چگونه فردی را عاشق خود کنیم

چگونه فردی را جذب خود کنیم

فرقی نمی کند آن شخص در حال حاضر همسر شماست یا قرار است در آینده ازدواج کنید، پسر است یا دختر و یا به فکر جذب کردن یک فرد تقریبا ناآشنا هستید. برای اینکه دیگران را عاشق خود کنیم راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به بهترین آن ها اشاره شده است.

آیا تابحال به این موضوع فکر کرده‌اید که می‌شود کاری کرد که فردی را عاشق خود کنیم؟ ممکن است همدردی با فرد موجب شود که او تحت تاثیر قرار گیرد یا این که احساس کنید رابطه بین شما و شریک زندگیتان مثل قبل نیست و همین موضوع شما را نگران کرده است. باور کنید یا نه، عشق می‌تواند از چیزهای کوچک شروع شود و روش‌هایی وجود دارند تا فردی را عاشق خود کنیم. در واقع، حتی می‌توانید کاری کنید که فرد به قدری شما را دوست داشته باشد که حتی در صورت پایان رابطه نیز قادر به فراموش کردن شما نباشد.

در این مقاله، چند روش زیرکانه، ماندگار و صمیمانه برای این که فردی را عاشق خود کنیم، آورده شده است.

 چگونه فردی را مجذوب خود کنیم

فرقی نمی کند به دنبال این هستید که چگونه یک دختر را عاشق خود کنیم یا چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم. در ادامه روش هایی گفته شده که برای هر دو جواب می دهد.

 

1. برای او یک پناهگاه امن باشید

اگر می‌خواهید فردی را عاشق خود کنید باید برای او یک پناهگاه امن باشید. به فردی تبدیل شوید که او می‌تواند در مورد درد، ترس‌ها، سختی‌ها، دستاوردها، اهداف، احساسات و ناامنی‌های خود صحبت کند. چرا؟

زیرا همه مشکلات و رویاهایی دارند، اما تعداد کمی از ما از سیستم حمایت اجتماعی که به ما کمک می‌کند قوی باشیم، بهره‌مند هستیم. بنابراین، داشتن فردی که همیشه در کنار شماست، می‌تواند دلگرمی و احساس امنیت لذت بخشی را ایجاد کند. از این رو، اگر می‌خواهید طرف مقابل را به شدت تحت تاثیر قرار دهید و او را جذب کنید، اعتماد او را جلب کنید و عشق خود را صادقانه به او ابزار نمایید.

 

2. به دقت به او گوش دهید

همه دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند، بنابراین مهم است که اجازه دهید طرف مقابل بدون هیچ مداخله‌ای صحبت کند و فرصت ابراز احساسات خود را داشته باشد. صحبت کردن با دیگران کار سختی نیست، اما اگر می‌خواهید واقعا فردی را عاشق خود کنید باید به او گوش دهید؛ به خصوص در شروع یک رابطه. این بدان معنی نیست که شما نباید اصلا صحبت کنید، بلکه منظور این است که مکالمه دوطرفه در جریان باشد و به یک مونولوگ تبدیل نشود.

 

3. به خود اجازه دهید آسیب‌پذیر باشید

اگر می‌خواهید فردی را عاشق خود کنید، آسیب‌پذیری خود را به او نشان دهید. تلاش برای بی عیب و نقص بودن می‌تواند همه چیز را خراب کند زیرا هیچ کس کامل نیست. در عوض، به خود اجازه دهید که کامل نباشید و از آنجایی که همه ما آسیب‌پذیر هستیم، جسارت نشان دادن جنبه ضعیف خود می‌تواند به شما کمک کند تا یک ارتباط عاطفی درونی ایجاد کنید.

 

4. اجازه دهید خود واقعی‌تان بدرخشد

همه ما به خوبی می‌دانیم که اگر برای خوشنود کردن طرف مقابل شخصیت خود را تغییر دهید، دیر یا زود نتیجه عکس خواهد داشت. دو طرف یک رابطه باید با هم صادق باشند. اما با وجود تمام کمی و کاستی‌ها، در همه ویژگی‌ها و خصوصیات مثبت زیادی وجود دارد.

