نحوه هک کردن واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل

در این مطلب در خدمت شما همراهان بخش تکنولوژی سایت مینویسم هستیم با موضوع جذاب “نحوه هک کردن واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل“.
شاید روش های بسیاری برای هک کردن واتساپ وجود دارد اما هک کردن این اپلیکیشن بدون دسترسی به گوشی شخص مقابل کمی پیچیده تر است و کار ساده ای نیست در این مقاله ما چند روش جهت انجام این کار در اختیار شما قرار می دهیم البته روش هایی برای اینکه چگونه متوجه شوید که آیا واتساپ شما هک شده؟ نیز وجود دارد که قبلا به آن اشاره نمودیم.

آموزش هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل

هک کردن واتساپ دیگران می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد ممکن است مادری برای کنترل فرزندش اینکار را انجام دهد از آنجایی که کودکان و نوجوانان از واتساپ برای تبادل پیام، عکس و چندرسانه ای ها استفاده می کنند، این اپلیکیشن تبدیل به یک فضایی برای جذب جنایتکاران شده است.

جنایتکاران، مردم را از طریق ارسال پیام های شرم آور و به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی آن ها از طریق واتساپ فریب می دهند. و اگر کودکانتان یا کارکنانتان به گوشی های هوشمند خود چسبیده اند و شب و روز در حال چک کردن پیام های واتساپ خود هستند، زمان آن رسیده تا دلیلش را متوجه شوید. ما پژوهش عمیق و مقایسه ای از روش های هک کردن واتساپ را انجام داده ایم که در ادامه این مطلب چند روش آن را به شما ارائه می دهیم.

1) چگونه واتساپ را بدون دسترسی به گوشی شخص با iKeyMonitor هک کنیم؟

دانلود برنامه هک واتساپ یکی از روش هایی است که برای محاظت از امنیت فرزندتان می توانید از آن استفاده کنید. IKeyMonitor یک ابزار هک کردن برای Ios و اندروید است. این ابزار از طریق ثبت ضربات کلید بر گوشی شخص و گرفتن اسکرین شات، بر اپلیکیشن واتساپ نظارت می کند. شما می توانید لیست چت واتساپ را از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف از طریق ایمیل مشاهده کنید.

هک واتساپ با iKeyMonitor به منظور استفاده رایگان از برنامه ، سه مرحله ی زیر را دنبال کنید:

 1. ثبت نام: ابتدا، در حساب رایگان IKeyMonitor ثبت نام کنید.
 2. دانلود و نصب: سپس، برای دانلود IKeyMonitor وارد پنل ابری شوید و آن را بر روی گوشی طرف مقابل نصب نمایید.
 3. اکنون می توانید نظارت از راه دور را آغاز نمایید.

اپلیکیشن هک واتساپ IKeyMonitor 

IKeyMonitor یک نرم افزار نظارتی پیشرفته و عالی برای گوشی همراه است، شما می توانید اطلاعات مهم گوشی طرف مقابل، از جمله تماس ها، پیام های چت و غیره را از راه دور ردیابی کنید.

علاوه بر ردیابی واتساپ، این اپلیکیشن قدرتمند همچنین اطلاعاتی را در مورد موقعیت GPS و اپلیکیشن های نصب شده ارائه می دهد. آن را می توان هم بر روی اندروید و هم iOS نصب کرد با این کار می توانید تمام رکوردهای نظارتی را از راه دور مشاهده کنید.

IKeyMonitor برای نظارت و یا هک واتساپ بر پیام های ارسال و دریافت شده بر روی اپلیکیشن های چت اجتماعی نظارت دارد. علاوه بر نظارت بر واتساپ می تواند بر برنامه های دیگر همچون : اسکایپ، فیسبوک، وی چت و غیره نیز نظارت داشته باشد. با استفاده از این ابزار نظارتی، شما می توانید فعالیت های آنلاین کودکان و کارکنانتان را ردیابی کنید.

بیشتر بخوانید : روش های پنهان کردن چت در واتساپ

ویژگی های اپلیکیشن هک واتساپ IKeyMonitor

نظارت بر پیام های واتساپ : این یکی از ویژگ های قدرتمند IKeyMonitor به شمار می رود. شما می توانید از این اپلیکیشن نظارتی برای ردیابی تمام مکالمات واتساپ استفاده کنید. شما حتی می توانید فایل های رسانه ای تبادل شده را نیز مشاهده کنید.

گرفتن اسکرین شات واتساپ : IKeyMonitor به طور منظم اسکرین شات هایی را از گوشی شخص مورد نظر می گیرد. به این طریق، شما می توانید نه تنها پیام های چت واتساپ را مشاهده کنید بلکه حساب و پسورد واتساپ فرد دیگر را نیز به دست آورید.

ثبت ضربات کلید : با استفاده از IKeyMonitor تمام ضربات کلید گوشی های iOS و اندروید را ردیابی می کند، از جمله تمام متن های پیست شده در واتساپ. بنابرین شما به وضوح می توانید آنچه در گوشی شخص رخ می دهد را متوجه شوید.

2) نحوه هک واتساپ با استفاده از وبسایت واتساپ

واتساپ فرد دیگری را بدون دسترسی به گوشی او و با استفاده از وبسایت واتساپ، به صورت رایگان هک کنید!!! جهت انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

 • مرورگر کروم گوشی موبایل خود را باز کنید و به سایت web.whatsapp.com بروید.
مرحله اول هک واتساپ : باز کردن سایت web.whatsapp.com
مرحله اول هک واتساپ : باز کردن سایت web.whatsapp.com
 • بر روی تنظیمات ضربه بزنید و گزینه “ سایت دسکتاپ” را انتخاب نمایید.

دریافت بارکد از واتساپ وب

 • به واتساپ گوشی شخص مورد نظر دسترسی پیدا کنید و بر روی تنظیمات ضربه بزنید سپس گزینه وب/دسکتاپ واتساپ را انتخاب کنید.
مرحله دوم هک واتساپ: انتخاب گزینه web/desktop
مرحله دوم هک واتساپ: انتخاب گزینه web/desktop
 •  کد بر روی گوشی خود را با گوشی طرف مقابل اسکن کنید.
مرحله سوم هک واتساپ : اسکن بارکد واتساپ وب
مرحله سوم هک واتساپ : اسکن بارکد واتساپ وب
 • حالا می توانید بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل پیام های واتساپ او را چک کنید.

3) نحوه هک کردن WhatsApp بدون دسترسی به تلفن با استفاده از روش Spoofing

یکی از روش هایی که می توان واتساپ را بدون دسترسی به گوشی هک کرد روش Spoofing می باشد که روش انجام آن را در ادامه توضیح داده ایم.

 • واتساپ را از گوشی خود غیرفعال کنید و یا پاک کنید.
مرحله اول هک واتساپ به روش Spoofing : حذف واتساپ
مرحله اول هک واتساپ به روش Spoofing : حذف واتساپ
 • آدرس وای فای مک گوشی طرف مقابل را به دست آورید با توجه به سیستم عامل آن میتوانید با یکی از روش های زیر این کار را انجام دهید.
 1. بر روی اندروید، به تنظیمات/ درباره گوشی/ آدرس وای فای مک بروید.
 2. بر روی آیفون، به تنظیمات/ عمومی/ درباره/ آدرس وای فای بروید.
 3. بر روی گوشی ویندوز، به تنظیمات/ درباره/ اطلاعات بیشتر بروید.
مرحله دوم هک واتساپ به روش spoofing : وای فای مک گوشی طرف مقابل
مرحله دوم هک واتساپ به روش spoofing : وای فای مک گوشی طرف مقابل

مرحله سوم هک واتساپ به روش spoofing : وای فای مک گوشی طرف مقابل

 • Busy Box و Terminal Emulator را از گوگل پلی نصب کنید.
مرحله چهارم هک واتساپ به روش spoofing : دانلود busybox
مرحله چهارم هک واتساپ به روش spoofing : دانلود busybox
مرحله پنجم هک واتساپ به روش spoofing : دانلود busybox
مرحله پنجم هک واتساپ به روش spoofing : دانلود busybox
 •  آدرس وای فای مک گوشی خود را با استفاده از Busy Box و Terminal Emulator به آدرس گوشی شخص مورد نظر تغییر دهید.
 • واتساپ را نصب کنید و شماره گوشی طرف مقابل را وارد نمایید.
 • کد تأیید بر روی گوشی خود را بگیرید و سپس آن را پاک نمایید.
 • با کد تأیید وارد واتساپ شوید.

این سه روش می توانند به هک کردن واتساپ به شما کمک کنند، شما می توانید مناسب ترین روش را انتخاب نمایید. IKeyMonitor یک اپلیکیشن قدرتمند و کاربردی است، بنابراین باید بدانید که از آن به دلایل درست و معقول استفاده می شود.

نظارت بر فرد دیگر معمولاً غیرقانونی است اما در صورتی که شما والد یا کارفرمایی باشید که به دنبال پاسخ است، هیچ کس نمی تواند شما را سرزنش کند. پیش از خرید، می توانید از برنامه رایگان برای تجربه ی عملکرد نظارتی این اپلیکیشن استفاده نمایید.

از روش های هک واتساپ در چه مواقعی می توان استفاده کرد؟

می دانیم که گوشی هر شخصی حتی همسر ما حریم شخصی او بود و ما نباید به خودمون این اجازه رو بدیم که واتساپ او را چک و یا هک کنیم. روش های هک واتساپ که در این مقاله در اختیار شما قرار داده شده صرفا برای والدینی است که در رابطه با فرزندانشان حساسیت و یا نگرانی دارند.

کودکان اغلب از واتساپ برای چت کردن با کاربران دیگر استفاده می کنند، و شما نمی توانید مطمئن شوید که آیا این کاربران به کودکانتان آسیب وارد خواهند کرد یا نه. بنابراین، لازم است تا واتساپ را به منظور چک کردن لیست چت فرزندتان و اطمینان حاصل نمودن از این که او در خطر نیست، هک کنید.

و یا در صورتی که پسورد حساب واتساپ خود را فراموش کرده اید و یا تصادفاً پیام های واتساپتان را پاک کرده اید، شما می توانید به منظور بازیابی بایگانی اصلی خود، حساب واتساپتان را هک نمایید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید