چگونه دوست دختر پیدا کنیم؛ با پیمودن این ۱۸ گام مهم

سوال مهمی که بسیاری از مردان را در طول تاریخ گیج و سردرگم کرده است این است که چگونه دوست دختر پیدا کنیم و برای دوست دختر داشتن چه راه هایی را می توانند امتحان کنند. جواب این سوال از یک مرد با مرد دیگر فرق می کند. ممکن است عده ای از پسران دختری را در ذهنشان داشته باشند و می خواهند بدانند که به چه صورت به آن دختر دست یابند.

یا ممکن است عده دیگری از پسران به دنبال این باشند که به چه صورت می توانند دوست دختر پیدا کنند. یکسری دیگر ممکن است به دنبال این باشند که به چه صورت می توانند با یک دختر ارتباط برقرار کنند تا ببینند در آینده با او به نتیجه می رسند یا نه و به دنبال راهی هستند تا به یک دختر نزدیک شوند.

دست یافتن به یک دختر برای خیلی از پسرها کار سختی است، اما به آن سختی که تصور می کنند هم نیست. اگر مراحل و توصیه های زیر را عمل کنید، دیگر نیاز نیست که نگران این موضوع باشید.

توصیه هایی برای پیدا کردن دوست دختر

چرا چگونگی پیدا کردن دوست دختر موضوع مهمی است؟ بعضی از پسرها می دانند که چگونه می توانند برای خودشان دوست دختر انتخاب کنند بنابراین اگر می دانید چگونه می توانید برای خودتان دوست دختر پیدا کنید پس دیگر نگران موضوعات دیگر مانند اینکه برای دختر مورد علاقه تان چه کارهایی باید انجام دهید نباشید. بسیاری از رابطه های خوب به خاطر استرس پسرها و تصمیمات اشتباه خراب می شوند و از بین می روند.

اگر دختری باشد که شما واقعا او را دوست دارید، و به هیچ عنوان نمی خواهید که شانستان را از دست بدهید و درواقع گند بزنید برای مطمئن شدن از اینکه همه چیز درست پیش می رود باید این راهنمایی ها را رها کنید.

این راهنمایی ها برای پسرانی که نمی دانند چگونه می توانند به یک دختر نزدیک شوند و چگونه رابطه شان را پیش ببرند مفید و کارساز است.

دلیل شما هر چیزی که می خواهد باشد، اطلاعات بیشتر همیشه خوب است. وقتی شما اطلاعات کافی داشته باشید باعث می شود که استرس نداشته باشید، قلبتان نکشند و زمانتان را هدر ندهید و همچنین شانس دست یابی به دختر رویایی تان را افزایش می دهد.

توصیه هایی برای پیدا کردن دوست دخترروش پیدا کردن دوست دختر چگونه است و برای اینکه دوست دختر داشته باشیم باید چگونه عمل کنیم؟

بنشینید، کمربندتان را ببندید و آماده باشید. یک لیست بلند و بالا جامع برای پیدا کردن دوست دختر به شما ارائه می دهیم. یعنی اگر کل این متن را بخوانید هر چیزی که برای پیدا کردن و دست یافتن به دختر نیاز دارید را می توانید بفهمید. با این لیست می توانید از تنهاترین روزهای زندگی تان خلاص شوید و وارد یک رابطه خوب شوید.

درحالی که مراحل زیادی در اینجا وجود دارد، هیچ کدام از آن ها فراتر از توانایی های شما نیست و اجرای هیچ کدام از آن ها آن چنان سخت نیست. در واقع، با گفتن یکسری چیزهای هوشمندانه و یکسری توصیه ها فهم آن ها را آسان تر کرده ایم.

پس فقط دنبال کنید و کارهایی که باید انجام دهید را یادداشت برداری کنید، گام به گام مراحل دست یافتن به دوست دختر را بخوانید چه این دختر آن فردی باشد که برای چند سال آرزویش را دارید یا اینکه فردی باشد که تازه ملاقات کرده اید.

1. تصمیم بگیرید: دوست دختر می خواهید یا به آن نیاز دارید

اولین کاری که باید انجام دهید، مهم نیست که چیز دیگری در ذهن دارید، مهم این است که از مسئولیت این مرحله برآیید. در ادامه چند مرحله برای پیدا کردن دوست دختر گفته شده که می تواند به شما کمک کند تا گام به گام به دختر مورد علاقه تان و یا هر دختر دیگری که به قصد شناخت می خواهید با او در ارتباط باشید نزدیک شوید.

