نحوه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید و آیفون

چگونه عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود کنیم

اینستاگرام به کاربران خود اجازه نمی‌دهد تا نسخه‌ی بزرگ عکس پروفایل را ببینند؛ تنها یک عکس پروفایل کوچک در گوشه‌ی سمت چپ پروفایل کاربران به نمایش در می‌آید. کاربران زیادی به دنبال یافتن روشی عملی برای بزرگ کردن عکس پروفایل اینستاگرام یا حتی دانلود نسخه‌ی اصلی هستند. تمایل کاربران به این موضوع می‌تواند تنها به دلیل کنجکاوی باشد یا دلایل دیگری داشته باشند. اگر شما نیز جز این افراد هستید، این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

بر روی یک دستگاه موبایل، وقتی بر عکس پروفایل خود ضربه بزنید و آن را نگه دارید، می‌توانید عکس پروفایل خود را تغییر داده و یا حذف کنید، اما هیچ گزینه‌ای برای دانلود آن وجود ندارد. از طرف دیگر، بر روی کامپیوتر شخصی بعد از راست کلیک بر روی عکس پروفایل می‌توانید نسخه‌ی کوچک آن را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید. اما این آن چیزی نیست که به دنبالش هستید. شما می خواهید بدانید چگونه عکس پروفایل اینستاگرام دیگران را بزرگ ببینیم و یا چگونه عکس پروفایل اینستاگرام دیگران را دانلود کنیم.

با ما همراه باشید تا نحوه دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید و آیفون را به شما آموزش دهیم.

روش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

با استفاده از برخی از ابزارها می‌توانید عکس‌های پروفایل اینستاگرام را دانلود کنید و یا آن‌ها را با اندازه‌ی اصلی مشاهده کنید. با این وجود، اگر ابزار دانلود عکس پروفایل اینستاگرام را جستجو کنید، ابزارهای دانلود پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام برای شما به نمایش در می‌آیند. اینگونه به نظر می‌رسد که ابزارهای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام کار نمی‌کنند. ما برخی از آن‌ها را تست کردیم و نتایج بدست آمده را برای شما در ادامه ارائه می‌دهیم.

Instadp tool

Instadp یکی از بهترین ابزارهای دانلود و نمایش عکس‌های پروفایل اینستاگرام با اندازه‌ی کامل است. با این وجود، وقتی برخی از نام‌های کاربری را امتحان می‌کنید، این ابزار نمی‌تواند اطلاعات مربوط به نام کاربری و پروفایل را به خوبی جستجو کند.

من از فهرست پیشنهادی آن‌ها استفاده کردم و ابزار به خوبی کار می‌کرد. با این وجود، کیفیت عکس به خوبی کیفیت عکس اصلی نیست. البته این کاهش کیفیت منطقی است زیرا وقتی کاربران عکس را در پروفایل خود آپلود می‌کنند، اندازه‌ی آن تغییر می‌کند. بنابراین، در هنگام دانلود آن عکس کیفیتش نیز کمتر از کیفیت اولیه خواهد بود.

با باز کردن مرورگر خود بر روی دستگاه‌های اندروید یا آیفون و با انجام مراحل زیر، عکس پروفایل اینستاگرام را ببینید و دانلود کنید:

دانلودعکس پروفایل اینستاگرام با استفاده از ابزار Instadp

برای این که عکس‌های پروفایل اینستاگرام را با اندازه‌ی اصلی ببینید و یا آن‌ها را دانلود کنید، مراحل زیر را انجام دهید:

 1. به وبسایت com بروید.
 2. نام کاربری (username) عکس پروفایل مورد نظر خود را وارد کنید (با این کار، شما عکس را با کیفیت و اندازه‌ی اصلی مشاهده خواهید کرد).
 3. بر روی دانلود کلیک کنید و عکس را بر روی دستگاه اندروید یا آیفون خود ذخیره کنید.

توجه: شما می‌توانید با استفاده از این ابزار استوری و هایلایت‌های اینستاگرام را نیز دانلود کنید.

IZUUM tool

این ابزار که به تازگی توسعه داده شده است، مشابه با ابزار قبلی یعنی instaadp کار می‌کند. برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با استفاده از این ابزار، مراحل زیر را انجام دهید:

 1. به وبسایت com بروید.
 2. نام کاربری (username) عکس پروفایل مورد نظر خود را وارد کنید (با این کار، شما عکس را با کیفیت و اندازه‌ی اصلی مشاهده خواهید کرد).
 3. بر روی عکس راست کلیکی کنید و آن را بر روی گوشی موبایل یا کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندروید

اگر در جستجوی اپلیکیشنی در پلی استور هستید تا بتوانید با کمک آن عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود کنید، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 2. کاربری را پیدا کنید که می‌خواهید عکس پروفایل او را دانلود کنید.
 3. نام کاربری او را کپی کنید و یا آن را بر روی کاغذی یادداشت نمایید.
 4. به پلی استور بروید و یک اپلیکیشن رایگان دانلود عکس پروفایل مانند InstaProfile را دانلود کنید.
 5. در صورت نیاز، نام کاربری که از قبل ذخیره کرده‌اید را وارد کنید.
 6. بر روی گزینه‌ِ دانلود کلیک کنید.
 7. و تمام!

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در آیفون

برای کاربران آیفون، ابزارهای رایگانی در اپ استور (App Store) به منظور دانلود عکس‌های پروفایل اینستاگرام وجود دارند. برای انجام این کار، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 2. کاربری را پیدا کنید که می‌خواهید عکس پروفایل او را دانلود کنید.
 3. نام کاربری او را کپی کنید و یا آن را بر روی کاغذی یادداشت نمایید.
 4. به اپ استور بروید و یک اپلیکیشن رایگان دانلود عکس پروفایل مانند IGProfile را دانلود کنید.
 5. اپلیکیشن را باز کنید.
 6. نام کاربری ذخیره شده را وارد کنید و کار تمام است!

کلام آخر

اینستاگرام محدودیتی را برای مشاهده و دانلود عکس پروفایل با اندازه و کیفیت کامل و اصلی ایجاد کرده است. روش‌های متعددی برای دور زدن این محدودیت وجود دارد؛ چه در اندروید و چه در آیفون. دو ابزار Instaadp و IZUUM را می‌توانید هم بر روی اندروید و هم بر روی آیفون بکار گیرید. برخی از ابزارهای مانند InstaProfile و IGProfile نیز به ترتیب بر روی گوشی‌های اندروید و iOS قابل استفاده هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.