اگر می‌خواهید فردی را عاشق خود کنید، اجازه دهید ویژگی‌های مثبت بدرخشند و همیشه خودتان باشید! از نشان دادن تمام جنبه‌های عجیب، سرگرم کننده و خودانگیخته شخصیت خود نترسید. بر آنچه دارید تاکید کنید (شوخ طبعی، هوش، مهارت‌ها، بازیگوشی شما؛ هر آنچه که شخصیت شما را شکل می‌دهد).

ظاهر خود را نیز حفظ کنید. اعتماد به نفس بسیار جذاب است و می‌تواند طرف مقابل را وادار کند که عاشق شما شود.

 

5. به توانایی‌های خود اعتماد داشته باشید

وقتی صحبت از اعتماد به نفس و اطمینان به توانایی‌های خود در میان باشد، مردم افراد دارای اعتماد به نفس را دوست دارند. حتی اگر از دورن به خود شک دارید یا بر روی عیوب خود متمرکز هستید، اجازه ندهید این شک و تردیدها در ظاهر نیز قابل تشخیص باشند.

به آنچه می‌توانید به این دنیا ارائه دهید اطمینان داشته باشید، باور داشته باشید که ارزشمند هستید و بر روی بزرگ‌ترین توانایی‌های خود تمرکز کنید. به این ترتیب، احتمال زیادی وجود دارید که فرد مورد نظر را در کم‌ترین زمان ممکن عاشق خود کنید.

 

6. ابتدا به احساسات خود اعتراف نکنید

این یک قانون طلایی نیست، اما اگر نمی‌خواهید با عجله کردن همه چیز را خراب کنید این ترفند می‌تواند به شما کمک کند. به طرف مقابل زمان کافی برای پردازش احساسات را بدهید و از عجله برای اعتراف به یک عشق یک طرفه بپرهیزید. صبور باشید! قبل از حرکت به سمت جلو اجازه دهید رابطه شکل بگیرد.

 

چگونه فردی را از طریق توجه عاشق خود کنیم

برخی افراد جذب شخصیت هایی می شوند که به آن ها توجه می کنند و آن ها را بهتر از دیگران درک می کند. اگر طرف مقابل شما هکچین آدمی است روش های زیر را امتحان کنید:

 

7. کاری کنید که آن شخص احساس کند به شما نیاز دارد

در بخش قبل به شما توصیه کردیم که اعتماد به نفس داشته باشید، اما این بدان معنی نیست که در طرف مقابل احساس ناخواسته بودن ایجاد کنید. اعتماد به نفس و غرور دو ویژگی متفاوت هستند. اعتماد به نفس جذاب است، در حالی که غرور می‌تواند آزاردهنده باشد.

بنابراین، فراموش نکنید که صمیمانه رفتار کنید. یکی از روش‌های انجام این کار این است که نشان دهید برای حضور او در زندگیتان ارزش قائل هستید. هرازچندگاهی از او کمک، نظر یا حمایت بخواهید تا طرف مقابل احساس کند که مفید است و شما به او نیاز دارید. همانطور که گفتیم کمی آسیب‌پذیری می‌تواند جذاب باشد و می‌تواد پیوند بین شما را قوی‌تر کند.

 

8. به دنیای او علاقه نشان دهید

علاقه نشان دادن به کاری که انجام می‌دهد یا چیزی که می‌گوید و کنجکاو بودن در مکالمه برای حفظ یک رابطه سالم و پایدار ضروری است. دانستن این که فردی به شخصیت شما علاقمند است،‌ باعث می‌شود آن فرد به طور طبیعی با شما ارتباط برقرار کند.

بنابراین، نظرات و دیدگاه‌های او را بشنوید، به اهداف او توجه کنید، از رویاهایی که دارد سوال کنید و در مورد ایده‌هایش صحبت کنید؛ درست همانطور که دوست دارید فردی با شما رفتار کند. این رفتار نه تنها به شما کمک می‌کند تا ارتباط برقرار کنید، بلکه به شما نشان می‌دهد که آیا طرف مقابل شخص مناسب شماست یا نه.

 

9. به جوک‌های او بخند

خندیدن و لبخند زدن در هنگام گفتگو با فردی که می‌خواهید عاشق شما شود، ارتباط بین شما را محکم‌تر خواهد کرد. بنابراین، وقتی طرف مقابل جوک طرف می‌کند به آن بخندید. لازم نیست اغراق کنید یا خیلی مصنوعی بخندید، بلکه لذت بردن و شوخی کردن روشی برای ارتباط برقرار کردن است. این کار موجب می‌شود اوقات خوشی را با هم سپری کنید.

 

10. غذا درست کنید

ممکن است کلیشه به نظر آید، اما هم مردان و هم زنان عاشق خوردن غذاهای خوشمزه هستند و همین موضوع می‌تواند به شما فرصتی عالی بدهد تا فردی را عاشق خود کنید. مهارت‌های آشپزی خود را نشان دهید. یک شام عاشقانه روشی مطمئن برای برانگیختن احساسات است!

اگر فردی که می‌خواهید عاشق شما شود از همکاران شماست و نمی‌خواهید همه در محیط کار از این موضوع باخبر شوند،‌ می‌توانید کوکی یا کاپ کیک بپزید و آن را به محیط کار ببرید و به همه همکاران تعارف کنید. در اینصورت هیچ کس شک نخواهد کرد و در عین حال تداعی خوبی برای فرد مد نظر شما ایجاد می‌شود.

 

11. از ویژگی‌ها و صفات خوب او تعریف کنید

برای این که فردی احساس کند که مورد توجه و تحسین قرار گرفته است، از کوچک‌ترین کارهای مثبت او تعریف کنید. حتی اگر این کارها به کوچکی باز کردن در اتومبیل برای شما، کمک به یک پروژه‌ی کاری یا غیره باشد. به گونه‌ای رفتار کنید که طرف مقابل احساس کند مورد توجه و قدردانی قرار گرفته است و تلاش‌هایش دیده شده‌اند. اگر می‌خواهید فردی را عاشق خود کنید، توجه به این جزئیات کوچک نیز اهمیت دارد.

 

چگونه سیگنال‌های درست ارسال کنید؟

باید کاری کنید که طرف مقابل شما بفهمد که شما هم به او علاقه دارید در غیر این صورت ممکن است از ابراز عشق به شما بترسد.

 

12. تماس چشمی را حفظ کنید

حفظ تماس چشمی یک روش خوب برای ایجاد رابطه است. برای این که به فردی نشان دهید که به او علاقمند هستید، ‌تماس چشمی ملایمی بای او برقرار کنید. لازم نیست که به او خیره شوید، اما تلاش برای پنهان کردن چشمان و رازی که در آن‌ها نهفته است نیز کمکی نخواهد کرد.

 

13. از زبان بدن استفاده کنید

زبان بدن یکی از مهم‌ترین روش‌های برقراری ارتباط و ارسال سیگنال‌های ارتباطی است. وقتی می‌خواهید فردی را عاشق خود کنید، زبان بدن می‌تواند برای ابراز علاقه شما بکار گرفته شود. زبان بدن در اکثر مواقع بیشتر از کلمات جذابیت ایجاد می‌کند.

 

14. با ظاهر خود او را مبهوت کنید

اولین چیزی که افراد در مورد یکدیگر توجه می‌کنند، ظاهر است. جذابیت فیزیکی بسیار مهم است به گونه‌ای که «عشق در نگاه اول» فقط یک اصطلاح رایج نیست،‌ بلکه یک پدیده روانی واقعی است.

از آنجایی که با ظاهری خیره کننده می‌توانید فردی را عاشق خود کنید، تقویت و تاکید بر بهترین ویژگی‌هایتان می‌تواند یک استراتژی عالی باشد.

 

درباره رموز جذابیت زنان از نگاه مردان بیشتر بدانید

 

15. ارسال پیام‌های زیبا

اگر در حال حاضر رابطه‌ای بین شما برقرار شده است، پیام‌های تلفنی بسیار اهمیت دارند. هرازچندگاهی خود را یادآوری کنید و به عنوان مثال یک پیام صبح بخیر زیبا ارسال کنید. بسیاری از مردم برای ابراز احساسات عاشقانه خود از طریق پیام اعتماد به نفس بیشتری دارند، بنابراین ممکن است سیگنال‌های پنهانی از طریق این پیام‌ها بین شما ردوبدل شود.

چگونه می‌توان فردی را ازطریق علایق متقابل عاشق خود کرد؟

 

 

16. مکالمه سالم انجام دهید

اگر تمایل دارید که فردی را عاشق خود کنید، مطمئن شوید که طرف مقابل از زیبایی درونی شما مطلع شود. هیچ چیز بیشتر از یک زن یا مرد باهوش مردم را جذب نمی‌کند. مهم است که بدانید چگونه بدون توهین به دیگران بحث کنید. شما نمی‌خواهید رابطه شکوفا شده خود را با عادات بد بحث خراب کنید (و انجام این کار بسیار آسان است).

 

17. با هم وقت بگذرانید

اگر به اندازه کافی با هم زمان نگذرانید، تاثیرگذاری بر طرف مقابل خیلی سخت خواهد بود. اگر می‌خواهید فردی را عاشق خود کنید، خلاق باشید و سعی کنید روش‌هایی را برای گذراندن وقت با آن فرد پیدا کنید. اگر به تازگی ماموریت خود برای جذب آن فرد را شروع کرده‌اید، کافی است تا جای ممکن در اطراف او حضور داشته باشید.

اگر رابطه شما کمی شکل گرفته است، انجام کارهای مورد علاقه هر دو شما مانند فیلم دیدن در سینما می‌تواند به شما در تحکیم رابطه کمک کند.

 

18. … اما گیر ندهید

حتی اگر دوست دارید تمام طول روز را با او حرف بزنید و با او باشید، بهتر است زمانی را نیز جدا از هم سپری کنید. توجه کنید که بیش از حد به او وابسته نشوید. برای این که آهسته آهسته فردی را عاشق خود کنید، باید تعادل را برقرار کنید. همان‌قدر که بودن با یکدیگر و گذراندن زمان با یکدیگر اهمیت دارد، تنها بودن و فکر کردن در مورد آنچه بین شما در حال اتفاق افتادن است نیز مهم است.

 

 

19. سرگرمی‌های او را امتحان کنید

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای این که فردی را عاشق خود کنید این است که فعالیت و سرگرمی را پیدا کنید که برای هر دو شما جالب است و از طریق آن می‌توانید با هم ارتباط برقرار کنید. فقط تصور کنید چقدر می‌توانید در مورد یک سرگرمی که هر دوی شما را هیجان زده می‌کند صحبت کنید!

شما می‌توانید علایق و سرگرمی‌های مورد علاقه او را پیدا کنید. حتی اگر به آن‌ها علاقه‌ای ندارید، چند بار او را در انجام این فعالیت‌ها همراهی کنید. اگر موفق به انجام این کار شوید، قدم بزرگی در جهت تقویت رابطه خود برداشته‌اید.

 

20. نظرات و دیدگاه خود را فراموش نکنید

در نگاه اول ممکن است اینگونه به نظر برسد که موافقت با تمام نظرات او روشی آسان برای عاشق کردن فردی است که مورد توجه شماست، اما همیشه این صدق نمی‌کند. اگر به فردی تبدیل شوید که همیشه موافقت خود را اعلام می‌کند، می‌تواند به رابطه آسیب بزند.

اگر نظر متفاوتی دارید، آن را بیان کنید و ساکت نمانید! مردم عاشق فردی با شخصیت، روح و دیدگاه قوی هستند – این تقریباً مانند ایستادن روی موضع خود (بدون عصبانی شدن) است. این نشان می‌دهد که شما به آنچه هستید اطمینان دارید.

 

کلام آخر

در این مقاله چند نکته کلی برای شما آورده شده است تا بتوانید فردی را عاشق خود کنید. البته این احتمال وجود دارد که حتی با تلاش زیاد نیز موفق نشوید. هرکسی سلیقه خود را در نوع نگاه، صحبت یا رفتار مردم دارد. همیشه این امکان وجود دارد که شما در آن دسته قرار نگیرید.

با این وجود، به وجود آوردن احساس قدردانی، توجه، شنیده شدن و تحسین در روانشناسی موجب ایجاد علاقه می‌شود. ما تمایل داریم کسانی که ما را دوست دارند را دوست داشته باشیم، به این دوست داشتن متقابل می‌گویند. امیدوارم این نکات را امتحان کنید و در نهایت فردی که دوستش دارید را عاشق خود کنید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.