طرز تهيه سالاد انار و اسفناج مناسب برای شب یلدا

برای آموزش طرز تهيه سالاد انار و اسفناج باید گفت که راه کارهای زیادی وجود دارد و میتوانید هر کدام را انتخاب کنید ولی در کل تهیه چنین سالادی سخت نیست و تنها کافی است که این مطلب را تا آخر مطالعه کنید و گام به گام با ما پیش بیایید.

حال که هوا رو به سردی میرود میوه ایی که بسیار خوردن آن لذت بخش است انار است و چه خوب که این میوه را با مواد دیگر مخلوط کنید تا یک میان وعده تازه و خوشمزه درست کنید. خوبی این سالاد انار و اسفناج آن است که احتیاج به مواد گران و یا سخت ندارد و راحت میتوان آن را آماده کرد. این سالا یک انتخاب عالی برای شب یلدا و دورهمی های پاییزی می باشد.

طرز تهیه سالاد کینوا با نخود فوق العاده خوشمزه (رژیمی و کم کالری)
طرز تهیه سالاد کلم شیرین رستورانی (با گردو و کشمش)

چگونه سالاد انار و اسفناج درست کنیم؟

حال که هوا دارد سرد میشود، بهترین کار این است که میوه های فصل را خریداری کنیم. اما مهمتر از آن این است که با شیوع ویروس کرونا برای تقویت سیستم ایمن بدن خود از سبزیجات و میوه های اورگانیک استفاده کنیم. انار که میوه فصل پاییز است و همه خوردن انار را دوست دارند. اما در رابطه با اسفناج باید گفت که اسفناج بسیار مفید است و به عبارتی برای سلامتی پوست و مو بسیار مفید است و خاصیت ضد سرطانی  دارد.

مواد لازم برای تهیه سالاد انار و اسفناج

مواد لازم برای تهیه سالاد انار و اسفناج
مواد لازم برای تهیه سالاد انار و اسفناج

مواد لازم برای درست کردن سالاد اسفناج و انار عبارت اند از:

  • اسفناج : یک دسته کوچک، شسته و خرد شده
  • شويد تازه خرد شده : مقداری
  • انار : دو عدد
  • نمک، گردو، كنجد : به مقدار لازم
  • روغن زيتون : کمی

طرز تهیه سالاد انار و اسفناج

برای درست کردن سالاد انار و اسفناج تنها کافی است که اسفناج، شوید تازه و انار را با هم مخلوط کنید. میتوانید از ادویه های دیگر استفاده کنید تا طعم بهتری داشته باشد. می توانید برای بهبود طعم و مزه سالاد اسفناج و انار، مرغ ریش ریش و کمی گردو شده به آن اضافه نمایید. البته بسته به ذائقه افراد می توان به آن کمی آب پرتقال و یا پرتقال حلقه حلقه شده نیز اضافه نمایید که باعث زیبایی و خوش طعم شدن این سالاد میشود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.