چگونه با مترو به بام تهران برویم؟

مسیر رفتن به بام تهران با مترو

یکی از مکان های تفریحی بسیار زیبا در تهران، بام تهران می باشد. برای رفتن به بام تهران می توانید از مترو استفاده کنید، اما چگونه با مترو به بام تهران برویم؟ در این مقاله مسیر رفتن به بام تهران با مترو را به شما توضیح می دهیم.

یکی از مکان های مرتفع در تهران، بام تهران می باشد که در آن جا همه شهر تهران قابل مشاهده می باشد. بام تهران دارای تفریحات متنوع و هیجانی و رستوران های شیک و جذاب می باشد، به همین دلیل مسافرانی که به تهران سفر می کنند، حتما اوقاتی را در بام تهران سپری می کنند. همچنین افرادی که به پیاده روی و کوهنوردی و اسکی علاقه دارند، به بام تهران و توچال می روند. در این منطقه هوا بسیار تمیز و پاک می باشد و افراد زیادی برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته به بام تهران سفر می کنند. شاید برایتان سوال باشد آیا می توان با مترو به بام تهران رفت؟ چگونه با مترو به بام تهران برویم؟ برای دانستن این مطلب در این پست با ما همراه باشید.

با مترو چگونه به بام تهران برویم؟

بام تهران به حد فاصل انتهای خیابان ولنجک تا ابتدای تله‌ کابین توچال گفته می‌ شود، و یک منطقه جذاب گردشگری می باشد. و به قسمت های شمالی ولنجک تا اول تله کابین توچال گفته شده است. بام تهران بسیار جذاب و دوست داشتنی است و با رفتن به آنجا خاطرات زیبا و به یادماندنی به یادگار می گذارید. هوای بام تهران بسیار پاک و تمیز است، ناگفته نماند تمام قسمت های شمالی تهران که چه به صورت راه های هموار قرار گرفته است و چه به صورت راه های ناهموار، جز بام تهران محسوب نمی شود و گردشگران و طبیعت دوستان باید بدانند که نقطه انتهایی بام تهران درست تا اول مسیر تله کابین توچال یعنی در ارتفاع 1910 متری از سطح دریا تلقی می شود.

دو مسیر برای رفتن به بام تهران وجود دارد، اگر می خواهید با مترو به بام تهران بروید، می توانید یکی از این دو مسیر را انتخاب کنید.

مسیر 1 رفتن به بام تهران با مترو

از طریق خط چهار اتوبوس های BRT و یا تاکسی هایی که از بزرگراه چمران عبور می کنند خودتان را به ایستگاه تابناک (پمپ بنزین ولنجک) برسانید و با استفاده از تاکسی های موجود به بام تهران برسید.

مسیر 2 رفتن به بام تهران با مترو

با استفاده از اتوبوس BRT و یا خط مترو کهریزک – تجریش به میدان تجریش بروید و در میدان تجریش از طریق تاکسی‌ های خط میدان تجریش-بام تهران به مقصد برسید.

رفتن به بام تهران با وسیله شخصی

همچنین برای افرادی که می خواهند با وسیله شخصی به بام تهران بروند، مسیری نیز ارائه شده است.

افرادی که با وسیله نقلیه شخصی می خواهند به بام تهران بروند، باید ابتدا به بزرگراه چمران در جهت شمال رفته و بعد از آن با مشاهده تابلوهای راهنمایی مسیر خود را به سمت خیابان ولنجک تغییر داده و آن را تا انتها بروند تا به ابتدای مسیر سلامتی توچال یا همان بام تهران برسند. 

نقشه بام تهران در گوگل مپ

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.