چگونه وضعیت واتساپ را پاک کنیم؟

قسمت وضعیت در واتس اپ دقیقا کارایی استوری را در اینستاگرام دارد و هر چیزی در این قسمت قرار دهید برای مدت مشخصی بسته به تنظیمات واتساپ تان برای  فقط مخاطبین شما و یا هر کسی که شماره شما را دارد ارسال میشود. برخی مواقع ممکن است شما عکس یا متنی را اشتباها در قسمت وضعیت یا استاتوس واتس اپ قرار دهید و یا اینکه بعد از ارسال عکس یا هر چیزی در قسمت وضعیت پشیمان شده بخواهید آن را حذف کنید اما نحوه پاک کردن وضعیت واتس اپ را ندانید. در ادامه میخواهیم به آموزش این موضوع بپردازیم که چگونه وضعیت واتساپ را پاک کنیم؟

چگونه وضعیت واتساپ را حذف کنیم؟

برای حذف محتوایی که در قسمت وضعیت یا استاتوس یا استوری واتس اپ قرار داده ایم فقط کافیست بعد از وارد شدن در واتس اپ از بین سه گزینه قسمت بالای واتساپ شامل گفت و گو، وضعیت و تماس ها، گزینه وضعیت را انتخاب کرده وارد قسمت وضعیت شویم. سپس باید گزینه سه نقطه در کنار وضعیت را انتخاب نماییم. حالا میتوانیم وضعیت های قرار گرفته در این قسمت توسط خودمان را ببینیم. برای حذف هر کدام که میخواهیم باید انگشت خود را چند ثانیه روی آن نگه داریم تا علامت گزاری انجام شود. حالا کافیست گزینه زباله را از قسمت بالا انتخاب نماییم، اکنون یک پنجره ی محاوره ای برای ما باز میشود که دو گزینه کنسل و delete را شامل میشود و ما باید گزینه delete را انتخاب نماییم.

نحوه استفاده از ویژگی انتظار تماس در واتساپ

آموزش حذف وضعیت واتس اپ مرحله به مرحله و تصویری

1. برنامه واتس اپ را باز کنید و روی قسمت وضعیت در پایین صفحه کلیک کنید.

آموزش تصویری حذف استوری واتس اپ

2. استوری یا وضعیت یا استاتوس مورد نظر را پیدا کنید (اگر بیش از یک مورد است) و روی علامت مداد کلیک کنید.

چگونه استاتوس واتس اپ را پاک کنیم

3. روی سه نقطه کلیک کنید تا گزینه پاک کردن وضعیت واتس اپ برای شما نمایش داده شود.

پاک کردن وضعیت واتس اپ

4. روی گزینه delete کلیک کنید تا استوری واتس اپ شما پاک شود.

آموزش حذف کردن وضعیت واتساپ

5. قبل از پاک کردن وضعیت واتس اپ مورد نظر برنامه از شما تایید میخواهد.

چگونه وضعیت واتساپ را پاک کنیم؟امیدواریم این آموزشها در رابطه با اینکه چگونه وضعیت واتساپ را پاک کنیم؟ موثر واقع شده باشند.

 

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید