چگونه شماره تلفن خود را بفهمیم (همراه اول و ایرانسل)

چگونه شماره موبایل خود را بفهمیم

گاهی برای همه ما پیش می آید که نمی دانیم شماره سیم کارتی که در گوشی خود انداخته ایم چیست. در این پست به شما خواهیم گفت که چگونه شماره تلفن خود را بفهمیم؟

کد USSD نوعی کد است که با شماره گیری آن کد می توان شماره سیم کارت ایرانسل یا همراه اول خود را بفهمید. شاید برای آن هایی که سیم کارت دارند مسخره و خنده دار باشد. ولی ممکن است شما از دسته افرادی باشید که چندین سیم کارت دارند و برای این که متوجه بشوید که چه شماره سیم کارت هایی دارید، می توانید از این کد استفاده بنمایید. حتی اگر سیم کارت جدید خریداری کرده اید و شماره سیم کارت خود را حفظ نیستید می توانید با شماره گیری این کد بفهمید که چه شماره ای دارید.

برای فهمیدن شماره تلفن خود (همراه اول و ایرانسل) چه کنیم

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که شماره موبایل یا سیم کارت خود را فراموش کرده باشید. اولین کاری که می کنید این است که با یک شماره دیگر به شماره خود تماس می گیرید. اما شاید دوست نداشته باشید با یک شماره دیگر به شماره خود زنگ بزنید یا ممکن است که تلفنی در دسترس نباشد. شما می توانید با شماره گیری کد USSD به شماره سیم کارت خود پی ببرید. از این کد به صورت رایگان می توان استفاده کرد و پس از آن که موفق شدید شماره خود را مشاهده کنید عملیات را لغو می کنید. اگر سیم کارت شما اعتباری باشد با این کد می توانید از باقی مانده اعتبار سیم کارت خود جویا شوید.

چگونه شماره تلفن خود را بفهمیم ایرانسل

کد مربوط به مشاهده شماره موبایل مخصوص سیم کارت ایرانسل:

اگر شما سیم کارت ایرانسل داشته باشید برای این که از شماره خود مطلع شوید باید کد #91*را شماره گیری کنید.

چگونه شماره تلفن خود را بفهمیم همراه اول

کد مربوط به مشاهده شماره موبایل مخصوص اپراتور همراه اول

اما اگر از طرفداران همراه اول هستید و سیم کارت همراه اول دارید کد مخصوص USSD همراه اول موجود است. می توانید با شماره گیری کد #99* از شماره سیم کارت خود مطلع شوید.

 کد آپ برای فهمیدن شماره موبایل همراه اول و ایرانسل و رایتل

اگر از آن دسته از افرادی هستید که تعداد زیادی سیم کارت از اپراتورهای مختلف مانند ایرانسل، همراه اول یا رایتل دارید و شماره های خود را فراموش کرده اید می توانید با شماره گیری کد #2*733* که مربوط به برنامه آپ می باشد از شماره های خود مطلع شوید.

نکته: بعد از این که از شماره خود مطلع شدید باید عملیات را لغو کنید و نباید عملیات دیگر را ادامه دهید.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.