نحوه شارژ ایرانسل با کد دستوری *۱۴۱ چگونه است؟

شارژ ايرانسل با كد 141*

برای اینکه بدانید در ایرانسل چگونه به راحتی رمز شارژ را وارد کنیم و خرید شارژ ایرانسل مستقیم با کد 141 چگونه است، در این مطلب همراه ما باشید.

ایرانسل بعد از سیم کارت همراه اول، یکی از اپراتورهای مشهور تلفن همراه در کشور است که بزرگترین دیتا را در ایران دارد، ایرانسل در سال ۱۳۸۴ شروع به کار کرد و در مدت کم توانست طرفداران زیادی پیدا کند و میلیون ها مشتری از سراسر کشور جذب کند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که از خدمات ایرانسل استفاده می کنید یا به تازگی به جمع طرفداران ایرانسل پیوسته اید، باید یک سری اطلاعات درباره کدهای دستوری ایرانسل بدانید تا راحتر با این اپراتور کار کنید. مانند اینکه نحوه شارژ ایرانسل با کد دستوری *141 چگونه است؟ با مینویسم همراه باشید.

برای مشاهده پیش شماره های موبایل استان ها کلیک کنید.

نحوه شارژ ایرانسل *141

نحوه شارژ ایرانسل با کد دستوری *141 چگونه است؟ یکی از مهم ترین کدهای دستوری برای مشترکین جدید ایرانسل که می توان به آن اشاره کرد نحوه شارژ ایرانسل و باقی مانده شارژ ایرانسل برای افرادی است که نمی دانند چگونه شارژ کنند یا از باقی مانده آن مطلع باشند. به همین علت در ادامه این مطلب ما شما را با کد شارژ ایرانسل و نحوه انجام آن آشنا می کنیم.

برای شارژ کردن سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانید از دو روش استفاده کنید که در مطلب زیر با آنها آشنا می شوید.

طریقه شارژ معمولی ایرانسل با کد دستوری *141

برای شارژ کردن سیم کارت اعتباری ایرانسل خود پس از خرید شارژ ایرانسل ابتدا وارد صفحه شماره گیری یا تماس خود شوید سپس #کد 16 رقمی شارژ*141* را شماره گیری می کنید. همانند شکل زیر:

نحوه شارژ ایرانسل با کد دستوری *141 چگونه است ؟

طریقه شارژ شگفت انگیز ایرانسل با کد دستوری *141

روش بالا برای شارژ کردن سیم کارت ایرانسل با کد دستوری *141 به صورت معمولی است برای شارژ کردن شگفت ایرانسل با کد به شکل زیر عمل کنید.

با شارژ شگفت انگیز ایرانسل، شارژ سیم کارت شما تا 2 درصد افزایش پیدا می کند و تاریخ معینی برای مصرف آن تعیین می شود که در صورت عدم استفاده تا تاریخ اعلام شده ازبین می رود.

روش شارژ ایرانسل با کد دستوری شگفت انگیز:

شارژ ایرانسل با کد دستوری *141

نحوه دریافت اینترنت رایگان

نحوه شارژ ایرانسل با ایرانسل من

روش دیگری که شما می توانید سیم کارت اعتباری ایرانسل خود را شارژ کنید، این است که برنامه یا اپ پرکاربرد ایرانسل من می باشد که بسیار محبوب و پرطرفدار است. اول شما این برنامه را از طریق بازار یا لینک زیر دانلود و نصب کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات خود وارد حساب شخصی خود می شوید و به همین راحتی می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید این برنامه خیلی مفید است و کارایی بالایی دارد.

ایرانسل من

ترفند شارژ با ایرانسل من

شما می توانید با برنامه ایرانسل من شارژ مستقیم خریداری کنید. برای خرید شارژ با ایرانسل من، ابتدا برنامه را نصب می کنید، بعد از باز کردن برنامه در پایین صفحه پنج گزینه حساب، شارژ مجدد، خرید بسته، خدمات و پیشنهادها وجود دارد، گزینه شارژ مجدد را انتخاب کرده و به همین راحتی می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید.

کد دستوری *141 برای شارژ ایرانسل

مشاهده باقیمانده شارژ ایرانسل

حال برای اینکه از باقی مانده شارژ سیم کارت خود مطلع شوید 2 راه وجود دارد که ما برای شما این 2 روش را توضیح می دهیم.

  1. گرفتن موجودی خط ایرانسل با کد دستوری *141

یکی از روش ها برای اینکه از باقی مانده شارژ سیم کارت ایرانسل خود مطلع باشید این است که از کد مانده شارژ ایرانسل استفاده کنید.

طرز استفاده از کد دستوری این است که # 1 * ۱۴۱ * را شماره گیری می کنید و به همین راحتی باقی مانده سیم کارت خود را مشاهده می کنید.

شارژ ایرانسل با کد دستوری *141

2. استعلام موجودی خط ایرانسل با ایرانسل من

همان طور که در مطلب بالا گفته شد شما می توانید با استفاده از برنامه ایرانسل من از باقی مانده شارژ خود مطلع شوید بدین صورت که بعد از باز کردن برنامه وارد صفحه اصلی می شوید، میزان اعتبار شارژ سیم کارت خود را در قسمت کادر زرد رنگ مشاهده کنید.

شارژ ایرانسل با کد دستوری *141

مقایسه تعرفه بسته های اینترنت

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.