چگونه دایرکت اینستاگرام را بدون سین شدن بخوانیم؟

در این نوشته خواهیم گفت چگونه دایرکت اینستاگرام را بدون سین شدن بخوانیم؟ چگونه علامت سین اینستاگرام را برداریم و
نحوه خواندن پیام در اینستاگرام بدون تیک خوردن چگونه است؟

گاهی نمی خواهید شخص مقابل متوجه شد که شما پیام های دایرکتی که او در اینستاگرام برایتان ارسال کرده را خوانده اید 2 روش نسبتا ساده برای خواندن پیام های دایرکت اینستاگرام بدون فهمیدن طرف مقابل وجود دارد که در ادامه توضیح داده می شود. اگر رمز اینستاگرام خود را دارید از روش اول و اگر پسورد اینستاگرام خود را فراموش کرده اید از روش دوم استفاده کنید.

روش خواندن پیام های دایرکت اینستاگرام بدون فهمیدن طرف مقابل

روش زیر ساده ترین روشی است که می توانید با آن پیام های دایرکت اینستاگرام را بخوانید و شخص مقابل متوجه نشود تنها نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که باید نام کاربری و پسورد اینستاگرام خود را داشته باشید در غیر این صورت این روش را امتحان نکنید.

 1. خاموش کردن اینترنت گوشی

  اینترنت گوشی خود را خاموش کنید.

 2. مرحله دوم

  وارد اینستاگرام شده و دایرکت شخص مورد نظر را بخوانید.

 3. مرحله سوم

  وارد بخش setting اینستاگرام شده و از حساب کاربری خود خارج شوید. (log out)

 4. مرحله چهارم

  اینترنت گوشی خود را وصل کنید.

 5. مرحله پنجم

  وارد اینستاگرام شوید (log in)

روش دوم: استفاده از قابلیت Restirct اینستاگرام

اگر پسورد اینستاگرام خود را ندارید می توانید از روش محدود کردن کاربر استفاده کنید که به آن حالت Restirct گفته می شود. شخصی که رستریکت می شود در صورتیکه پیامی در دایرکت برای شما بفرستد می توانید پیام او را بخوانید و او متوجه نمی شود در واقع عبارت seen برای او نمایش داده نمی شود. علاوه بر این شخص رستریکت شده اگر کامنتی زیر پست های شما بگذارد تا شما تایید نکنید کامنت او برای دیگران نمایش داده نمی شود و همچنین قادر به دیدن استوری و هایلایت های شما نیز نمی باشد.

آموزش نحوه رستریکت در اینستاگرام

وارد صفحه شخص مورد نظر که قصد دارید او را رستریکت کنید شوید سپس از بالای صفحه روی علامت سه نقطه کلیک کنید و گزینه Restirct را انتخاب کنید.

حالا می توانید با خیال راحت پیام های دایرکت این شخص را بخوانید بدون اینکه متوجه شود.

بعد از خواندن پیام طرف مقابل در دایرکت اینستاگرام کاربر را از حالت رستریکت خارج کنید به این شکل که وارد صفحه او شده و روی علامت سه نقطه کلیک کنید و این بار unrestrict را انتخاب کنید.

پاسخ به چند سوال در مورد خواندن پیام های دایرکت اینستاگرام

آیا می توانید پیام دایرکت اینستاگرام را بدون این که طرف مقابل بداند، باز کنید؟

بله، شما می توانید بدون آن که طرف مقابل متوجه شود، پیام مستقیم اینستاگرام را باز کنید. ابتدا، لازم است تا نام کاربری آن ها را داشته باشید. سپس، باید عکس پروفایل آن ها را پیدا کنید. بعد از آن، مکالمه پیام مستقیم را با کلیک بر آیکون پیام در کنار نام کاربری باز کنید.

چگونه پیام های دایرکت اینستاگرام را بدون دیده شدن، می خوانید؟

یک روش برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون دیده شدن وجود دارد اما این روش به یک اپلیکیشن شخص ثالث نیاز دارد. پیام مستقیم اینستاگرام از طریق سیستم پیام رسانی اپلیکیشن ارسال می شود، نه رابط اصلی اینستاگرام. به منظور خواندن پیام مستقیم بدون دیده شدن، به اپلیکیشنی مانند Hootsuite یا سیگنال نیاز دارید. وقتی یکی از این اپلیکیشن ها را نصب کردید، واردش شوید و ثبت نام کنید. سپس، اینستاگرام را باز و پروفایل خود را از میان فهرست اپلیکیشن ها انتخاب کنید.

آیا می توانم پیامی را بدون این که فرستنده متوجه شود، بخوانم؟

هیچ راهی برای خواندن یک پیام بدون این که فرستنده متوجه شود که شما آن را دیده اید، وجود ندارد چراکه هنگام ارسال پیام، اعلان فرستنده ارسال می شود. با این وجود، راه هایی وجود دارند که پیام ها را بدون این که فرستنده متوجه شود، بخوانید.

چگونه می توان seen در اینستاگرام را غیرفعال کرد؟

برای غیرفعال کردن خواندن در اینستاگرام، اپلیکیشن را باز کنید و بر سه خط در بالا گوشه سمت چپ ضربه بزنید. در پایین Settings «تنظیمات»، Privacy «حریم خصوصی» را انتخاب کنید. در پایین Read «خواندن»، علامت جعبه کنار Enabled «فعال شده» را بردارید.

چگونه پنهان کنم که پیامی را خوانده ام؟

چندین روش برای پنهان کردن این که پیامی را خوانده اید، وجود دارند. یک روش این است که پیام را بالا بکشید و سپس، بر روی X در بالا گوشه سمت راست ضربه بزنید. روش دیگر این است که برای چند ثانیه روی پیام فشار دهید و سپس، Hide Message «پنهان کردن پیام» را انتخاب کنید.

چگونه می توانم تیک تایید خواندن (تیک آبی) را غیرفعال کنم؟

به منظور غیرفعال کردن تایید خواندن، تنظیمات گوشی خود را باز کنید و به قسمت حریم خصوصی بروید. در پایین «تیک آبی»، علامت جعبه کنار «فعال شده» را بردارید.

آیا می توانید تیک آبی پیام مستقیم اینستاگرام را نیز غیرفعال کنم؟

اینستاگرام در حال حاضر هیچ روشی برای غیرفعال کردن تیک آبی پیام های مستقیم خود ندارد.

آیا می توانم تیک آبی را برای یک فرد خاص غیرفعال کنم؟

بله، شما می توانید تیک آبی را تنها برای یک فرد خاص در فیسبوک غیرفعال کنید. به منظور انجام این کار، به صفحه تنظیمات حساب فیسبوک خود بروید و پیام ها را انتخاب کنید. زیر «تیک آبی»، فردی که می خواهید تیک آبی برای او غیرفعال شود را انتخاب کنید و سپس، بر روی «غیرفعال» ضربه بزنید.

آیا غیرفعال کردن تیک آبی برای هر دو طرف عمل می کند؟

بله، غیرفعال کردن تیک آبی برای هر دو طرف عمل می کند.

چرا باید فردی تیک آبی خود را غیرفعال کند؟

چندین دلیل برای غیرفعال کردن تیک آبی وجود دارد. یک احتمال این است که فرد نمی خواهد در هنگام خواندن ایمیل هایش برایش مزاحمتی ایجاد شود. احتمال دیگر این است که فرد نمی خواهد دیگران بدانند که او چقدر از پیام را خوانده است.

چگونه می توان تیک آبی در اینستاگرام را فعال کرد؟

به منظور فعال کردن تیک آبی در اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • اینستاگرام را باز کنید و بر روی سه خط در بالا گوشه سمت چپ صفحه نمایش ضربه بزنید.
 • در سمت چپ صفحه نمایش، پایین تر از تنظیمات، بر حریم خصوصی ضربه بزنید.
 • زیر «تیک آبی»، «روشن یا on» را انتخاب کنید.
 • بر روی ذخیره تغییرات ضربه بزنید.

ونیش مود در اینستاگرام چیست؟

ونیش مود یک ویژگی مخفی در اینستاگرام است که به شما امکان مخفی کردن حساب خود از کسانی که دنبالتان نمی کنند را فراهم می سازد. زمانی که ونیش مود را فعال می کنید، دیگران نمی توانند پست ها، عکس ها و ویدیوهایتان را ببینند، مگر آن که اول شما را دنبال کنند.

مطالب پیشنهادی:

نحوه ارسال دایرکت در اینستاگرام کامپیوتر

چگونه رنگ پیام های دایرکت اینستاگرام را عوض کنیم

نحوه حذف پیام های دایرکت اینستاگرام

نحوه حذف تیک دوم واتساپ

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.