چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟

نحوه تغییر زبان اینستاگرام به فارسی

مراحل تغییر زبان اینستاگرام به فارسی

امروزه با فراگیر شدن استفاده کاربران از اینستاگرام، بسیاری از کاربران ایرانی با زبان انگلیسی مشکل دارند و ترجیح می دهند که زبان اینستاگرام خود را فارسی کنند ما در این پست خواهیم گفت که چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟ تا کنون مطلب بسیاری در خصوص آموزش اینستاگرام همچون آموزش دانلود عکس از اینستاگرام در کامپیوتر و کاربرد ریلیز اینستاگرام منتشر نمودیم که در صورت علاقه مندی می توانید از آنها بازدید نمایید.

چگونه اینستاگرام را فارسی کنیم؟

از آنجایی که برنامه اینستاگرام به طور پیش فرض به زبان انگلیسی می باشد خیلی از کاربران فارسی زبان که به زبان انگلیسی مسلیط نیستند ممکن است نتوانند به درستی با این برنامه کار کنند، از این رو برنامه اینستاگرام مثل خیلی از برنامه ها دیگر، قابلیت تغییر زبان را در اختیار کاربران قرار داده است. در ادامه مراحل تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی را میخوانید.

مراحل تغییر زبان اینستاگرام به فارسی

1. در ابتدا باید اینستاگرام را در گوشی به آخرین نسخه بروز رسانی کنید.

2. سپس وارد اینستاگرام خود شوید و از گزینه های که در قسمت پایین صفحه دارید گزینه پروفایل را انتخاب کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

3. در قسمت بالا سمت راست شما 3 خط افقی مشاهده می کنید. آن را انتخاب کنید و روی گزینه Settings ضربه بزنید.

مراحل تغییر زبان اینستاگرام
مراحل تغییر زبان اینستاگرام

 

4. در ماین مرحله شما وارد بخش تنظیمات اینستاگرام خود می شوید و بعد به روی گزینه Account می زنید.

تغییر زبان اینستاگرام به فارسی

 

5. حالا وارد گزینه Language شوید.

آموزش مرحله به مرحله  تغییر زبان اینستاگرام

 

6. شما به لیست زبان هایی که اینستاگرام از آنها پشتیبانی می کند دسترسی دارید و می توانید به هر زبانی که دوست دارید اینستاگرام خود را تغییر دهید و خوشبختانه که اینستاگرام زبان فارسی را نیز پشتیبانی می کند و می توانید به فارسی تغییر دهید.

انتخاب زبان اینستاگرام
انتخاب زبان اینستاگرام

 

نکته قابل توجه: زبان اینستاگرام به طور پیش فرض با زبان گوشی شما یکی است. یعنی اگر گوشی شما به زبان انگلیسی باشد زبان اینستاگرام شما هم انگلیسی می باشد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.