چگونه از گروه واتس اپ خارج شویم بدون اینکه کسی بفهمد؟
چگونه از گروه واتس اپ خارج شویم بدون اینکه کسی بفهمد؟

یکی از اپلیکیشن های فضای مجازی اپلیکیشن واتس اپ است که پس از فیلتر شدن تلگرام مورد محبوبت و توجه بیشتر افراد قرار گرفت. حال که همه افراد برای ارتباط گرفتن با عزیزان و دوستانشان از اپلیکیشن واتس اپ استفاده می کنند. البته گاهی پیش می آید که برخی از گروه های واتس اپ برایمان جالب به نظر نمیرسد و قصد خارج شدن از گروه را داریم. خارج شدن و ترک کردن گروه در واتس اپ کار آسانی است اما چگونه از گروه واتس اپ خارج شویم بدون اینکه کسی بفهمد؟ نگران نباشید، چرا که قصد داریم در این پست کامل توضیح دهیم که چگونه از گروه واتس اپ خارج شویم بدون اینکه کسی بفهمد؟

چگونه مخفیانه از گروه واتساپ خارج شویم؟

از آنجایی که در واتس اپ کانال وجود ندارد، گروه ها تعدادشان افزایش پیدا کرده است و در میان آن ها هم حتماً گروه های بی فایده  هستند که بخواهید از آن ها لفت بدهید. اما گاهی شاید به هر دلیلی مثلاً رودربایستی یا اد نشدن دوباره، شما نخواهید که دیگران بفهمند شما از آن گروه خارج شده اید. در ادامه مراحل خروج از گروه واتس اپ بدون اطلاع دیگر اعضا را توضیح خواهیم داد.

چگونه در واتس اپ ریپورت کنیم؟ اگر در واتساپ ریپورت کنیم چه میشود؟

مراحل خروج از گروه واتس اپ بدون اطلاع دیگر اعضا:

1- ابتدا وارد گروه موردنظر خود می شویم.

2- سپس  اسم گروه واتس اپ، که بالای صفحه نوشته شده است را کلیک می کنیم، تا وارد صفحه اطلاعات گروه شویم.

3- در مرحله بعد، در انتهای صفحه بر روی گزینه Exit group یا Leave group می زنیم.

4- حالا یک پنجره باز می شود که سه تا گزینه داره؛ دو تای اول Exit و Cancel هستند. اگر Exit رو بزنید از گروه خارج  می شوید  در حالیکه بقیه اعضای گروه می فهمند و اگر Cancel را انتخاب کنید در واقع از گروه خارج نخواهید شد. ولی بریم سراغ گزینه مد نظر ما یعنی Mute instead. با زدن این گزینه شما از گروه لفت خواهید داد بدون اینکه کسی بفهمد.

خارج شدن از گروه در واتس اپ
خارج شدن از گروه در واتس اپ

نحوه استفاده از ویژگی انتظار تماس در واتساپ

ویژگی های حالت Mute instead در واتس اپ:

با  انجام مراحل بالا، باید بدانید که گروه مدنظر در صفحه گفتگوهاتون یا چت هاتون باقی خواهد ماند؛ البته شما  دیگر  نه می توانید پیامی بفرستید یا بگیرید؛ هر چند پیامهای قبلی حذف نمی شوند.

نحوه خارج شدن از گروه واتس آپ
نحوه خارج شدن از گروه واتس آپ

اگر بخواهید به طور کامل خارج شوید، مراحل یک و دو بالا را دوباره انجام داده، تا وارد صفحه اطلاعات گروه شوید. این بار در انتها به جای Exit group، گزینه Delete group را مشاهده می کنید. با انتخاب آن، از گروه به طور کامل خارج می شوید، سایر اعضا هم مطلع خواهند شد و همه پیامها و رسانه های آن گروه هم پاک خواهند گشت. بدین صورت بسیار ساده میتوانید از گروه های واتس اپ خارج شوید بدون ان که کسی بفهمد.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید