چگونه در اینستاگرام دسته جمعی آنفالو کنیم؟

ممکن است بخواهید همه فالویینگ های اینستاگرام خود را یکجا آنفالو کنید و نمی دانید چگونه گروهی انفالو کنیم. آموزش آنفالو دسته جمعی در اینستاگرام بدون برنامه و با برنامه آموزش داده شده است.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی با تمرکز بر آپلود عکس ها، ویدیوهای کوتاه و بکار بردن تعداد زیادی فیلتر برای زیباتر به نظر رسیدن آن هاست. اینستاگرام از مرز یک میلیارد کاربر گذشته است، یک دستاورد سریع و عالی در مقایسه با رقبایش. در اینستاگرام، شما می توانید افراد دیگر را برای افزودن محتوای آن ها به فیدهای اینستاگرام خود دنبال کنید. گاهی اوقات، وقتی تمایل به دنبال کردن هزاران نفر دارید، آن تبدیل به گروهی از فیدها می شود. به منظور آنفالو کردن دسته جمعی در اینستاگرام بدون هدر دادن وقت، لازم است تا این راهنمای گام به گام را دنبال کنید.

راه حل شماره 1: آنفالو کردن گروهی در اینستاگرام از طریق کنسول گوگل کروم

 1. مرورگر گوگل کروم خود را باز کنید و وارد حساب اینستاگرام خود شوید.

 2. پس از ورود به حساب اینستاگرام خود، باید مطابق بر شکل زیر بر آیکون یک مرد کلیک کنید.

  با کلیک روی این آیکون، شما به صفحه پروفایل خود می روید و در آنجا می توانید دنبال کنندگان خود و کسانی که دنبال می کنید را ببینید. در حساب اینستاگرامم، من 171 نفر را در اینستاگرام دنبال می کنم.
  آنفالو دسته جمعی در اینستاگرام

 3. کلیدهای Ctrl + Shift + J را فشار دهید.

  در این صفحه، اگر از ویندوز استفاده می کنید، کنسول گوگل کروم را با فشار دادن Ctrl + Shift + J باز کنید اما اگر از مک استفاده می کنید، Cmd + Opt + J را فشار دهید.

 4. کد زیر را کپی پیست کنید

  اکنون، داستان از این قرار است. باید کد زیر را در کنسول تایپ یا پیست کنید و اینتر را بزنید تا کد اجرا شود و برخی از ارورهایی که لازم نیست نگرانشان باشید را نشان دهد.
  var jq = document.createElement(‘script’);
  jq.src = “//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.4/jquery.min.js”;
  document.getElementsByTagName(‘head’)[0].appendChild(jq);
  jQuery.noConflict()
  آنفالو دسته جمعی در اینستاگرام

 5. سپس این کد را کپی پیست کنید

  اگر تمام مراحل بالا را با موفقیت پشت سر گذاشتید، لازم است تا این چند خط کد را نیز وارد کنسول خود کنید تا فرآیند واقعی آنفالو کردن دسته جمعی آغاز شود.
  توجه: گوگل کروم یا پنجره های کنسول آن را تا تکمیل فرآیند نبندید.
  کد: 
  window.setInterval(function(){
  var x = 0;
  $(“button:contains(‘Following’)”).each(

 6. مرحله آخر

  نکته مهم: اگر مشکل از کامپیوتر یا لپ‌تاپ یا نوت بوک شماست، باید از Restoro Repair استفاده کنید که می‌تواند بایگانی ها را اسکن کرده و فایل‌های خراب و از دست رفته را جایگزین کند. این کار در بیشتر موارد جواب می دهد، به خصوص اگر مشکل از خرابی سیستم باشد.
  function(){
  if(x==3) return false;
  $(this).trigger(“click”);
  $(‘._4gt3b’).scrollTop($(‘._4gt3b’)[0].scrollHeight);
  x++;
  }
  )
  $(‘._4gt3b’).scrollTop($(‘._4gt3b’)[0].scrollHeight); console.log(‘loop’);
  }, 1000);
  پس از اجرای کد، می بینید که دنبال کنندگان ایسنتاگرمتان دوباره به صفر باز می گردند. 

راه حل شماره 2: آنفالو کردن گروهی اینستا از طریق برنامه برای اندروید و iOS

InstaClean یک اپلیکیشن رایگان در دسترس برای اندروید به منظور آنفالو کردن دسته جمعی و یکباره در اینستاگرام است. این اپلیکیشن می تواند یک جایگزین مناسب برای روش مذکور باشد. شما می توانید آن را دانلود کنید و راهنمای گام به گام زیر را دنبال نمایید. 

برنامه انفالو کن دسته جمعی برای اندروید

InstaClean. این اپلیکیشن در پلی استور گوگل در دسترس نیست اما می توانید آن را به صورت کاملاً رایگان از لینک زیر دانلود کنید. 

توجه: اگر گوشی هوشمندی اندروید ندارید، می توانید از این اپلیکیشن در Android Emulator استفاده کنید. ما فهرستی از بهترین Emulatorها در اندروید را جمع آوری کرده ایم. 

 • پس از دانلود اپلیکیشن، باید وارد حساب اینستاگرام خود شوید. 
 • پس از ورود، تمام حساب هایی که دنبال می کنید، برایتان به نمایش گذاشته می شوند. 
 • اکنون، کافی است روی تمام کاربرانی که می خواهید آنفالو کنید، ضربه بزنید و روی نماد تیک قرار گرفته در بالا گوشه سمت راست کلیک کنید. 

برنامه آنفالو گروهی اینستاگرام برای آیفون iOS

اگر از آیفون استفاده می کنید، می توانید Cleaner for Ins را از اپ استور دانلود کنید. روند آنفالو کردن دسته جمعی در حساب اینستاگرام تقریباً شبیه به اندروید است. 

نکته: اگر هیچ یک از هیچ یک از روش های بالا باعث رفع مشکل نشدند، ما استفاده از Restoro Repair Tool را توصیه می کنیم که می تواند تمام بایگانی ها را اسکن کند و فایل های خراب و از دست رفته را جایگزین نماید. این کار در بیشتر موارد جواب می دهد، به خصوص اگر مشکل از خرابی سیستم باشد. Restoro همچنین سیستم شما را برای ماکزیمم عملکرد بهینه سازی می کند. 

مطالب پیشنهادی آموزش اینستاگرام:

چگونه در اینستاگرام ریپلای کنیم

خواندن دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن

حالت Restrict در اینستاگرام

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.