چگونه نام اکانت اینستاگرام را عوض کنیم؟

نام اکانت اینستاگرام یا همان نام کاربری اینستاگرام، همان نامی است که افراد دیگر در اینستاگرام در صفحه شما مشاهده کرده و شما را با آن نام میشناسند و در واقع نام کاربری شما، معرف شماست به دیگران و برای همین اسم اکانت اینستاگرام خیلی حائز اهمیت است. ممکن است بعد از مدتی به دلایل مختلف قصد ویرایش و تغییر نام اکانت اینستاگرام خود را داشته باشید اما نحوه تغییر نام اکانت اینستاگرام را ندانید. در ادامه میخواهیم به آموزش این موضوع که چگونه نام اکانت اینستاگرام را عوض کنیم؟ بپردازیم. برای آشنایی با نحوه دی اکتیو کردن موقت اکانت اینستاگرام کلیک کنید.

چگونه اسم اکانت اینستاگرام را عوض کنیم؟

  • برای عوض کردن نام اکانت اینستاگرام ابتدا وارد پیج خود در اینستاگرام شده و در قسمت پائین آیکون پروفایل خود را انتخاب کنید.

چگونه نام اکانت اینستاگرام را عوض کنیم؟

  • سپس در این صفحه روی قسمت edit profile کلیک کنید.

چگونه نام اکانت اینستا را عوض کنیم؟

  • حالا وارد صفحه ی جدیدی میشوید که همه ی اطلاعات اکانتتان در آن وجود دارد و میتوانید برای تغییر هر کدام از آنها از این قسمت اقدام نمایید . برای تغییر نام کاربری خود روی قسمت user name یا نام کاربری که نام کاربری فعلی تان در آن جا نمایش داده میشود کلیک کنید و نام کاربری مورد نظر خود را تایپ کنید.

چگونه اسم اکانت اینستاگرام را تغییر دهیم؟
اطلاعات خود را وارد کرده و بر روی Done در اندروید (iPhone) و (Android) یا Submit در (مرورگر رایانه و موبایل) ضربه بزنید.

بخاطر داشته باشید، اسم جدیدی که برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کرده اید قبلا توسط شخص دیگری استفاده شده باشد بنابراین به شما پیامی ارسال میشود که این نام را عوض کنید. در غیر این صورت، نام کاربری جدید شما فوراً تغییر می کند.

برخی از اطلاعات نمایه به غیر از شما برای دیگران قابل مشاهده نیستند. مانند آدرس ایمیل، شماره تلفن و جنسیت شما.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید