما به اشتراک بگذارید. شنیدن نظرات کاربران دیگر همیشه مفید است!

چرا هنگام ارسال فیلم در اینستاگرام مشکل به وجود می آید؟

اگر فیلم در هنگام ارسال متوقف می شود و گیر می کند علت چیست و چگونه پست در حال آپلود را حذف کنیم؟ دلایل متعددی برای این موضوع وجود دارد. در وهله اول،‌ ممکن است مشکل از سرعت آپلود اتصال به اینترنت باشد. اگرچه این پایان دنیا نیست، اما آپلود فیلم در اینستاگرام را مشکل می کند.

می توانید با اتصال به شبکه وای فای سرعت اتصال خود را بهبود ببخشید. در وهله دوم، اگر ویدئوی شما بیش از 60 ثانیه باشد،‌ ممکن است ویژگی های فنی سرویس ارائه دهنده را نقض کرده باشید. اگر به اینترنت متصل هستید، می توانید حافظه نهان را پاک کنید یا از اپلیکیشن اینستاگرام خارج شوید.

گاهی اوقات، این مشکل وقتی به وجود می آید که فیلم خیلی طولانی است یا فضای زیادی را از حافظه دستگاه شما پر کرده است. با رفتن به تنظیمات و اپلیکیشن در دستگاه، حافظه نهان آن را پاک کنید.

یکی دیگر از دلایل رایج این مشکل، کم بودن عمر باتری است که در آپلود فیلم اختلال وارد می کند. در نهایت، مشکل می تواند به دلیل نقض محتوا باشد. اگر در گذشته سیاست های کپی رایت را نقض کرده باشید، ممکن است از انتشار ویدئو منع شده باشید.

همچنین بخوانید: علت بلاک شدن ویدیو در اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام پست در حال ارسال را حذف کنیم؟

فهمیدن این که آپلود فیلم در اینستاگرام متوقف شده است، می تواند ناراحت کننده باشد. خبر خوب این است که شما می توانید در سه مرحله آسان آن را پاک کنید. این سه مرحله بدون توجه به فرمت فیلم به خوبی به شما کمک می کنند. اگر می خواهید از این مشکل در آینده اجتناب کنید، نکاتی برای شما آورده ایم که به خاطر بسپارید.

این مراحل را دنبال کنید تا فیلم متوقف شده در هنگام آپلود در اینستاگرام را پاک کرده و در اسرع وقت آن را دوباره آپلود کنید. سپس، می توانید از آن لذت ببرید!

قبل از شروع آپلود فیلم در اینستاگرام اطمینان حاصل کنید که اتصال به اینترنت برقرار است. اگر اتصال به اینترنت ضعیف است، ممکن است بخواهید قبل از آپلود حافظه نهان گوشی خود را پاک کنید. همچنین اگر مشکل ادامه پیدا کرد باید اپلیکیشن اینستاگرام را به اجبار ببندید.

این روش باعث می شود تا اپلیکیشن به اجبار بسته شده و دوباره راه اندازی شود که موجب ریست شدن حافظه آن می شود. پس از تلاش برای آپلود مجدد، باید نکات قبلی را به خاطر داشته باشید.

چگونه می توانم یک پست معلق در اینستاگرام را لغو کنم؟

در موردی که یک ویدئوی معلق در اینستاگرام دارید،‌ روش هایی برای متوقف کردن آن وجود دارد. اگر مشغول آپلود کردن یک فیلم در اینستاگرام هستید و ناگهان متوجه می شوید که بهتر است آن را پست نکنید، می توانید به راحتی قبل از شروع آپلود آن را غیرفعال کنید.

با این وجود، این روش ممکن است همیشه کارساز نباشد زیرا این امکان وجود دارد که با پاک کردن حافظه نهان و داده در اپلیکیشن اینستاگرام، فیلم مورد نظر برای همیشه پاک شود. با این وجود، اگر قبلا این کار را کرده اید، آپلود لغو خواهد شد.

ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام خود را به اجبار ببندید و دوباره باز کنید. اگر از اندروید استفاده می کنید، می توانید این کار را با رفتن به منوی «تنظیمات» گوشی اندرویدی خود انجام دهید. اپلیکیشن اینستاگرام را از فهرست اپلیکیشن های نصب شده انتخاب کنید. سپس روی «Storage» ضربه بزنید و «Clear Cache» را انتخاب کنید.

چرا پست کردن فیلم در اینستاگرام خیلی طول می کشد؟

اگر زمان زیادی طول می کشد تا پست شما در صفحه اینستاگرام ظاهر شود،‌ ممکن است لازم باشد حافظه نهان را پاک کنید یا گوشی خود را ری استارت کنید. مطمئن شوید که پست شما کمتر از 1936 در 1936 پیکسل باشد. اگر باتری گوشی شما کم باشد، قبل از تلاش برای آپلود آن را شارژ کنید.

گاهی اوقات، مشکل ممکن است به دلیل حملات DDoS در سرورهای ارائه دهنده یا یک باگ در نرم افزار باشد. در این مورد، باید قبل از شروع دوباره چند دقیقه صبر کنید.

گاهی اوقات مشکل زمانی رخ می دهد که کاربر سعی می کند یک تصویر یا پست جدید را در استوری اینستاگرام آپلود کند. در چنین مواردی،‌ یک ری استارت ساده گوشی همه مشکل را حل خواهد کرد. با استفاده از دکمه پاور برای ری استارت گوشی،‌ تمام اپلیکیشن های پس زمینه متوقف شده و حافظه رم پاک می شود.

راه اندازی مجدد اپلیکیشن اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا همه چیز را از ابتدا شروع کنید. از طرف دیگر، می توانید پاک کردن حافظه نهان را امتحان کنید که ممکن است خطا را برطرف کند.

چرا ویدئو من در اینستاگرام آپلود نمی شود؟

بسیاری از افراد مشکلات زیادی در آپلود ویدئو در استوری های اینستاگرام دارند. اگر سعی کرده اید چند بار امتحان کنید، همان پیام تکراری را دریافت می کنید. خوشبختانه، راه حل هایی برای برطرف کردن این مشکل وجود دارد. در ادامه، برخی از رایج ترین و موثرترین راه حل ها برای شما فهرست شده اند.

برای برطرف کردن مشکل آپلود فیلم در اینستاگرام این مراحل را دنبال کنید. اگر نسخه قدیمی تر اپلیکیشن اینستاگرام را دارید، حتما آن را بروز کنید. اگر همچنان با این مشکل مواجه هستید، سعی کنید ویدئو را به صورت دستی آپلود کنید.

یکی از رایج ترین دلایلی که فیلم در اینستاگرام آپلود نمی شود این است که حساب کاربری شما ناسازگاری دارد. اگر حساب کاربری شما با نسخه اپلیکیشن اینستاگرام ناسازگار باشد،‌ حتما باید آن را به روز کنید. اینستاگرام هر چند وقت یکبار از کار می افتد. همچنین، اطمینان حاصل کنید که از آخرین نسخه اپلیکیشن استفاده می کنید.

این کار به شما کمک می کند تا ویدئو را راحت تر در اینستاگرام آپلود کنید. اگر نمی توانید فیلم را در اینستاگرام آپلود کنید، ممکن است لازم باشد فرمت را بر اساس الزامات اینستاگرام تغییر دهید.

همچنین بخوانید: بهترین فرمت ویدیو برای ارسال در اینستاگرام 

چرا استوری اینستاگرام من در آپلود گیر کرده است؟

اگر استوری شما در مرحله آپلود گیر کرده است، ممکن است مشکل از اتصال به اینترنت باشد. ابتدا بررسی کنید که روتر شما آپلود را مسدود نکرده باشد. اگر این چنین است، اپلود را مجدد ری استارت کنید. اگر مشکل برطرف نشد،‌ سعی کنید به داده تلفن همراه و سپس به وای فای بازگردید. سرعت اینترنت خود را نیز چک کنید. اگر آپلود شما همچنان بیشتر از یک دقیقه طول می کشد، اتصال به شبکه خود را تغییر دهید.

اگر در آپلود استوری اینستاگرام مشکل دارید، اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. ممکن است برای آپلود استوری در اینستاگرام به اتصال قوی نیاز داشته باشید و اتصال ضعیف کارساز نباشد. گاهی اوقات، مشکل می تواند باگ در نرم افزار باشد که از آپلود استوری در اینستاگرام جلوگیری می کند.

به منظور برطرف کردن این مشکل، اتصال اینترنتی دیگری را امتحان کنید یا دستگاه را مجدد راه اندازی نمایید. همچنین، اگر استوری شما در مرحله اپلود گیر کرده است، می توانید اپلیکیشن را مجدد نصب کنید.

یکی دیگر از دلایل احتمالی متوقف شدن استوری اینستاگرام شما در آپلود این است که اتصال گوشی شما به اینترنت قطع شده است. این می تواند یک مشکل موقتی باشد. اگر این اتفاق اغلب رخ می دهد، ممکن است بخواهید اتصال اینترنت خود را مجدداً راه اندازی کنید.

 اگر با این کار مشکل حل نشد، می توانید اپلیکیشن را حذف و دوباره نصب کنید. نصب مجدد اپلیکیشن یک راه رایج برای رفع این مشکل است. اگر کار نکرد، سعی کنید تنظیمات شبکه خود را بازنشانی کنید. بازنشانی تنظیمات شبکه، حافظه گوشی شما را پاک کرده و آن را به تنظیمات اصلی باز می‌گرداند.

چگونه می توانم ویدیوها را سریعتر در اینستاگرام آپلود کنم؟

اگر متوجه شدید که آپلود ویدئو در اینستاگرام متوقف شده است و پیش نمی رود، ممکن است این سوال مطرح شود که آیا می توانید آن را متوقف کنید یا نه. مواردی وجود دارند که شما نمی توانید آپلود یک فیلم در اینستاگرام را کامل کنید، اما این مشکل معمولاً زمانی حل می شود که سرور اینستاگرام زمان لازم را برای پردازش ویدیوی شما و قرار دادن ویدیو در صف داشته باشد. با این حال، گاهی اوقات، فرآیند آپلود ممکن است به دلایل دیگر گیر کند. در اینجا چند نکته برای عبور از این وضعیت وجود دارد.

اگر ویدئو بیشتر از 60 ثانیه است،‌ باید آن را با فرمت های کوتاه تر آپلود کنید. اینستاگرام ویدئوها را به 60 ثانیه محدود می کند،‌ بنابراین اگر ویدئو بیشتر از این مقدار باشددر فید ظاهر نخواهد شد. همچنین این امکان وجود دارد که اجازه آپلود فیلم هایی با رزولوشن بالاتر را نداشته باشید. اگر مشکل این است، باید فیلم را به فرمت MP4 تغییر دهید. در غیراینصورت،‌ باید از ابزاری برای فشرده سازی ویدئو به فرمت مورد نظر اینستاگرام استفاده کنید.

همچنین بخوانید: آموزش کم کردن حجم فیلم در کامپیوتر بدون نرم افزار

اگر همه این مراحل را امتحان کرده اید و مشکل همچنان برطرف نشده است، مشکل ممکن است از اتصال به اینترنت شما باشد. سعی کنید حافظه نهان گوشی خود را پاک کنید و دستگاه را مجدد راه اندازی کنید. راه اندازی مجدد موجب می شود تا حافظه تازه شود. اطمینان حاصل کنید که مدت زمان ویدئو را چک کرده باشید.

محدودیت زمانی ویدئویی در اینستاگرام معمولا یک دقیقه در فید و 15 ثانیه در استوری است. اگر ویدئو شما طولانی تر از این است، این احتمال وجود دارد که هنگام آپلود فیلم در اینستاگرام دچار مشکل شوید. اگر کوتاه تر از این است، وقت آن رسیده که اپلیکیشن را ری استارت کنید و مجدد وارد حساب کاربری خود شوید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.