چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را فعال کنیم؟

یکی از ویژگی های جدیدی که به اینستاگرام اضافه شده است، پیش نمایش استوری است. به این معنی که بدون باز کردن استوری افراد آن را در بخش پیش نمایش استوری می توان مشاهده کرد. اما گاهی بخش پیش نمایش استوری در دسترس نیست و هر چه صفحه را اسکرول می کنیم آن را نمی بینیم علت چیست و چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را فعال کنیم؟ در ادامه تعریفی از پیش نمایش استوری اینستاگرام خواهیم داشت و نحوه فعال کردن پیش نمایش استوری در اینستاگرام را توضیح خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

نحوه فعال کردن پیش نمایش استوری اینستاگرام

همه نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی سعی در آسان تر کردن کار کاربر دارند و میخواهند کاربر تجربیات جدید را با شبکه اجتماعی آن ها تجربه کند. به همین دلیل رقابت بسیار بزرگی بین شبکه های اجتماعی است.

اینستاگرام در آخرین نسخه بروز رسانی شده خود از قابلیت و ویژگی جدید خود رونمایی کرد که کاربران می توانند پیش نمایش استوری خود را در اینستاگرام مشاهده کنند و همین موضوع کاربران را به ذوق آورده است. اما در صورت عدم پیش نمایش استوری اینستاگرام چگونه آن را دوباره فعال کنیم و چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را ببینیم؟

ایده های جالب برای استوری اینستاگرام (۱۰ ایده و راهکار خلاقانه)

پیش نمایش استوری در اینستاگرام چیست؟
پیش نمایش استوری در اینستاگرام چیست؟

اگر نمی دانید که چگونه پیش نمایش استوری را در اینستاگرام فعال کنید بهتر است که این مطلب را تا آخر مطالعه کنید چرا که قصد داریم نحوه فعال کردن پیش نمایش استوری اینستاگرام را به صورت کامل توضیح دهیم و به سوال ” چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را فعال کنیم؟ “ پاسخ دهیم.

همانطور که میدانید زمانی که برنامه اینستاگرام را باز می کنید در قسمت (هوم، خانه) در بالای صفحه عکس پروفایل تمام کسانی که استوری گذاشته اند را نشان میدهد و به دور عکس پروفایل آن ها نوار قرمز رنگی وجود دارد که نشان میدهد شما کاربر استوری جدید گذاشته است.

برای دیدن استوری باید همه استوری ها را ببینید، شاید دوست نداشته باشید استوری های همه را ببینید و تنها میخواهید استوری برخی از افراد را مشاهده کنید. البته که این موضوع می تواند کمی زمان بر باشد که تک تک استوری ها را مشاهده کنید و استوری افرادی که نمی خواهید ببینید را رد کنید.

اینستاگرام یک قابلیت جدید به کاربران خود داده است که افراد می توانند پیش نمایشی از استوری ها را مشاهده کنند و دیگر کل استوری ها را نگاه نکنند.  قابل ذکر است که، پیش نمایش استوری تنها محتویات استوری را نشان میدهد بدون اینکه استوری را باز کنید.

چگونه نام اکانت اینستاگرام را عوض کنیم؟

برای فعال کردن پیش نمایش استوری در اینستاگرام چه کنیم؟

نحوه فعال کردن پیش نمایش استوری در اینستاگرام
نحوه فعال کردن پیش نمایش استوری در اینستاگرام

قطعا برای یک بار هم که شده همه کاربران اینستاگرام این قابلیت جدید اینستاگرام را که میتوان پیش نمایش استوری را دید مشاهده کرده اند. اگر دیگر پیش نمایش برایتان به نمایش گذاشته نمیشود و نمی دانید که باید چه کنید و چگونه پیش نمایش استوری اینستاگرام را فعال کنید؟ باید گفت که الگوریتم اینستاگرام هنوز در مورد این قضیه توضیحی ارائه نکرده است. تنها راهی که برای دیدن پیش نمایش استوری اینستاگرام به ذهن می رسد این است که:

می توانید بین دیدن استوری ها کمی وقفه بیاندازید تا شاید دوباره پیش نمایش استوری ها برایتان نمایان شود.

اگر این روش نیز جواب نداد راه دیگری برای دیدن استوری دیگران بدون باز کردن آن ها وجود دارد برای مشاهده روی لینک زیر کلیک کنید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.