نصب واتساپ قدیمی خودم (آموزش ساده)

در این مطلب به منظور رفع مشکلات و ناسازگاری نسخه های جدید واتساپ با گوشی های اندروید که گاها اندروید های قدیمی می باشد، آموزشی ساده برای نصب واتساپ قدیمی خودم را با شما به اشتراک می گذاریم.

بدیهی است که نسخه جدید واتساپ امکانات جدیدی را برای کاربران به ارمغان می آورد. اما گاهی اوقات نسخه های جدید با برخی از اندروید ها سازگاری نداشته و مشکلاتی را را برای کاربران ایجاد می کند و آنها را ناچار به نصب واتساپ قدیمی می کند. ما در این مطلب قصد داریم نصب واتساپ قدیمی خودم را به روش ساده آموزش دهیم؛ با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

آموزش ساده نصب واتساپ قدیمی خودم برای اندروید

غیرمعمول نیست که آخرین نسخه یک برنامه ها نظیر whatsapp هنگام نصب بر روی دستگاه های قدیمی مشکل ایجاد کند. گاهی اوقات ممکن است نسخه های جدیدتر برنامه ها به دلیل ناسازگاری سیستم با دستگاه شما کار نکنند. تا زمانی که توسعه‌دهنده برنامه مشکل را برطرف نکرده است، از نسخه قدیمی‌تر برنامه استفاده کنید.

دانلود و نصب واتساپ (whatsapp) قدیمی اندروید

نصب واتساپ قدیمی برای اندروید بسیار ساده است. پیش از این مقاله ای حاوی لیستی از ورژن های قدیمی واتساپ برای اندروید منتشر نمودیم. که می توانید برای دانلود ورژن قدیمی واتس آپ خودتان به آن مراجعه و دانلود نمایید.

چنانچه گوشی آیفون دارید و به هر دلیلی نسخه جدید واتساپ با گوشی شما سازگار نیست می توانید با استفاده از 3 روش نصب واتساپ قدیمی آیفون این مشکل را رفع کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.