طرز درست كردن شمع هاي فانتزي در خانه

در این مطلب می توانید تصاویری از نحوه تزیین کردن شمع های ساده را در خانه ببینید و خودتان انجام دهید. شما می توانید از ابتدا شمع را خودتان در خانه درست کنید و یا آنها را به صورت آماده خریداری کنید. شمع ها از جمله وسایل تزئینی هستند که می توانند با نور و زیبایی و عطرشان فضا را دلنشین تر نمایند.اگر می خواهید خودتان آموزش شمع سازی حرفه ای و معطر با گل در خانه بسیار زیبا و آسان را  حتما بخوانید و با من در ادامه این مطلب همراه باشید تا با چند مورد از طرز درست كردن شمع هاي فانتزي در خانه را یاد بگیرید.

طرزدرست كردن شمع هاي فانتزي و جذاب در خانه

1.طرز درست كردن شمع هاي فانتزي با دستمال کاغذی فانتزی

برای تریین شمع های ساده و سفید و یا رنگی شما تنها به دستمال کاغذی طرح دار مانند تصویر نیاز دارید. شما می توانید مطابق تصویر لایه طرح دار دستمال را درآورید و سپس آن را 4 قسمت برش دهید و به دور شمع بپیچید و در انتهای شمع آن را جمع کنید.

طرز درست كردن شمع هاي فانتزي در خانه

 

2.طرز درست كردن شمع هاي فانتزي با عکس 

همچون تصویر شما به عکس و کاغذ روغنی و شمع ساده و سفید نیاز دارید. عکس را روی کاغذ روغنی قرار دهید و آن را روی چسب بچسبانید به طوری که عکس رو به شمع باشد. سپس با استفاده از سشوار آن را حرارت دهید تا عکس کامل به شمع بچسبد.

طرز درست كردن شمع هاي فانتزي در خانه

 

3.طرز درست كردن شمع هاي فانتزي با گل طبیعی

شما می توانید از گلبرگ ها استفاده نمایید. آن ها را روی شمع قرار دهید و سپس با استفاده از یک قاشق که داغ شده و حرارت دیده است آن ها را به شمع بچسبانید. حتما به تصاویر خوب نگاه کنید و همانند آن انجام دهید.

طرز درست كردن شمع هاي فانتزي در خانه

پاك كردن شمع از روي پارچه و لباس را به راحتی در خانه انجام دهید

4. شمع هاي فانتزي با چوب دارچین

برای طرز درست كردن شمع هاي فانتزی با چوب دارچین به تصویر خوب نگاه کنید. چوب های دارچین را دورتادور شمع قرار دهید و آن ها را ببندبد. چوب های دارچین عطر بسیار خوبی به شمع خواهد داد. 

طرز درست كردن شمع هاي فانتزي در خانه

5.شمع فانتزي با نقاشی

شما می توانید نقاشی که با ماژیک انجام داده اید را به وسیله یک کاغذ روغنی بر روی شمع قرار دهید و با یک سشوار گرم کنید و شمع خود را تزیئن نمایید. به تصوی خوب نگاه کنید و مانند آن انجام دهید.

طرز درست كردن شمع هاي فانتزي در خانه

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.