چگونه بدون گذاشتن استوری هایلایت کنیم؟

نحوه ایجاد هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

ممکن است به تازگی تصمیم به ایجاد هایلایت اینستاگرام گرفته باشید اما نمی خواهید قبل از ایجاد هایلایت آن را استوری کنید. برای ایجاد هایلایت بدون استوری در این پست با ما همراه باشید.

هایلایت اینستاگرام یک روش عالی برای نزدیک شدن به دنبال‌کنندگانتان است. شما می‌توانید لحظات خاص زندگی خود را آن‌ها به اشتراک بگذارید و به این ترتیب، پروفایل اینستاگرامتان جذاب‌تر می‌شود. با این وجود، روشی وجود دارد که به کمک آن می‌توانید ویدیویی به بخش هایلایت‌های خود اضافه کنید بدون این که کسی آن را ببیند. روش ایجاد هایلایت در اینستاگرام بدون استوری در ادامه توضیح داده می شود.

آن می‌تواند ویدیویی باشد که برایتان اهمیت بسیار زیادی دارد اما نمی‌خواهید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. و این هیچ اشکالی ندارد! ما در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید بدون گذاشتن استوری، ویدیوی ضبط شده‌ی خود را هایلایت کنید. 

هایلایت اینستاگرام چیست؟

به منظور درک این که چرا باید بخواهید پست خود را بدون گذاشتن استوری هایلایت کنید، حتماً باید دلیل سودمند بودن آن را بدانید. مزیت اصلی اضافه کردن هایلایت اینستاگرام این است که آن پست برای همیشه در پروفایل شما باقی می‌ماند در حالی که استوری‌های اینستاگرام پس از 24 ساعت خود به خود از بین می‌روند. 

هایلایت اینستاگرام باید سنجیده گذاشته شود. از آن می‌توان برای تبلیغات، برقراری ارتباط با دنبال‌کنندگان و نشان دادن آنچه که بیشتر از همه باعث افتخارتان می‌شود، استفاده کرد. دلیل شما برای گذاشتن اضافه کردن هایلایت اینستاگرام هر چه که باشد، چندین روش برای ایجاد هایلایت بدون استوری وجود دارد. 

چگونه بدون گذاشتن استوری هایلایت کنیم؟هایلایت‌ها شبیه به فایل‌ها هستند و محتوای ارزشمندی را شامل می‌شوند. شما می‌توانید پوشه‌ای را با نام دلخواه خود ایجاد کنید، عکس پس‌زمینه‌ی آن را انتخاب نمایید و غیره. شما می‌توانید استوری‌های خود از طریق ضربه زدن بر روی آیکون پروفایل در پایین گوشه‌ی سمت چپ و انتخاب گزینه‌ی هایلایت‌ها واقع در زیر آیکون «ویرایش پروفایل» مشاهده کنید. 

چگونه می‌توان بدون گذاشتن استوری، هایلایت کرد؟

معمولاً، استوری‌های اینستاگرام به گونه‌ای منتشر می‌شود که حداقل برای 24 ساعت پیش از منتقل کردن آن‌ها به بخش هایلایت‌ها در معرض دید همه قرار می‌گیرند. اما روش دیگری وجود دارد که در آن، می‌توانید هایلایت را بدون منتشر کردن ایجاد کنید. دنبال کردن این فرآیند بسیار ساده است … در ادامه، نحوه‌ی گذاشتن هایلایت اینستاگرام بدون نیاز به استوری کردن را آموزش می‌دهیم. 

چگونه بدون گذاشتن استوری هایلایت کنیم؟

 

 

نحوه ایجاد هایلایت در اینستاگرام بدون استوری

چگونه بدون گذاشتن استوری هایلایت کنیم؟

پس از انتظار 24 ساعته برای انتقال ویدیو به بخش هایلایت اینستاگرام، وقت آن رسیده تا دنبال‌کنندگان خود را به همان روشی که بلاک کردید، از بلاک خارج کنید. دفعه‌ی بعدی که پروفایل خود را می‌بینید، استوری به هایلایت‌های شما اضافه شده است. به همین سادگی!

دلیل هایلایت نشدن استوری

تنها دلیل برای این که نمی‌توانید استوری خود را به هایلایت اینستاگرام اضافه کنید این است که حتماً باید 24 ساعت پس از پست کردن ویدیو منتظر ماند. در صورتی که ویدیو را پیش از 24 ساعت حذف کنید، دیگر نمی‌توانید استوری را به بخش‌هایلایت‌ها اضافه کنید. 

در صورتی که نمی‌توانید به بخش هایلایت‌ها دسترسی پیدا کنید، آپلود مجدد استوری را امتحان کنید و به دنبال آیکون هایلایت پس از منتشر شدن استوری بگردید. در صورتی که این روش نیز کارساز نبود، صبر کنید که این بخش پس از گذشت 24 ساعت مجدداً به صفحه‌ی خانه‌ی شما برگردد. 

مزایای استفاده از هایلایت اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام؛ یک روش عالی از مطلع دیگران در مورد خود است. این گزین، یک روش عالی برای خودارتقایی است اما مهم‌ترین مزیت هایلایت اینستاگرام برای ارتقای برند یا محصولات است. بخش هایلایت‌ها می‌تواند به برند شما در معطوف کردن توجهات به محصولی که می‌فروشید، کمک کند. به این ترتیب، هر کسی می‌تواند نگاهی به پیشنهاد شما بیندازد. 

شما همچنین می‌توانید لینکی به وبسایت خود اضافه کنید یا ترافیکی را از اینستاگرام به سمت سایت برند خود بکشید. علاوه بر این، امکان تنظیم دقیق پیشنهادات، بر اساس بازخورد دنبال‌کنندگان و مشتریان نیز وجود دارد. اطمینان حاصل نمایید که هایلایت‌های خود را به طور منظم به‌روزرسانی کنید. 

هایلایت‌ها، یک روش عالی برای انتقال پیام خود به دیگران به حساب می‌آیند. شما می‌توانید دنبال‌کنندگان خود را از یک رویداد یا ارتقا مطلع سازید و تمام جزئیات لازم در مورد پیشنهاد، محصولات و خدمات خود را ارائه دهید. 

هایلایت‌های خود را با دقت انتخاب کنید

پست کردن هایلایت یک چیز است و دانستن این که چه چیزی را باید پست کرد، یک چیز دیگر. بهترین لحظات را انتخاب کنید و اطمینان حاصل نمایید که پست‌هایتان نشان‌دهنده‌ی شخصیت شما هستند. در صورتی که این کار را به درستی انجام دهید، موفقیت خیلی زود برای شما رخ خواهد داد. یک کاور جذاب برای هایلایت خود انتخاب کنید. برای آموزش تغییر کاور هایلایت اینستاگرام کلیک کنید.

نحوه حذف کردن هایلایت‌ها

شاید بخواهید هایلایت‌های خود را حذف کنید. این کار در صورتی آسان است که بدانید چه باید بکنید. در صورتی که هایلایتی دارید که رویدادی در آینده را نشان می‌دهد، پس از پایان رویداد شاید بخواهید آن را حذف یا تغییر دهید. به منظور حذف کردن هایلایت اینستاگرام باید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • با ضربه زدن بر روی آیکونی با عکس خودتان که در پایین گوشه‌ی سمت چپ قرار دارد، وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید. 
  • استوری اینستاگرامی که می‌خواهید حذف کنید را تعیین نمایید. آن را می‌توانید از گزینه ویرایش پروفایل پیدا کنید. 
  • بر روی پیش‌نمایش هایلایت فشار دهید (پیش‌نمایش هایلایت، یک ایکون دایره‌ای است که هایلایت در آن قرار دارد). 
  • گزینه‌ی «حذف هایلایت» را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید به انتخاب گزینه‌ی «ویرایش»، هایلایت‌های دیگری را به این مجموعه اضافه کنید. 

نحوه ایجاد هایلایت در اینستاگرام بدون استوریاینستاگرام، گزینه‌های زیادی از ویرایش پس از پست ندارد. بنابراین، توانایی برگشتن و اضافه کردن هایلایت‌های بیشتر به هایلایت‌های قبلی، یک گزینه‌ی ایده‌آل برای این پلتفرم شبکه‌ی اجتماعی محسوب می شود. 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.