چگونه بفهمیم شماره تلفن همراه به نام کیست؟

از کجا بفهمیم شماره تلفن همراه به نام کیست؟

در این مطلب درباره اینکه چطور بفهمیم مالک شماره تلفن ها چه کسی است توضیح داده شده است.

چگونه بفهمیم شماره تلفن همراه به نام کیست؟ سوال دو دسته از افراد می باشد، کسانیکه مزاحم تلفنی دارند و کنجکاوند که بدانند این شماره به چه کسی تعلق دارد! و کسانیکه سیمکارتی را مدت هاست که استفاده می کنند اما به دلایلی نمیدانند و یا فراموش کردند که این سیمکارت به نام کیست؟ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا پاسخ هر دو دسته از افراد را دریافت کنید.

چگونه بفهمیم شماره تلفن همراه به نام کیست؟

اگر شما جز دسته اول می باشید و مزاحم تلفنی دارید باید بدانید که اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل اطلاعات فردی شماره تلفن را به راحتی در اختیار قرار نمی دهند و برای مشاهده این اطلاعات باید حکم قاضی داشته باشید.

چنانچه جز دسته دوم هستید و می خواهید بدانید سیمکارتی که در دست دارید به نام کیست؟ باید بدانید که شما فقط می توانید مطمئن شوید که سیمکارت به نام شما هست یا خیر!

هر اپراتور فعالی در ایران اپلیکیشن مخصوص به خود را دارد و از طریق آن یکسری خدمات را به کاربران ارائه می دهد. اگر شما فقط می خواهید بدانید که چه شماره هایی به اسم خودتان دارید، باید با همان شماره ای که به نام خودتان است وارد برنامه شوید و در قسمت سیم کارت های من بروید تا بتوانید شما هر سیم کارت ها را ببینید.

راه دیگری نیز وجود دارد، شما برای استعلام گرفتن شماره تلفن هایی که به اسمتان می باشد کافی است کد ملی خود را به شماره ۳۰۰۰۱۵۰  ارسال کنید. این سامانه شماره تلفن هایی که به اسمتان می باشد را به تفکیک اپراتور به شما می گوید اما شماره تلفن ها را به طور کامل در اختیار شما قرار نمی دهد.

پس بدانید که هر اپلیکیشنی در هر سایتی معرفی شد با موضوع چگونه بفهمیم شماره تلفن همراه به نام کیست؟ و یا به هر سایتی وارد شدید که شماهر تلفن و حتی کد ملی از شما می خواست تا مثلا به شما نشان دهد که مالک سیم کارت مورد نظر شما کیست؟ همه ی این ها صرفا برای جلب مخاطب می باشد و لاغیر و شما برای پیدا کردن مالک شماره تلفن همراه فقط نیاز به حکم قاضی دارید تا ادامه مراحل اداری آن را انجام دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.