ابتدا بنشینید و در آینه به چشم های خودتان نگاه کنید و بگویید: من به دوست دختر نیاز دارم. میل و انگیزه خود را بیان کنید و از این موضوع برای تشویق خودتان استفاده کنید تا به سوی هدفتان قدم بردارید. برای انجام این کار باید تمایل داشته باشید که هر مرحله را بدون هیچ کم و کسری انجام دهید. دلسرد نشوید. به نتیجه موردنظرتان می رسید. اما باید بخواهید.
چگونه دوست دختر پیدا کنیم؟

2. روش پیدا کردن دوست دختر: تصمیم بگیرید که دختر مناسب شما چه ویژگی هایی دارد.

نمی توانید به این سوال با دقت و با جزئیات پاسخ دهید. هیچ وقت نمی توانید پیش بینی کنید که چه دختری مناسب شما است. اما وقتی بدانید که از دوست دختر خود چه می خواهید و چه چیزی نمی خواهید بهتر می توانید به خودتان کمک کنید.

برای خودتان استاندارد تعیین کنید

داشتن یکسری استاندارد برای خودتان به شما کمک می کند که وارد رابطه ی اشتباهی نشوید یا بیش از حد ناامید نشوید. بنابراین برای خودتان مشخص کنید که از دختر مورد علاقه خود چه چیزهایی را می خواهید؟ یک دختری شبیه خودتان می خواهید یا فردی که شما را از منطقه امنتان خارج می کند؟

مجبور نیستید که فقط دنبال چنین فردی باشید، اما با جواب به این سوال «دوست دارم دوست دخترم چگونه باشد؟» و «چرا دوست دختر می خواهم؟» پاسخ به این سوال به اندازه این سوال «چطور دوست دختر پیدا کنم؟» مهم است.

3. چگونه دوست دختر پیدا کنم: درک دخترها

مشکل اصلی که همه ما می دانیم و باید در آن غرق شویم این است: فهمیدن زن ها.

هیچ وقت به این سوال نمی توانید به صورت کامل پاسخ دهید، اما برای اینکه بتوانید دوست دختر پیدا کنید باید جواب چند تا سوال را بدانید. آن قدر ها هم سخت نیست. زن ها هم مثل مردها هستند و به دنبال احترام هستند. دوست دارند که جذاب باشند اما این همه چیزی نیست که که یک فرد باید به آن توجه کند. دوست دارند که کسی به حرفهایشان گوش دهد و تشویق شوند. به تمامی نیازهای احساسی تان فکر کنید و ببینید که چگونه می توانید توجهی که یک دختر می خواهد را به او بدهید.

4. شیوه پیدا کردن دوست دختر: بدانید که زنان از مردان چه می خواهند.

زمانی که بفهمید زنان در مورد مردان چگونه فکر می کنند و بدانید که زنان از مردان چه می خواهند می توانید بهتر عمل کنید. اگر خانم ها دوست دارند که مورد توجه واقع شوند اما طوری نباشد که شخصیتشان زیر سوال برود و آن ها دوست دارند که کسی باشد تا به حرف هایشان گوش دهد و همچنین مورد احترام قرار بگیرند، آن ها مردی را می خواهند که این احساسات را به آن ها بدهند.

اینکه فقط بلد باشید تا از یک زن تعریف کنید، کافی نیست، یاد بگیرید که سوالاتی را بپرسید که بتوانید آن ها را درگیر کنید. کمی شوخی و دلبری چاشنی کارتان کنید و با این کار به خوبی از عهده این مرحله بر می آیید.

در مراحلی که در ادامه گفته خواهد شد، تمامی این نکات را پوشش می دهیم.

5. چگونه دوست دختر داشته باشیم: روش ملاقات با یک خانم

تا اینجای کار مرحله مقدماتی را گذراندید، زمان این است که بدانید چگونه می توانید با یک خانم ملاقات کنید و در اینجا مشخص می شود که چه چیزهایی را واقعا یاد گرفته اید. این مرحله واقعا مرحله راحتی است، به احتمال زیاد می دانید که کجا می توانید با یک خانم ملاقات کنید زیرا که می دانید خانم ها در کجا پیدایشان می شود (هر جا).

شما به راحتی می توانید در کلاس درس یا سر کار یا کلاب، جشن دوستان صمیمی تان و … با خانمی ملاقات کنید. کاری که شما باید بکنید این است که مکانی را برای قرار ملاقات تعیین کنید که در آن احساس راحتی دارید و می توانید بهترین خود را به نمایش بگذارید.

6. چطور دوست دختر پیدا کنیم: روش نزدیک شدن به یک دختر چگونه باشد؟

بعد از اینکه مراحل قبلی را طی کردید نوبت به این می رسد که به دختر مورد نظرتان نزدیک شوید. این موضوع برای پسرهایی که از نزدیک شدن می ترسند و احساس اضطراب دارند می تواند به شکل یک ترفند درآید. اما این مرحله بخش مهمی از روش پیدا کردن دوست دختر به شمار می آید، پس باید روی آن کار کنید.

دختر مورد نظر را زیر نظر بگیرید و ببینید چه کار می کند؟ با دوستانش هست؟ مشغول و سرحال است یا خسته است؟ زمانی که خودش تنها بود یا وسط صحبت با کسی نبود از زمانتان استفاده کنید و اگر بیش از حد مضطرب هستید تصمیم بگیرید که به تنهایی به او نزدیک شوید یا دوستتان را هم با خودتان ببرید.

در نهایت، تا جایی که می توانید آرام باشید. سعی کنید که اعتماد به نفس داشته باشید. با این کار می توانید جلوی تمامی اتفاقات مضخرف را بگیرید.

7. روش پیدا کردن دوست دختر: روش صحبت کردن با دخترها

حالا وارد مرحله اصلی پیدا کردن دوست دختر می رسیم یعنی صحبت کردن با دخترها. با دخترها صحبت کنید. این مرحله برای بعضی از پسرها به عنوان یک مانع بزرگ به حساب می آید و باعث آشفتگی آن ها می شود.

با این حال، اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید با دخترها صحبت کنید، تمام کاری که باید انجام دهید این است که برای شروع صحبت با دخترها موضوعی پیدا کنید. راحته نه؟ واقعا راحته. فقط این راهنمایی ها را انجام دهید تا موضوعی برای ادامه دادن صحبت داشته باشید.

مرحله 8: روش پیدا کردن دوست دختر: روش گرفتن شماره تلفن از دختر مورد نظر

چطور دوست دختر پیدا کنیم؟اگر همه چیز به خوبی پیش رفت و احساس کردید که او هم دوست دارد با شما صحبت کند، اینجاست که باید یکسری کارها انجام دهید: شماره اش را بگیرید. برای گرفتن شماره تلفن از دختر مورد نظرتان استراتژی های زیادی وجود دارد – مانند گفتن جک برای اینکه خودش شماره اش را به شما بدهد – اما بهترین روش این است که مستقیم از او درخواست کنید.

نترسید و فقط درخواست کنید. اگر صحبت بینتان خوب پیش رفت، از اینکه شماره اش را به شما بدهد خوشحال می شود. اگر هم خوب پیش نرفت، شانه ای بالا بیندازید و ادامه دهید.

9. چطور دوست دختر داشته باشیم: روش پیام دادن به دختر

تا اینجای کار سر صحبت با دختر مورد نظرتان را باز کرده اید و شماره تلفن او را گرفته اید. برای رسیدن به یک دختر یک راه دیگر باقی مانده است. باید یاد بگیرید که چگونه می توانید به یک دختر پیام بدهید.
چیز خوبی که در مورد پیام دادن وجود دارد این است که شما بیشترین ابزارها برای این کار را دارید که از 7 مرحله قبل یاد گرفته اید. فقط آن ها را باید به کار ببرید و برای پیام دادن یکسری چیزها به آن اضافه کنید.

10. شیوه داشتن دوست دختر: چگونه بفهمیم دختر مورد نظر ما را دوست دارد؟

در این مرحله، دو موضوع مانده است که باید در موردش با دختر مورد نظرتان صحبت کنید، احتمال دارد که بخواهید بدانید که آیا دختری شما را دوست دارد یا خیر.

نشانه هایی که نشان می دهد دختری شما را دوست دارد یا نه:

 • اول اینکه، اگر پیش قدم شود، اگر به شما پیام بدهد یا اگر از شما بخواهد که با او ملاقات داشته باشید، احتمالا به شما علاقه مند شده است.
 • یا ممکن دوست داشتنش را با خندیدن به جک های مسخره شما نشان دهد
 • ممکن است کنار شما دستپاچه شود.
 • وقتی او را دیدید به زبان بدنش نگاه کنید. آیا به شما تکیه می دهد؟ آیا به چشم های شما نگاه می کند؟ این ها نشانه های خوبی است.
 • مهمتر از همه اینکه، اگر بدون نشان دادن علامت های صمیمیت دوست داشت که با شما صحبت کند مشخص می شود که شما را دوست دارد.

11. روش بیرون آمدن از دایره دوستی

دوست دختر داشتن: دختری که شما را دوست نداردممکن است دختری که شما به او علاقه دارید شمارا به عنوان یک دوست اجتماعی ببیند و تمایلی به برقراری رابطه بیشتر با شما نداشته باشد. روش هایی وجود دارند که به شما نشان می دهند به چه صورت می توانید از دایره دوستی بیرون آیید، ولی باید تصمیم بگیرد که آیا واقعا می خواهید این راه حل ها را دنبال کنید یا نه چون ممکن است با انجام این کارها رابطه ی دوستانه شما هم خراب شود.

 • یک راه این است که مستقیم این موضوع را مطرح کنید.
 • به دختر مورد نظر ابراز علاقه کند و به او بگویید که دوستش دارید. از او تعریف های عاشقانه ای بکنید. به او بگویید که دوست دارید به او نزدیک تر شوید.

در این مرحله، ممکن است با مهربانی به شما جواب دهد یا ممکن است شما را پس بزند و نادیده بگیرد. بر روی این موضوع هیچ کنترلی ندارید اما حداقل مطمئن می شوید و تکلیفتان روشن می شود.

12. چگونه دوست دختر پیدا کنیم: چه کار کنید که یک دختر شما را دوست داشته باشد

این موضوع در مورد همه پسرها صادق نیست، بعضی از پسرها دختری را دوست دارند که آن دختر پسر را دوست ندارد و در حوزه دوستی گیر کرده اند. و بسیاری از آن ها فقط نیاز دارند که رابطه شان را نزدیک تر کنند.

چه کار کنید که دختری که در حال حاضر شما را دوست ندارد، از شما خوشش بیاید؟

 • از بهتر لباس پوشیدن شروع کنید تا نگاه های دیگران را به خود جلب کنید.
 • سپس روش صحبت کردنتان را تغییر دهید. بیشتر خوش و بش کنید، بیشتر تعریف کنید، طوری تعریف کنید که هم از نظری فیزیکی باشد و هم از نظر احساسی.
 • برای صمیمیت بیشتر تماس چشمی هم برقرار کنید.

همه ی این ها را در کنار یکدیگر انجام دهید و در نهایت او می فهمد که شما به او علاقه مندید و از همه مهمتر متوجه می شود که خود او هم به شما علاقه مند شده است.

13. شیوه داشتن دوست دختر: چگونه بر روی یک دختر تاثیر بگذارید

چگونه دوست دختر پیدا کنیم؟ جذب کردن دختر هاچطور می توانید رویش تاثیر بگذارید؟

برای جلب توجه او تلاش کنید. لباس بهتری بپوشید، با ادب تر باشید و اعتماد او را جلب کنید. سعی کنید با توجه به خصوصیات شخصی اش بر روی او تاثیر بگذارید. اگر قهوه ی خاصی را دوست دارد، دفعه ی بعدی که او را می بینید برایش از آن قهوه بیاورید.

به او نشان دهید که به حرف هایش گوش می دهید و بر اساس آن چیزی که می شنوید عمل کنید و مطمئنا او تحت تاثیر شما قرار می گیرد.

14. روش درخواست از یک دختر برای بیرون رفتن

مشکلات زیادی را تحمل کردید ولی بالاخره او از شما خوشش آمد. حالا، زمان آن رسیده که از او بخواهید تا با شما بیرون بیاید. می توانید از روش های بامزه ای از او بخواهید که با شما همراه شود یا می توانید به صورت مستقیم از او درخواست کنید تا با شما بیرون بیاید.

می توانید برایش یک شی بامزه بخرید (یک خرس عروسکی، شکلات، لیوان قهوه ای که در بالا اشاره شد) و یک یادداشت به آن بچسبانید که در آن از او درخواست بیرون رفتن کنید.

15. شیوه داشتن دوست دختر: کاری کنید که اولین قرار آخرین قرارتان نشود

این مرحله واقعا به خود دختر بستگی دارد. بهترین روش برای اینکه قرار ملاقات با دوام باشد این است که مطابق با علایق دختر رفتار کنید. اگر طرفدار ورزش است او را به بهترین بازی توپی ببرید. یا اگر طرفدار عشق های کلاسیک هست کنار ساحل قدم بزنید. اگر طرفدار ورزش هست می توانید دوچرخه سواری در کوه را امتحان کنید.

فقط براساس علایق او رفتار کنید و فضایی دو نفره را برای خودتان ایجاد کنید که بتوانید با هم گپ بزنید و به هم نزدیک تر شوید.

16. چگونه یک دوست دختر پیدا کنیم: چگونه از یک دختر بخواهید که دوست دختر شما شود.

اگر همه چیز را درست انجام داده باشید، احتمالا آماده اید که از دختر مورد نظر خود بخواهید که دوست دختر شما شود. در اینجا، شما 15 مرحله را پشت سر گذاشته اید و نوبت به قسمت اصلی ماجرا می رسد. سعی کنید در این مورد واقعا روراست و صادق باشید.

در یک قرار ملاقاتی که به عنوان بهترین قرار ملاقات به حساب می آید برای او یک هدیه بخرید و مستقیم و با اعتماد به نفس از او درخواست کنید که دوست دختر شما بشود.

17. چگونه به یک دختر بگویید که عاشقش هستید.

چگونه دوست دختر داشته باشیم: درخواست مستقیم از دخترهازمانی که همه چیز به خوبی پیش رفته باشد این مرحله واقعا راحت و ساده است، به این خاطر که همین الان جواب را می دانید. گفتن عاشقت هستم کمی سخت تر است. گفتن این که عاشق دختر مورد نظرتان هستید آنقدری سخت است که ممکن است برای چندین ماه خواب را از چشمان پسر بدزدد. خودتان را از این منجلاب نجات دهید.

دلیل دوست داشتنتان را بگویید قبل از اینکه کلمه ای بگویید. از طریق خریدن هدیه و گفتن کلماتی که این دوست داشتن را نشان دهند به او بفهمانید که دوستش دارید و در جایی که فقط شما دو نفر هستید به او بگویید که واقعا عاشقش هستید.

18. چگونه دوست دختر داشته باشیم: از کجا بفهمیم که چه اتفاقاتی قرار است بیفتد

در این مرحله دیگر لازم نیست نگران باشد، باید از زمان استفاده کنید تا دختر را مال خودتان کنید. از کجا بفهمیم که این رابطه به کجا می رود؟ آیا این رابطه فقط به همین جا ختم می شود یا به سمت چیزی دائمی تر پیش می رود؟

در حال حاضر نیازی نیست به این سوالات جواب دهید، اما جواب دادن آن ها به صورت صادقانه باعث می شود که شما را برای آینده آماده کند، همیشه بهترین تصمیم را برای خودتان بگیرید.

راهنمایی های طلایی برای داشتن دوست دختر

ممکن است داشتن دوست دختر یک فرآیند رک و راست و آسان باشد، اما نکاتی وجود دارد که باید آن ها را به درستی انجام دهید. راهنمایی های زیر به شما کمک می کند در پیدا کردن دوست دختر موفق تر عمل کنید:

 • از راهنمایی های اولین ملاقات سایر مردان استفاده کنید که بتوانید برای اولین ملاقات تاثیر خوبی بگذارید.
 • در مورد افکار زنان اطلاعاتی را پیدا کنید.
 • با فرستادن پیام های عاشقانه برای دوست دخترتان، او را شاد کنید.

نتیجه گیری

در نگاه اول به نظر می رسد که کار سخت و طاقت فرسایی پیش رو دارید و کارهای زیادی باید انجام دهید اما زمانی که مراحل بالا را دنبال می کنید می توانید تمامی سوالاتی که برایتان به وجود می آید را حل کنید. واقعیت این است که وقتی دختری را می خواهید باید از یکسری اصول ساده پیروی کنید که در بالا به آن ها پرداختیم.

چیز بیشتری از موارد گفته شده در این مقاله وجود ندارد. با خواندن همین مقاله، به تمامی مواردی که برای پیدا کردن دوست دختر نیاز دارید می توانید دست یابید. زمانی که بر روی تمامی این 18 مرحله مسلط شدید، دیگر نیازی نیست که استرس داشته باشید و نگران باشید و مطمئن باشید که می توانید از تمامی مهارتتان برای داشتن دوست دختر استفاده کنید.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.