آموزش حذف پیشنهاد فالو (Suggestions for You) در اینستاگرام

اینستاگرام براساس افرادی که با آن ها در تعامل هستید و یا پست هایی که لایک می کنید صفحات و افرادی را به شما پیشنهاد می کند تا دنبال کنید. اگر با دیدن پیشنهادهای اینستاگرام برای فالو اعصابتان به هم می ریزد نگران نباشید. در ادامه این مطلب نحوه حذف پیشنهاد فالو اینستاگرام (Suggestions for You) را به شما آموزش می دهیم تا دیگر شاهد صفحاتی که برای فالو کردن به شما پیشنهاد می شوند نباشید.

با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه صفحات پیشنهادی اینستاگرام برای فالو (Suggestions for You) را حذف کنید. 

چگونه لیست پیشنهادات فالو در اینستاگرام را حذف کنیم؟

با اسکرول کردن صفحه اینستاگرام خود صفحاتی را مشاهده می کنید که از طرف اینستاگرام به شما پیشنهاد می شوند تا آن ها را دنبال کنید. این صفحات بر اساس افرادی که در حال حاضر دنبال می کنید و نحوه ارتباط شما در برنامه می باشد. اگر شما علاقه مند به دنبال کردن یک یا چند نفر از این کاربران نیستید، به راحتی می توانید اشخاص پیشنهادی را حذف کنید تا از نمایش آنها جلوگیری کنید. در ادامه مراحل حذف پیشنهاد فالو در اینستاگرام را خواهید دید.

توجه: دستورالعمل زیر برای حذف لیست پیشنهادات اینستاگرام در هر دو برنامه اینستاگرام و سایت اینستاگرام کاربرد دارد.

مراحل حذف پیشنهاد فالو اینستاگرام مراحل حذف لیست پیشنهادات فالو در اینستاگرام

مرحله اول

برنامه Instagram را باز کنید یا به Instagram.com بروید در مرورگر وب دسکتاپ یا تلفن همراه و در صورت لزوم وارد حساب کاربری خود شوید.

مرحله دوم

در صفحه اینستاگرام خود حرکت کنید تا زمانی که به یک لیست از کاربران پیشنهاد شده با برچسب “Suggestons for you” برسید.

مرحله سوم

روی تصویر یا نام پروفایل پیشنهادی ضربه بزیند تا وارد صفحه آن ها شوید و ببینید که آیا ارزش دنبال کردن دارند یا نه. یا تصویر نمایه کاربری پیشنهاد شده برای رفتن به نمایه خود و تعیین اینکه آیا آنها ارزش زیر را انتخاب کنید. اگر تصمیم بگیرید که نمی خواهید آنها را دنبال کنید، فلش برگشت را در سمت چپ بالای برنامه (یا دکمه برگشت در مرورگر خود) انتخاب کنید تا به عقب برگردید.

مرحله چهارم

علامت ضربدر X را در گوشه بالا سمت راست هر جعبه پیشنهاد شده انتخاب کنید. صفحه پیشنهاد شده بلافاصله ناپدید خواهد شد.

آموزش پاک کردن و حذف پیشنهاد فالو اینستاگرامتوجه: Instagram بعد از زدن علامت ضربدر تأییدی نمی خواهد که صفحه را حذف کند یا نه. بنابراین مطمئن شوید بعد صفحه مورد نظر را حذف کنید زیرا برگشت به عقبی وجود ندارد.

مرحله پنجم

برای سرعت بخشیدن به فرایند حذف چندین کاربر پیشنهاد شده برای فالو، مشاهده همه (See All) در بالای فهرست کاربران پیشنهادی را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه شما به یک تب یا صفحه جدید با یک لیست عمودی با برچسب همه پیشنهادات (All Suggestions) می برد.

مرحله ششم

اگر شما در حال مشاهده همه پیشنهادات از برنامه اینستاگرام هستید، می توانید علامت X را در سمت راست هر کاربر پیشنهاد شده بزنید تا آن را حذف کنید. داشتن لیست آنها در لیست کوچکتر عمودی باعث می شود سریعتر و آسان تر چندین کاربر پیشنهاد شده را حذف کنید.

آموزش حذف پیشنهاد فالو در اینستاگرام

توجه: باز هم دقت کنید که Instagram از شما نمی خواهد که تأیید کنید که می خواهید کاربر پیشنهاد شده را پس از انتخاب X از تب همه پیشنهادها (All Suggestions) حذف کنید. قبل از اینکه X را بزنید مطمئن شوید.

متاسفانه، در هنگام مشاهده در Instagram.com، دکمه X در کنار هر کاربر پیشنهادی در لیست همه پیشنهادات وجود ندارد. بنابراین اگر میخواهید کاربران پیشنهادی را از این برگه حذف کنید، باید آن را از داخل برنامه انجام دهید.

مرحله هفتم

اگر در پایان حذف تمامی کاربران پیشنهادی در لیست همه پیشنهادات از داخل برنامه اینستاگرام، می توانید تب را برای دیدن لیستی از پیشنهادات جدید به روز کنید. Instagram به شما پیشنهاد می کند که کاربران جدیدی را دنبال کنید.

عدم نمایش صفحه شما در پیشنهادات دیگر کاربران

اگر نمیخواهید پروفایل شخصی خود را در قسمت پیشنهادات برای شما (Suggestions for You) سایر کاربران نشان دهد، برای جلوگیری از کشف و دنبال کردن افراد خاص، می توانید آن ها را انتخاب کنید و از حسابتان حذف کنید.

توجه: برای حذف صفحه خود از قسمت پیشنهادات برای شما سایر کاربران فقط می توانید از طریق اینستاگرام دسکتاپ یا بروزر وب موبایل استفاده کنید و شما نمیتوانید از برنامه اینستاگرام استفاده کنید.

مراحل حذف نمایش صفحه شما در پیشنهادات دیگر کاربران

مرحله اول

به مرورگر Instagram.com بروید و در صورت لزوم به حساب کاربری خود وارد شوید.

مرحله دوم

با انتخاب نماد نمایه (profile icon) در گوشه بالا سمت چپ در وب دسکتاپ یا در منوی پایین در وب تلفن همراه.

مرحله سوم

به نمایه خود بروید ویرایش پروفایل (Edit Profile) را انتخاب کنید.

مرحله چهارم

به پایین صفحه بروید تا زمانی که پیشنهادات حساب های مشابه (Similar Account Suggestions) را مشاهده کنید و علامت آن کادر را بردارید.

چگونه پیشنهاد فالو در اینستاگرام را حذف کنیم

با انجام این کار به اینستاگرام می گویید که صفحه اینستاگرام شما را در صفحات پیشنهادی دیگران نمایش ندهد.

دکمه  آبی ارسال (Submit) را برای تغییر تنظیمات پروفایل خود ذخیره کنید.

آموزش حذف کاربران و صفحات پیشنهاد شده توسط اینستاگرام در صفحه اینستاگرام شما و همچنین حذف صفحه شما در نمایش پیشنهادات دیگر کاربران برای شما مفید واقع شده باشد.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید