آموزش خصوصی کردن پیج اینستاگرام ساده و سریع

چگونه حساب اینستاگرام خود را به صورت خصوصی تنظیم کنم تا فقط دنبال کنندگان تأیید شده بتوانند پست‌هایی که به اشتراک می گذارم را ببینند؟

به خاطر داشته باشید که پروفایلهای تجاری قادر به خصوصی سازی حسابهای خود نیستند.  اگر می خواهید حساب کاربری خود را خصوصی کنید ، ابتدا به یک حساب شخصی بازگردید.

به طور پیش فرض ، هر کسی می تواند پروفایل و پست های شما را در اینستاگرام مشاهده کند. شما می توانید حساب خود را خصوصی کنید تا فقط دنبال‌کنندگان بتوانند آنچه را که به اشتراک می گذارید ببینند، اگر حساب شما به صورت خصوصی تنظیم شود ، فقط دنبال کنندگان تأیید شده شما عکس ها یا فیلم های شما را در صفحات هشتگ یا مکان مشاهده می کنند.

شیوه تنظیم پروفایل روی حالت خصوصی از طریق اپ اینستاگرام:

  1. وارد پروفایل خود شوید بر روی سه خط اینستا کلیک کنید
  2. وارد تنظیمات (settings)تنظیمات اینستا شوید
  3. حریم خصوصی (privacy) و بعد خط مشی حساب ((account privacy را انتخاب کنید
  4. سپس گزینه حساب خصوصی (Private Account) را فعال کنید
  • چیزهایی که باید درباره اکانت خصوصی به یاد داشته باشید

تنظیمات حریم خصوصی برای هر شبکه اجتماعی را باید جداگانه تنظیم کنید مثلاً، پستی که همزمان در توییتر و اینستاگرام  به اشتراک می‌گذارید و در اینستا روی خصوصی تنظیم شده است، ممکن است در توییتر برای عموم قابل مشاده باشد.

زمانی که حسابتان را خصوصی می‌کنید، افراد باید درخواست دنبال کردن برای شما ارسال کنند تا پست‌ها، فهرست دنبال‌کنندگان یا فهرست حساب‌هایی که دنبال می‌کنید را مشاهده کنند.

درخواست های دنبال کردن در بخش فعالیت ها نمایش داده میشود که میتوانید انها را تایید یا رد کنید.

اگر شخصی قبل از اینکه اکانت خود را خصوصی کنید، شما را دنبال می‌کرده است و نمی‌خواهید پست‌هایتان را ببیند، می‌توانید او را در اینستاگرام بلاک کنید.

حتی اگر فردی شما را دنبال نکند، می‌تواند مستقیماً برای شما عکس یا ویدیو ارسال کند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.