آموزش نصب پیام رسان سیگنال برای آیفون

با توجه به تغییراتی که در وضعیت حریم خصوصی پیام رسان واتس اپ اتفاق افتاده ممکنه دوست نداشته باشید از این به بعد از واتس اپ استفاده کنید به نظر میرسه با توجه به فیلتر بودن تلگرام در ایران بهترین گزینه بعد از واتس اپ در ایران پیام رسان سیگنال باشه چون هم رایگانه و هم امنیت خوبی داره و از رمزنگاری پیام استفاده میکنه. با آموزش نصب پیام رسان سیگنال برای آیفون با مینویسم همراه باشید. اگه نمیدونید قضیه واتس اپ چیه کلیک کنید.

آموزش نصب برنامه پیام رسان سیگنال در آیفون

1. برای دانلود برنامه سیگنال به app store برید.

آموزش نصب پیام رسان سیگنال برای آیفون

2. عبارت signal messenger رو در قسمت سرچ تایپ کنید. signal private messenger رو انتخاب کنید. حجم برنامه سیگنال برای آیفون 107 مگابایت هست.

آموزش نصب سیگنال ios

3. بعد از اتمام دانلود برنامه پیامرسان سیگنال روی آیکون ان روی صفحه گوشی خود کلیک کنید. با صفحه زیر روبرو می شوید. روی continue کلیک کنید تا به مرحله بعد برید.

همچنین ببینید: دانلود نسخه قدیمی توییتر برای اندروید و آیفون + لینک دانلود

نحوه نصب پیام رسان سیگنال

4. در این مرحله نیاز نیست عمل خاصی انجام بدید. با فشردن دکمه enable permissions از شما برای برخی دسترسی ها اجازه گرفته می شود.

آموزش نصب signal messenger

5. بعد از کلیک بر روی پیام زیر را مشاهده می کنید که به شما می گوید:

“به سیگنال اجازه دهید به شماره تلفن های شما دسترسی داشته باشد تا بتواند شماره هایی که می شناسید را به شما معرفی کند. سیگنال این شماره ها را روی سرور ذخیره نمی کند.”

آموزش نصب مرحله به مرحله برنامه پیام رسان سیگنال

6. روی ok سپس در پیام بعدی روی دکمه allow برای دریافت نوتیفیکیشن ها و یا dont allow برای عدم دریافت نوتیفیکیشن ها کلیک کنید.

7. در مرحله بعد باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

مراحل نصب سیگنال روی آیفون

8. کدی که برای شما ارسال می شود را در قسمت زیر وارد کنید. اگر موفق به دریافت کد نشدید روی i didnt get a code کلیک کنید. سپس call me instead را انتخاب کنید تا پشتیبانی برنامه سیگنال به شما تماس بگیرد و کد را بخواند. علت اینکه چرا کد سیگنال ارسال نمیشه مشخص نیست اما مشکل عدم دریافت کد فعالسازی سیگنال به راحتی با استفاده از گزینه تماس حل میشه پس زیاد مهم نیست.

نحوه نصب سیگنال روی آیفون

عدم دریافت کد فعالسازی پیام رسان سیگنال

اگه برنامه سیگنال شما فارسی باشه ممکنه در وارد کردن کد به مشکل بخورید بهتره برنامه رو انگلیسی کنید و بعد کد رو وارد کنید.

نحوه فارسی یا انگلیسی کردن برنامه پیام رسان سیگنال:

  • به قسمت settings گوشی برید و برنامه سیگنال رو پیدا کنید. در قسمت language به جای فارسی english رو انتخاب کنید.

نحوه فارسی یا انگلیسی کردن برنامه پیام رسان سیگنال

 

نحوه فارسی یا انگلیسی کردن سیگنال

9. بعد از وارد کردن کد شناسایی سیگنال نیاز به وارد کردن یک نام به عنوان اسم کوچک خود دارید.

روش نصب سیگنال10. بعد از save کردن آن شما باید یک کد پین (pin code) وارد کنید که حداقل شامل 4 عدد می باشد.

آموزش تصویری نصب پیام رسان سیگنال مسنجر

11. در مرحله بعدی همین عدد را مجددا وارد کنید و سپس روی next کلیک کنید.

نصب پیام رسان سیگنال بر روی آیفون شما انجام شد

برای اینکه ببینید کدامیک از مخاطبین شما از سیگنال استفاده می کنند کافی است روی علامت مداد کلیک کنید. با کلیک بر روی علامت مداد شما می توانید گروه جدید بسازید و دوستان خود که سیگنال ندارند را دعوت کنید که سیگنال نصب کنند.

برای قرار دادن عکس پروفایل برای پیام رسان سیگنال روی اسمی که برای خود انتخاب کرده اید کلیک کنید و روی علامت دوربین بزنید.

پیامرسان سیگنال بسیار شبیه واتس اپ است و اگر با واتس اپ کار کرده باشید مشکل خاصی نخواهید داشت. سعی می کنیم در پست جداگانه ای آموزش کار با پیام رسان سیگنال و نحوه تنظیمات آن را آموزش دهیم.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید