ایده برای سورپرایز تولد

ایده سورپرایز تولد

اگر به دنبال ایده های جذاب و خاص برای سورپرایز تولد می باشید در این پست از مینویسم برخی از آنها را آورده ایم.

برخی از روش های سورپرایز تولد کمی قدیمی شده اند مانند خاموش کردن چراغ ها و روشن کردن شمع و …. می توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و با روش های جدیدتری تولد دوست، همسر، عشق، خواهر، برادر، پدر ومادر خود را تبریک بگویید. خاطره یک سورپرایز تولد شیرین برای همیشه همراه او خواهد ماند. در این مطلب چند ایده شگفت انگیز برای سورپرایز تولد را معرفی کرده ایم. شما هم می توانید ایده ای جالب سورپرایز تولد خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

ایده های سورپرایز تولد

همه ما دوست داریم که افرادی که ما را دوست دارند برایمان در روز تولد جشن بگیرند و سوپرایزمان کنند. در این مطلب فهرستی از ایده‌ های کاملاً منحصر به فرد و واقعاً سرگرم‌ کننده برای تولد را جمع‌ آوری کرده‌ایم تا با آنها لبخند را بر لبان هر کسی نشان دهید.

 

 • یک جعبه پارتی و سوپرایز ارسال نمایید

اگر به دنبال راهی آسان برای سورپرایز تولد دوست هستید. یک جعبه شاد درست کنید و در آن بادکنک، گل، کارت تبریک، هدیه، خوراکی و آبنبات قرار دهید. با اینکار می توانید یک جشن تولد از راه دور و سبک بگیرید و نشان دهید که آن شخص چقدر برای شما مهم است.

 

 • یک کلیپ بسازید

از خودتان در حال آواز خواندن تبریک تولد و شادی و گفتن جملات زیبا برای تبریک تولد به شخصی که دوستش دارید فیلم تهیه کنید و ارسال نمایید. همچنین می توانید با گروهی از دوستان و خانواده خود کلییپی زیبا بسازید به گونه ای که هر کدام چند دقیقه در آن جملاتی برای تبریک تولد بگویند. این کار به خصوص برای ایده سورپرایز تولد از راه دور مناسب است.

 

 • با روش هدیه دادن او را سورپرایز کنید

همه ما هدیه ها را دوست داریم. هیجان انگیزترین بخش تولد دریافت هدیه است. می توانید همسر یا دوست خود را در روز تولدش با روش هدیه دادن سورپرایز کنید. می توانید هدیه ها را به شکلی کادو کنید که نتواند محتویات آن را حدس بزند. هدیه های کوچک را درون بسته بندی های بزرگ بگذارید یا در جعبه کفش کادویی مانند زیورآلات قرار دهید.

همچنین می توانید همه کادوها را یکجا به او ندهید. مثلا اگر چند هدیه برای او خریده اید هر کدام را در ساعتی از روز به او بدهید. با گرفتن اولین هدیه فکر نمی کند که هدایای بیشتری در انتظارش باشد بنابراین سورپرایز می شود.

می توانید از ایده های رمانتیک سالگرد ازدواج برای سورپرایز تولد ایده بگیرید

 

 • برای یک کار غیرمنتظره از او کمک بخواهید

برای سورپرایز دوست می توانید از او بخواهید به کمک شما بیاید مهمترین نکته این است که بهانه ای که می آورید طبیعی و قابل باور باشد و او نتواند آن را رد کند. با توجه به موقعیت و شناختی که از او دارید یک داستان باور کردنی برای او بسازید و او را به محلی که می خواهید برایش تولد بگیرید بکشانید.

 

 • یادداشت های زیبا

این یک سوپرایز بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز است که می توانید در روز تولد به هر کسی بدهید. در یادداشت خود پیامی برای تولد بنویسید و آرزوها و پیام های خنده دار و احساسی را یادداشت نمایید. سپس آن را در جایی پنهان کنید تا شخص آن را پیدا کند. اگر آن شخص همسر شماست می توانید از متن های عاشقانه کوتاه و یا متن عاشقانه برای همسر استفاده کنید.

 

 • تولد در ماشین

می توانید در ساعت اتمام کار به دنبال همسر دوست یا فردی که می خواهید او را سورپرایز کنید بروید در حالی که ماشین خود را پر از بادکنک کرده اید و آهنگ مورد علاقه اش را پخش می کنید.

 

 • وانمود کنید که فراموش کرده اید

طوری رفتار کنید که انگار تولد آن شخص را فراموش کرده اید و مانند روال عادی رفتار کنید. با روش های هیجان انگیز و مناسب او را سوپرایز کنید. مثلا بگویید امروز دیر به خانه می آیم یا یک قرار کاری دارم یا …

 

 • یک نخ به دست او ببندید تا دنبالش کند

این ایده مناسب خانواده است که در یک منزل زندگی می کنند. به گونه ای که هنگامی که خواب است یک سر نخ را به انگشتان شخص و یک سر دیگر را به هدیه ببندید و در جای دیگر قرار دهید تا زمانی که بر می خیزد به دنیال هدیه برود و سوپرایز شود.

 

 •  ایده سورپرایز تولد همسر: بوسه اول صبح

اگر در رابطه هستید به همسر خود بگویید چشمانش را ببندد و شروع به بوسیدن اجزای صورتش کنید و حرف های عاشقانه بزنید و تولد او را تبریک بگویید.

 

 • پیام سوپرایز و تبریک بفرستید

می توانید در ساعات اولیه روز تولد یک پیام حاوی تبریک و صحبت های زیبا به او ارسال کنید.

 

 • تبریک تولد توسط همکاران

این روش برای افراد شاغل مناسب است. برای اینکار از قبل به همکاران او بگویید که تولدش است و بخواهید که در روز تولد او تک به تک به او تبریک بگویند. با اینکار شخص احساس خوبی پیدا می کند و خوشحال می شود که برای دیگران مهم است.

 

 • یک سفر برنامه ریزی نشده را فراهم کنید

این ایده برای جوانان مناسب است. با چند دوست مشترک تماس بگیرید و همه با هم به یک سفر مفرح بروید و لذت ببرید.

 

 • دفترچه

یک دفترچه یادداشت بردارید و وقایع مشترک و لذت بخش زندگی مشترکتان را در آن گردآوری کنید و پیام های زیباو خاطرات دلنشین را یادداشت نمایید.

 

 • مهمانی سوپرایز بگیرید

یک جشن تولد غافلگیر کننده به همراه خانواده و دوستان برنامه ریزی کنید و از افرادی که شخص کمترین انتظار را برای حضور آنها دارد دعوت کنید تا او را سوپرایز نمایید. مانند دوستان دوران کودکی.

 

 •  طرح صورت او را بکشید

می توانید عکسی از صورت شخص که بسیار دوست دارد را به صورت پرتره طراحی نمایید.

 

 • هدیه خاص بدهید

می توانید یک هدیه زیبا و جالب که او دوست دارد به شخص بدهید تا او را سوپرایز نمایید. دیدن مطالب ایده کادوی تولد دوست دختر ، هدیه اولین تولد همسر ، ایده کادو تولد دخترانه ، می واند به شما کمک کند یک هدیه مناسب تهیه کنید.

 

 • یادداشت های معمایی طراحی کنید

می توانید با استفاده از لوازمی چون کتاب، برگه های یادداشت و … یادادشت های سرنخ طور طراحی کنید و او را به سمت جشن تولد راهنمایی نمایید.

 

 • پیشنهاد ازدواج دهید

این ایده برای عاشق مناسب است. می توانید در روز تولد کسی که دوستش دارید با یک متن عاشقانه پیشنهاد ازدواج،  در خواست ازدواج نمایید.

 

 • رزرو در رستوان شیک

در یک رستوران که مورد علاقه شخص است اتاق خصوصی رزرو کنید و تولد بگیرید و شام دلخواه او را سرو کنید.

 

 • بادکنک بفرستید

برای تبریک تولد یک دسته بادکنک زیبا برایش بفرستید.

 

 • کیک و شکلات

کیک یا شکلات های شیک با اسم و تاریخ تولد بفرستید و رقص زیبایی طراحی کنید.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.