چگونه در بیو اینستاگرام بیشتر بنویسیم ؟

چگونه بیشتر از 150 کاراکتر در بیو اینستاگرام تایپ کنیم ؟

اینستاگرام بستر مناسبی برای ارتباط با مشتریان جدید و تقویت برند شماست. با این وجود محدودیت هایی هم در این برنامه وجود دارد که ممکن است کار بازاریابی شما را با مشکل مواجه کند. یکی از این مواد، محدودیت در تعداد کاراکترهاییست که می توانید در قسمت بیو اینستاگرام بنویسید.

این محدودیت کاراکترها می تواند مشکلات زیادی را برای برندها و کسب و کارهای مختلف ایجاد کنند چون اینکه بخواهید فقط با 150 حرف کسب و کارتان را برای فالوورهایتان توضیح بدهید کار مشکلی است. اما خوشبختانه برای حل این مشکل هم چندین گزینه وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید و به نتیجه مورد نظرتان برسید.

ما در این مطلب به شما یاد می دهیم که چطور در قسمت بیو اینستاگرامتان بیشتر از 150 حرف بنویسید. با ما همراه باشید.

 

محدودیت نوشتن در بیو اینستاگرام چیست؟

همانطور که در بالا گفتیم، اینستاگرام در قسمت بیو محدودیت 150 کاراکتری دارد. ولی این محدودیت به این معنا نیست که شما می توانید دقیقاً از 150 کاراکتر اینستاگرامتان استفاده کنید. در واقع مساله خیلی پیچیده تر از این حرفهاست.

بیایید با هم ببینیم اینستاگرام چطور این محدودیت را محاسبه می کند.

نحوه محاسبه تعداد کاراکترها توسط اینستاگرام

وقتی اینستاگرام تعداد کاراکترهای شما را می شمارد، چیزی فراتر از حروفی که می نویسید را ثبت می کند. یک “کاراکتر” در واقع شامل همه چیز از جمله علائم نگارشی، اعداد و مهمتر از همه ایموجی ها می شود!

ایموجی ها یا همان شکلک ها باعث می شوند بیوی اینستاگرام شما خیلی زیباتر بنظر برسد اما از چیزی که فکرش را می کنید فضای بیشتری اشغال می کنند. همه ایموجی ها حداقل معادل 2 حرف هستند ولی بعضی از آنها می توانند به اندازه 3 حرف هم باشند.

ایموجی در بیو اینستاگرامیکی از روش هایی که به شما اجازه می دهد بتوانید بیشتر در بیو اینستاگرامتان بنویسید، استفاده کمتر از ایموجی ها و شکلک هاست؛ ولی راه های دیگری هم هست که می توانید آنها را امتحان کنید. به خواندن این مطلب ادامه بدهید تا با این روش ها آشنا شوید!

چگونه در بیو اینستاگراممان بیشتر از 150 کاراکتر بنویسیم؟

حقیقت این است که خود اینستاگرام به طور رسمی راهی برای افزایش یا عبور از محدودیت های گذاشته شده برای نوشتن بیو اینستاگرام ارائه نمی کند؛ ولی شما می توانید با استفاده از روش های دیگر این مشکل را برطرف کنید و برند و کسب و کارتان را در قسمت بیو بیشتر معرفی کنید.

 

در قسمت بیوگرافی اینستاگرامتان لینک اضافه کنید

اگر می خواهید فالوورهایتان با کسب و کار شما بیشتر آشنا بشوند، ساده ترین کاری که می توانید بکنید این است که در بیوگرافی تان لینک بگذارید. این لینک باید فالوورهای شما را به یک صفحه بیوگرافی گسترده تر مثل “درباره ما” یا “داستان ما” هدایت کند.

علاوه بر این می توانید از سایت هایی مثل Linktree استفاده کنید تا لینک های مختلفی را برای انتخاب در اختیار دنبال کنندگانتان قرار بدهید.

 

از پست هایتان استفاده کنید

با اینکه بیو اینستاگرام شما را با محدودیت نوشتن مواجه می کند، اما پست های اینستاگرام جای بیشتری برای نوشتن دارند. در هر پست می توانید از 2200 کاراکتر استفاده کنید. این فضا محل خوبی برای در اختیار گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد برند یا کسب و کارتان است که باعث می شود فالوورهایتان آشنایی بیشتری با شما پیدا کنند.

برخی از اینستاگرامرها به طور مرتب بیوگرافی و لینک های خود را به روز می کنند و فالوورها را به سمت پست هایشان هدایت می کنند تا بیشتر با کسب و کارشان آشنا شوند. این کار روش موثریست اما به روز رسانی منظم بیو اینستاگرام زمانبر و وقت گیر است.

 

از هایلایت های استوری هایتان استفاده کنید

یکی دیگر از روش های عالی برای گسترش بخش بیوگرافی اینستاگرام، استفاده از هایلایت استوری هاست. این بخش شامل موارد برجسته استوری هایی است که برای 24 ساعت نمایش داده می شوند. شما می توانید این استوری ها را بایگانی کنید تا دنبال کنندگانتان به طور دائم به آنها دسترسی داشته باشند. حتی می توانید این استوری ها را در دسته های مختلف تفکیک کنید تا مرورشان برای افراد راحت تر باشد.

استفاده از هایلایت در پیج اینستاگراماستوری های هایلایت شده مستقیما زیر قسمت بیوگرافی پروفایل اینستاگرام شما نمایش داده می شوند و می توانند شامل لینک هایی به خارج از اینستاگرام باشند. بسیاری از شرکت ها از هایلایت استوری ها برای دسترسی سریع فالوورهایشان به صفحات محصول و اطلاعات برند استفاده می کنند.

 

سایت های شمارش تعداد کاراکتر

رعایت محدودیت 150 کلمه ای قسمت بیو اینستاگرام ممکن است سخت باشد و هیچ چیز هم ناخوشایندتر از این نیست که مدام از حد مجاز عبور کنید و مجبور شوید بیوگرافی تان را تغییر بدهید.

ابزارهای شمارنده کاراکتر یا همان نویسه به شما کمک می کنند تا بفهمید بیو مورد نظری که می خواهید بنویسید چند کاراکتر دارد. ما بعضی از این سایت ها را در اختیارتان قرار می دهیم:

 

کلام آخر
محدودیت مقدار نوشتن در قسمت بیو اینستاگرام خیلی آزار دهنده است، اما این اتفاق نباید جلوی تبلیغ برند شما و فروش محصولاتتان را بگیرد. امیدواریم نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک کرده باشد تا بدانید چطور به بهترین نحو از بیو اینستاگرام برای کسب و کارتان استفاده کنید.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.