چگونه می توان یک استوری اینستاگرام را ریپست(پست مجدد) کرد؟

پست مجدد در اینستاگرام می تواند روشی خارق العاده برای تعامل با مخاطبان و افزودن محتوای اضافی به حساب کاربریتان باشد. برخی از کاربران به اشتراک گذاشتن عکس ها و ویدیوهای دیگران را در یک استوری اینستاگرام ترجیح می دهند، در حالی که بیشتر افراد خصوصاً برندها، غالباً چنین محتوایی را در صفحه اصلی خود انجام می دهند یعنی پست اینستاگرام خود را ریپیست می کنند.

اینستاگرام روش های رسمی بسیار معدودی را برای اشتراک گذاری مجدد محتوا (پست مجدد) در استوری اینستاگرام یا پست ها ارائه می دهد و شما می توانید این روش ها را بدون تلاش زیادی و در این مقاله به راحتی بیاموزید.

پست مجدد یک پست اینستاگرامی در استوری

اکثر پست های اینستاگرامی ایجاد شده توسط کاربران دیگر را می توانید به صورت یک استوری اینستاگرام به اشتراک گذارید تا مخاطبان شما نیز آن را مشاهده کنند. این تنها روش رسمی برای به اشتراک گذاری یک پست ایجاد شده توسط افراد دیگر بر اینستاگرام است و به دلیل سادگی و پیوند به سازنده ی اصلی پست بسیار محبوب می باشد.

 1. برنامه اینستاگرام را بر گوشی iOS یا اندروید خود باز کنید و پست اینستاگرامی که قصد به اشتراک گذاری آن را دارید، انتخاب کنید.
 2. بر آیکون هواپیمای کاغذی کلیک کنید و ( Add post to your story) افزودن پست به استوری ضربه بزنید.
  نکته:برخی از حسابها ممکن است گزینه اشتراک را غیرفعال کنند ، اما نباید با این موارد زیاد روبرو شوید.
 3. حال آن پست به صورت یک استوری جدید اینستاگرامی جایگذاری می شود و شما می توانید گیف، متن و موسیقی را طبق معمول به آن اضافه کنید.
 4. بر استوری شما ضربه بزنید تا یک استوری جدید در اینستاگرام منتشر شود.

پست مجدد یک پست اینستاگرامی در استوری

همچنین بخوانید: چگونه به استوری آهنگ اضافه کنیم؟

نحوه ی به اشتراک گذاری یک استوری اینستاگرام در حساب کاربری شخصی

در حالی که می توانید از به اشتارک گذاری استوری های اینستاگرامی دیگران برای دنبال کنندگان خود بهره ببرید، الزاماتی نیر وجود دارند که باید برآورده شوند:

 • حساب کاربری باید عمومی باشد.
 • اشتراک گذاری استوری اینستاگرام حساب کاربری باید فعال شده باشد.
 • باید در استوری تگ شده باشید.

آموزش ببینید: آموزش استوری گذاشتن از صفر تا صد

وقتی در یک استوری اینستاگرام تگ شده اید، یک DM به منظور اطلاع رسانی دریافت خواهید کرد. اگر حسابی که شما را تگ کرده است، عمومی باشد و اجازه ی اشتراک گذاری محتوا را داده باشد، شما در پیام ارسالی یک لینک دریافت خواهید کرد؛ به منظور ریپست کردن این استوری به صورت یک استوری جدید در حساب شخصی خود بر افزودن این استوری(Add This to Your Story) به استوری خود ضربه بزنید.

به اشتراک گذاری یک استوری اینستاگرام در حساب کاربری شخصینحوه ی ریپست کردن یک استوری اینستاگرام در صورتی که تگ نشده باشید

در حالی که برنامه های شخص ثالث متعددی وجود دارند که امکان پست مجدد کردن پست های اینستاگرامی دیگران را فراهم می سازند اما تعداد بسیار کمی از آن ها ریپست کردن استوری های اینستاگرام را دربر میگیرند.

با این وجود، یک روش برای دور زدن این محدودیت، استفاده از ویژگی اسکرین شات یا اسکرین رکوردینگ دستگاهتان می باشد.

به عنوان مثال، شما می توانید همزمان با تماشای استوری اینستاگرام یک کاربر دیگر از آن اسکرین شات بگیرید و سپس آن اسکرین شات را به صورت یک استوری جدید در صفحه خود به اشتراک بگذارید. به همین ترتیب، شما می توانید از screen recording برای ضبط یک ویدیوی استوری استفاده کنید و سپس آن ویدیو را در استوری خود پست مجدد کنید.

نحوه ریپست کردن یک پست حاوی ویدیو یا عکس در اینستاگرام

هیچ روش محلی برای ریپست کردن عکس ها یا ویدیوها در اینستاگرام وجود ندارد. به منظور غلبه بر این محدودیت، شما باید یک برنامه شخص ثالث را دانلود کنید. خوشبختانه، تعداد بسیار زیادی از چنین برنامه هایی برای سیستم عامل های اندروید و iOS وجود دارند و دانلود و استفاده ی اکثر آن ها رایگان می باشد.

Repost for Instagram یک برنامه ی خوب برای کاربران اندروید می باشد در حالی که Regrammer یک انتخاب عالی برای کاربران iOS است. هر دوی این برنامه ها رایگان هستند و نیازی به ورود با استفاده از اطلاعات حساب کاربری فیسبوک یا اینستاگرام ندارند.

بیشتر بخوانید: چگونه یک استوری حرفه ای بسازیم؟

 • برنامه Regrammer را بر دستگاه iOS خود باز کنید.
 • پیامی ظاهر خواهد شد که از شما اجازه ی دسترسی به عکس های دستگاه را می خواهد. بر OK ضربه بزنید.
 • برنامه از شما سوال خواهد کرد که آیا تمایل به دریافت اعلان دارید یا نه. این مورد اختیاری است. می توانید هر یک از گزینه های اجازه می دهم یا اجازه نمی دهم را انتخاب کنید.
 • صفحه ی خوشامدگویی همراه با دستورالعمل ها برای شما به نمایش درخواهد آمد. بر Skip ضربه بزنید.
 • ریپست کردن یک پست حاوی ویدیو یا عکس در اینستاگرام
 • در همان دستگاه برنامه ی اینستاگرام را باز کرده و پستی که می خواهید ریپست کنید را انتخاب نمایید.
 • در گوشه ی سمت راست بالای پست اینستاگرام بر روی دکمه ی Ellipsis ضربه بزنید.
 • بر کپی کردن لینک(Copy Link) ضربه بزنید. لینک وب این پست شخصی در کلیپ بورد دستگاه شما کپی خواهد شد.
 • برنامه ی Regrammer را باز کنید. لینک کپی شده باید به صورت خودکار در فیلد جستجوی برنامه ظاهر شده باشد. اگر این چنین نیست، بر فیلد ضربه بزنید و چند ثانیه نگه دارید و سپس پیست را انتخاب کنید.
 • بر پیش نمایش(Preview) ضربه بزنید.
 • به صورت پیشفرض، ریپست شما نام حساب کاربری اصلی که عکس یا ویدیو را از آن گرفته اید را نشان نخواهد داد. به منظور افزودن این نام حساب کاربری، بر آیکون چهارمربعی ضربه بزنید.
 • وقتی همه چیز آماده شد، بر ایکون آبی رنگ اشتراک گذاری ضربه بزنید.
 • بر ریپست بر اینستاگرام ضربه بزنید.
 • برنامه از شما اجازه ی ورود به برنامه اینستاگرام را می خواهد. بر Open ضربه بزنید.
 • بر Feed>Next ضربه بزنید.
 • عکس یا ویدیو را طبق معمول همیشه با افزودن یک فیلتر یا تغییر تنظمیات، ویرایش کنید.
 • بر Next ضربه بزنید.

همانند یک پست اینستاگرام معمولی، توضیحات، هشتگ ها، تگ ها و اطلاعات مربوط به موقعیت را به پست اضافه کنید.

 • وقتی همه چیز را آماده کردید، بر اشتراک گذاری ضربه بزنید تا پست منتشر شود. حال در حساب اصلی اینستاگرام شما ظاهر خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.