چگونه شماره را در دیوار مخفی کنیم

مخفی کردن شماره تماس در دیوار چگونه است

آگهی اوقات تعداد تماس هایی که در پاسخ به آگهی ثبت شده در دیوار دریافت می کنید بسیار زیاد است و می تواند شما را کلافه کند به خصوص اگر با خط شخصی خود اقدام به درج آگهی نموده باشید. اگر نمی دانید چگونه شماره تماس را در دیوار مخفی کنیم با ما همراه باشید. در این پست به شما خواهیم گفت که چگونه شماره را در دیوار مخفی کنیم تا تنها از طریق پیامک با شما در ارتباط باشند.

دیوار نرم افزاری است برای کسانی که قصد فروش کالا یا وسیله ای را دارند و یا افرادی که قصد خرید دارند. جهت بررسی آگهی ها برای خرید یا ثبت آگهی برای فروش به دیوار مراجعه میکنند. این آگهی ها به صورت اینترنتی انجام می شود. این برنامه ارتباط راحت تری بین فروشنده و خریدار است و به راحتی می توانند آگهی های خود را ثبت کنند یا ببینند. این برنامه فقط برای آگهی خرید یا قروش نیست. می توان انواع آگهی اعم از استخدام ، فروش ملک یا ماشین ، وسایل خانه ، آگهی های تبلیغاتی و … را در دیوار ثبت و مشاهده کرد. با مینویسم همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه شماره تلفن خود را در دیوار مخفی کنیم.

چگونه شماره تماس را در دیوار مخفی کنیم

اگر فردی که قصد فروش ماشین یا کالای دیگری را داشته باشد به راحتی میتواند اطلاعات خود را در این برنامه ثبت کند. این اطلاعات شامل عکس و جزئیات مختلف کالا میباشد، تا افرادی که قصد خرید دارند راحت بتوانند از آن وسیله ای یا کالای مورد نظر خود مطلع شوند.

در برنامه دیوار این امکان وجود دارد که آگهی دهنده می تواند شماره تماس خود را در آگهی قرار دهد تا با متقاضیانی که قصد خرید دارند، در ارتباط باشند. مکالمات و چت ها فقط باید مربوط به آگهی و درباره دریافت کالا و خدمات باشد و بابت کارهای خصوصی مجاز نمی باشد. اگر دوست ندارید که شماره شما نمایش داده نشود به صورت زیر عمل کنید:

  • شما بعد از این که آگهی خود را ثبت کردید یا در همان زمانی که قصد دارید آگهی خود را ثبت کنید، قسمتی با نام ویرایش آگهی که قابلیت چت دیوار را دارد، به آگهی خود اضافه نمایید.
  • برای این کار ابتدا در صفحه مدیریت آگهی تیک “گزینه چت دیوار فعال شود” را باید فعال کنید.
  • بعد از انجام این کار، آگهی شما با برچسب چت یا آیکون پیام در لیست آگهی ها به همه کاربران نمایش داده می شود. گزینه چت با آگهی دهنده در بخش تماس با آگهی دهنده به کاربر توصیه می شود.
    با وجود این گزینه کاربران می توانند شماره تماش آگهی دهنده را ببینند و هم می توانند با چت در تماس باشند یا به صورت تلفنی با هم در ارتباط باشند.
  • اگر به هر دلیلی دوست ندارید که شماره شما در آگهی نشان داده شود، گزینه “شماره تلفن در آگهی نمایش داده نشود” را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه شماره نمایش داده نمی شود و کاربران فقط قادر هستند از طریق چت دیوار با شما در تماس باشند.
    بدین طریق دیگر شما از مزاحمت های احتمالی تماس ها، پیامک ها حتی شبکه های اجتماعی دور خواهید بود، در صورت نیاز می توانید از روش مدیریت آگهی و ویرایش آن، انتخاب کنید که شماره شما نمایش داده شود یا مخفی بماند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.