حتما دیده اید که برخی از فالویینگ های شما قسمتی از یک پست را در استوری خود تگ می کنند و شما با کلیک کردن بر روی آن می توانید آن پست را مشاهده کنید. در این نوشته به شما آموزش می دهیم که چگونه پست دیگران را در استوری خود تگ کنیم. استوری کردن یک پست کاربردهای دیگری هم دارد به عنوان مثال فرض کنید یک پیج فروشگاه لباس دارید و می خواهید یکی از محصولات تازه شارژ شده خود را در استوری معرفی کنید و مخاطبان شما با کلیک بر روی این استوری بتوانند به پستی که قبلا در مورد این محصول منتشر شده و در صفحه شما وجود دارد بروند و جزئیات آن را بخوانند. با مینویسم همراه باشید.

چگونه یک پست را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

در حال گشت و گذار در اینستاگرام هستید و یک پست جالب فیلم یا عکس توجه شما را به خود جلب می کند اما نمی دانید که چگونه پست های Feed Instagram را در Stories به اشتراک بگذارید. بسیار ساده:

این مطلب مفید را بخوانید: چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟ 

وقتی در صفحه فید اینساگرام با موضوعی روبرو شدید که برای شما الهام بخش است – مانند پست یکی از دوستانتان که برای یک هدف خیریه پول جمع می کند یا عکس یک طرح جدید از مارک مورد علاقه تان و … می توانید به سرعت آن پست را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

نحوه به اشتراک گذاشتن پست های اینستاگرام در استوری

1. پست مورد نظر خود یا دیگران که قصد دارید آن را استوری کنید را باز کنید. روی دکمه هواپیمای کاغذی زیر پست ضربه بزنید (مانند ارسال پیام مستقیم)

اشتراک گذاری پست در استوری2. سپس در منوی باز شده روی گزینه “add post to your story” کلیک کنید.

چگونه پست اینستاگرام را در استوری بگذاریم3. می توانید عکس یا ویدیو را تغییر اندازه یا چرخش دهید. همچنین می توانید از ابزارهای طراحی استفاده کنید یا متن و برچسب اضافه کنید.

چگونه پست خود یا دیگران را استوری کنیم

همچنین بخوانید: چگونه استوری اینستاگرام را دانلود کنیم؟

به همین راحتی یک پست اینستاگرام را در استوری خود به اشتراک گذاشتید.همان طور که دیدید اینکه چگونه پست اینستاگرام را در استوری بگذاریم بسیار ساده است. هر کدام از مخاطبان و فالوورهای شما که این استوری را ببینند با کلیک بر روی لینک موجود در استوری که به صورت خودکار اضافه می شود به پست اصلی هدایت می شوند و می توانند توضیحات آن را بخوانند و یا فیلم را به صورت کامل مشاهده کنند.

توجه: هر پست به اشتراک گذاشته شده در یک استوری شامل پیوندی به پست اصلی و نام کاربری اصلی پوستر است.

فقط پست های حساب های عمومی اینستاگرام را می توان در استوری ها به اشتراک گذاشت. اگر حساب عمومی دارید و می خواهید اجازه ندهید افراد پست های شما را در استوری به اشتراک بگذارند، می توانید این کار را در تنظیمات Instagram انجام دهید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید