با سابقه ترین وارد کننده لوازم یدکی برلیانس را بشناسید

برلیانس خودرویی که به محض ورود طرفداران بسیاری پیدا کرد و همچنین قطعات یدکی برلیانس و لوازم یدکی برلیانس به راحتی در بازار یافت می شد همین امر باعث کردید تا شرکت بازرگانی شهریاری (شرکت آذین یدک تهران) برای تامین لوازم یدکی برلیانس با شرکت های خارجی وارد مذاکره شود و بتواند با تامین لوازم یدکی برلیانس دامنه خدمات رسانی به هموطنان خود را گسترش دهد.

این مجموعه بزرگ با بیش از ۳۳ نیروی متعهد و کاردان که توسط برادران شهریاری در حال حاضر مدیریت می شود و در طی سال های اخیر بخوبی توانسته خودش را به عنوان یکی از تامین کننده های اصلی قطعات یدکی خودرو برلیانس و بخصوص لوازم یدکی برلیانس V5 و لوازم یدکی برلیانس کراس معرفی نماید. حال این مجموعه با ۳ شعبه در استان تهران و با تکیه بر دانش و تجربه نیروهای خود به خدمت رسانی به هم وطنان عزیز می پردازد.

لوازم یدکی برلیانس

چالشی بنام پیدا کردن لوازم یدکی برلیانس

در تابستان سال ۹۷ که کشور ما به اوج تحریمها رسید و بسیاری از تامین کننده های قطعات و لوازم یدکی خودرو با کشور ما قطع همکاری کردند برخی از برندهایی که لوازم یدکی آنها وابستگی شدیدی به واردات داشت با مشکل نبود قطعات یدکی موجه گردیدند که یکی از این خودروها برلیانس بود.همین مورد کمبود قطعات و مشکل در پیدا کردن قطعات، برخی مشتریان را از خرید برلیانس منصرف و کسانی که این خودرو را داشتند اقدام به فروش آن کردند.

پس از آن دیگر خودروهای برلیانس در تمامی مدل‌های خود مشکل اساسی در تامین قطعات تعویضی دارد و معمولا صاحبان خودروهای برلیانس که به هر دلیلی به تعمیرگاه مراجعه کرده باشند با مشکل پیدا کردن لوازم یدکی برلیانس مواجه می شوند. این مورد بیشتر به خاطر عدم همکاری شرکت های خارجی با واردکنندگان لوازم یدکی خودرو است چرا که قطعات یدکی برلیانس توقف تولید نشده است و همچنان در کشور چین تولید می شوند.

این مشکلات سبب گردید تا شرکت آذین یدک تهران با تلاش و کوشش فراوان و مذاکرات طولانی با تولیدکنندگان لوازم و قطعات یدکی برلیانس بتواند قول مساعد برای تامین لوازم جانی این خودروی محبوب در کشور را بگیرد و بر بخشی از مشکلات اساسی مربوط به بازار لوازم یدکی برلیانس پایان ببخشد.

لیست لوازم یدکی موجود در شرکت مربوط به تمامی مدل های برلیانس شامل فروش لوازم یدکی برلیانس h220، لوازم یدکی برلیانس h330، برلیانس h230، لوازم یدکی برلیانس h320، لوازم یدکی برلیانس کراس و برلیانس V5 می باشد که شما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری در شعب شرکت در استان تهران و یا از طریق وبسایت azinyadaktehran.com و یا همچنین از طریق شماره تلفن های این شرکت که در وبسایت ما ثبت شده است جهت استعلام موجودی لوازم یدکی برلیانس خود اقدام کنید.

گرانی قطعات و لوازم یدکی برلیانس

وقتی صحبت از گرانی قیمت قطعات یدکی برلیانس که می‌کنیم منظور اندکی گرانی نیست بلکه قیمتی چندین برابر قیمت واقعی است و بیشتر ناشی از مشکلات تحریم و عدم همکاری کمپانی های چینی می باشد که تصمیم به عدم صادر کردن قطعات ماشین هایشان به ایران کردند. همین اتفاق موجب گردید تا بازار دلالان و سودجویان داغ شود و با واردات قطعات غیر اورجینال و بی کیفیت و فروش آنها با قیمت های نجومی مشکلات را دوچندان کنند.

شرکت آذین یدک تهران با ضمانت اصل بودن لوازم یدکی و ارائه قیمت های منصافانه قصد دارد تا بر این مشکلات پایان دهد.

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.