چگونه پست اینستاگرام را برای یک نفر مخفی کنیم ؟
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

آیا می دانستید که می توانید پست های اینستاگرام را برای یک نفر پنهان کنید؟ ، این اتفاق برای همه ما پیش می آید که بنا به دلایلی نمی خواهیم یک نفر از فلوور ها پستی که ما در اینستاگرام خود منتشر می کنیم را مشاهده کند برای اینکه متوجه شوید پنهان کردن پست خود در اینستاگرام از یک نفر به چه صورت می باشد این مطلب را تا آخر مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید : نحوه قرار دادن عکس پازلی در اینستاگرام

روش مخفی کردن پست اینستاگرام از یک نفر

برای انجام این کار هیچ آپشنی در اینستاگرام وجود ندارد بجز اینکه :

  1. شخص مورد نظر را از لیست فالوور هایتان حذف و یا (Remove) نمایید.
  2. اکانت اینستاگرام شخص مورد نظر را بلاک نمایید.
  3. اگر به گوشی فرد مورد نظر دسترسی دارید با آن حودتان را بلاک و یا آنفالو نمایید.

نحوه حذف فالوور اینستاگرام (remove followers instagram app)

برای اینکه شخصی نتواند پست های ما را در اینستاگرام مشاهده نکند می توانید او را از لیست فالوور های خود حذف نماییم. برای انجام این کار به لیست فالوور های خود مراجعه نمایید و مطابق تصویر زیر گزینه «Remove» را انخاب کنید.

نحوه حذف فالوور اینستاگرام (remove followers instagram app)

نحوه بلاک کرد شخصی در اینستاگرام

برای اینکه فالووری را در اینستاگرام بلاک نماییم تا نتواند پست های ما را مشاهده کند باید به صفحه اصلی اینستاگرام او مراجعه کنیم و در بالا گوشه سمت راست گزینه سه نقطه (…) را انتخاب کنید و سپس گزینه Block را انتخاب کنید.

نحوه بلاک کرد شخصی در اینستاگرام

اگر فالوور مورد نظر شما در دسترس است و امکان دسترسی به گوشی او را دارید ، وارد برنامه اینستاگرام او شوید و اکانت خودتان را مطابق روش بالا بلاک  و یا آنفالو نمایید.

این امکان در استوری اینستاگرام وجود دارد و می توانید با مراجعه به قسمت تنظیمات (setting) اینستاگرام و privacy و سپس انتخاب استوری (Story) می توانید فرد مورد نظر را انتخاب نمایید تا استوری شما برای او پنهان شود. اگر اینستاگرام در آپدیت های بعدی خود آپشن اینچنینی برای پست های خود طراحی نماید حتما با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید